Міське комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури»

Гонч.jpg 

Міське комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» створене Вінницькою міською радою, яка є його власником.

     Підприємство підзвітне і підконтрольне міській раді і знаходиться в оперативному підпорядкуванні Департаменту архітектури, містобудування та кадастру міської ради.

     Підприємство в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», чинним законодавством України, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, наказами департаменту архітектури, містобудування та кадастру, статутом.

     Підприємство формує свою програму діяльності за погодженням з Департаментом архітектури, містобудування та кадастру, встановлює ціни відповідно до чинного законодавства, може займатися підприємницькою діяльністю, яка не заборонена законодавством.

     Основною метою діяльності підприємства є забезпечення виконання завдань міської ради щодо надання на договірних умовах підприємствам,організаціям, установам, іншим юридичним та фізичним особам послуг в сфері містобудування і архітектури.​

1 - 50Далі