Стратегія розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 - СТРАТЕГІЯ 3.0

strategiya_Vinnycia_3_0_baner.jpeg

Шановні мешканці та мешканки Вінницької об'єднаної громади!

В результаті реформи децентралізації Вінницька міська об'єднана територіальна громада складатиметься з Вінницької, Деснянської, Вінницько-Хутірської, Великокрушлинецької, Гавришівської, Малокрушлинецької, Писарівської, Щітківської та Стадницької громад. Формування цілісної громади «Великої Вінниці» із збереженням ідентичності кожної громади потребує нових рішень у всіх сферах життєдіяльності - мобільності, послугах, організації соціального і культурного життя, просторового планування тощо.

Протягом останніх місяців виконавчі органи Вінницької міської ради спільно з підприємцями, науковцями, активними громадянами та громадянками обговорювали напрями розвитку об'єднаної громади на наступні десять років. В результаті проведеного аналізу та обговорень був розроблений проєкт Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року (Стратегія 3.0).

Рішенням міської ради від 26.02.2021 року №194 затверджено Стратегію розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року – Стратегію 3.0

Стратегія розвитку ВМТГ до 2030 року - Стратегія 3.0.pdf