ПРОГРАМА "МУНІЦИПАЛЬНЕ ЖИТЛО М.ВІННИЦЯ"

("ПМЖ м.Вінниця")


1.jpg  Забезпечення населення житлом залишається однією з актуальних соціальних проблем сучасності.
Міська влада всіляко сприяє створенню додаткових умов, за яких кожний громадянин міста за власні кошти та за допомогою залучення кредитних ресурсів зміг би збудувати або придбати житло.

З 2009 року у місті Вінниці успішно діє Програма «Муніципальне житло м.Вінниця», основним завданням якої є забезпечення вінничан якісним і доступним за ціною житлом.

У 2010 році введений в експлуатацію пілотний об’єкт Програми – багатоквартирний житловий будинок по вул. Келецькій, житлові умови поліпшили 73 родини працівників бюджетної сфери за найнижчою у місті ціною 1 кв.м загальної площі у новобудовах.

   Муніципальне житло - це житло, яке побудовано для працівників установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів (закладів освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, молодіжної політики, соціального захисту населення, органів місцевого самоврядування, прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України, судів, ДПІ у м.Вінниці, Вінницької митниці, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, інших установ і організацій), працівників комунальних підприємств територіальної громади міста Вінниці та обласних комунальних підприємств; інвалідів; ветеранів праці; молодих сімей та одиноких молодих громадян до 35 років включно , за ціною, нижчою за ринкову.

тел. для довідки: (0432) 59-51-43( Департамент економіки і інвестицій міської ради )

 


Житловий будинок на розі вул. Смирнова – І пров. Українського

 

2.jpgНа даний час у мальовничому куточку міста Вінниці в екологічно чистій зоні споруджується другий об’єкт Програми «Муніципальне житло м.Вінниця» – 144-квартирний житловий будинок на розі вул. Смірнова – І пров. Український.

Житловий будинок складається з двох десятиповерхових блок-секцій загальною площею понад 8,3 тис. кв.м.

Вартість 1 кв.м загальної площі житла у вказаному будинку – 4700 грн., що в середньому на чверть нижче , ніж вартість житла у інших новобудовах міста.

Здешевлення вартості будівництва муніципального житла досягається за рахунок фінансування з міського бюджету робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації об’єкту будівництва, інженерної підготовки та звільнення будівництва такого житла від внеску у створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

На сьогоднішній день у будинку вільних від зобов’язань квартир немає!
Загальна проектна площа квартир (  План 2 - 3 - х кімнатних квартир):

- однокімнатної – 44,83 кв.м;

- двокімнатних – 71,45 кв.м або 72,48 кв.м;

- трикімнатних – 73,53 кв.м.

Введення будинку в експлуатацію планується у І півріччі 2012 року. 

 
На даний час діє наступний механізм участі у Програмі «Муніципальне житло м.Вінниця». Кандидат на участь у Програмі в залежності від категорії звертається з заявою встановленого зразка та визначеним переліком документів на ім’я міського голови або на ім’я голови обкому (міськкому) працівників бюджетної сфери, проходить процедуру жеребкування щодо визначення номеру квартири.  

Підсумки жеребкування затверджуються рішенням виконкому міської ради.

Після цього заявник звертається до банку-партнера Програми, укладає договір фінансування будівництва з Фондом фінансування будівництва, сплачує на момент укладання договору єдиним платежем 30% загальної вартості квартири. Надалі вартість квартири сплачується або за рахунок власних коштів заявника протягом терміну будівництва будинку, або існує можливість залучення іпотечного кредиту Вінницького відділення банку «Аркада» під 16,5% річних строком до 30 років. Графік фінансування будівництва надається банком кожному учаснику Програми.

З умовами участі в програмі "МУНІЦИПАЛЬНЕ ЖИТЛО М.ВІННИЦЯ" та зразками заяв можете ознайомиться в тексті програми (см. нижче)

Догори
 
1. ПАМ’ЯТКА КАНДИДАТУ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ "МУНІЦИПАЛЬНЕ ЖИТЛО М.ВІННИЦЯ". КАТЕГОРІЇ - ПРАЦІВНИКИ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
   Завантажити - Памятка - бюджет.doc (43.5 Kb)


2. ПАМ’ЯТКА КАНДИДАТУ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ "МУНІЦИПАЛЬНЕ ЖИТЛО М.ВІННИЦЯ". КАТЕГОРІЇ - ІНВАЛІДИ, ВЕТЕРАНИ ПРАЦІ, БАГАТОДІТНІ СІМ’Ї ТА ОДИНОКІ МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ
   Завантажити - Памятка - молодь.doc (43.5 Kb)


3. ПРОГРАМА "МУНІЦИПАЛЬНЕ ЖИТЛО М.ВІННИЦЯ" (Затверджена рішенням міської ради від 15.05.2009 року №2398(зі змінами - від 24.12.2010 року за №19)
   Завантажити - Программа Муніципальне житло на 2011 рік.doc (129.5 Kb) 
 
  
 
 
 
© Copyright 2006 - 2012 При використанні матеріалів, посилання на сайт обов’язкове.
Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59. Е-пошта: vinrada@vmr.gov.ua