​КП "Інститут розвитку міст"

 

лого Інститу розвитку міст (білий фон).jpgІнститут розвитку міст - це комунальне підприємство, створене Вінницькою міською радою з метою розвитку і підтримки обміну позитивним досвідом між різними містами в Україні і за її межами. За допомогою всестороннього аналізу існуючих проблем розвитку міст, використанням концептуальних засад стійкого міського розвитку і новітніх досягнень, інститут займається розробкою практичних пропозицій, направлених на підвищення ефективності управління розвитком міського господарства, поліпшення інвестиційного клімату і підвищення якості життя мешканців міста.

Основні напрями діяльності Інституту: аналіз соціологічними методами проблемного поля міст і визначення пріоритетів в їх розвитку; аналіз ефективності систем управління містами; підготовка аналітичних довідок по практиці вирішення актуальних проблем розвитку міст; підбір експертів і консультативних організацій для вирішення міських проблем галузевого характеру; підбір, розробка і впровадження перспективних програм розвитку міста; розробка іміджевої політики для міст і регіонів; пошук партнерів для міжнародної співпраці, супровід міжнародних проектів; організація семінарів, конференцій, тренінгів.

Інститутом розвитку міст створена і підтримується сторінка https://www.facebook.com/Інститут-розвитку-міст-Institute-of-Urban-Development-155627481150407/?fref=ts. Стрічка новин формується на основі моніторингу інтернет-простору. Відбираються новини, які відображають практику вирішення великими і малими містами актуальних проблем свого розвитку, –  як своїми власними силами, так і на основі міжнародної співпраці. Новини групуються по чотирьох основних блоках, які відображають головні підсистеми життєдіяльності будь-якого міста: інфраструктура; гуманітарна сфера; економіка; система управління. На сайті також розміщена інформація про ресурси, які можуть бути корисними тим, хто професійно займається або цікавиться проблемами розвитку міст і місцевої самоврядності: сайти спеціалізованих інститутів і міжміських об'єднань; бібліотеки успішних практик; бібліотеки наукової і методичної літератури; семінари і конференції; грантові конкурси.

1 - 50Далі