Новини міста: Більше 40 одиниць техніки чистили тротуари та дороги Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Більше 40 одиниць техніки чистили тротуари та дороги Вінниці

техніка 4.jpgВчора, 9 січня був снігопад. Комунальні служби працювали і вдень, і вночі. Вони очищали місто та приєднані території від снігу та посипали протиожеледною сумішшю тротуари і дороги. Сьогодні, 10 січня, роботи продовжуються. Попри заметіль весь громадський транспорт Вінниці вчора вийшов на маршрути в повному складі.

Щоб не дати льодовій кірці покрити контактні мережі, працівники комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» вночі здійснювали обкатку на трамвайних та тролейбусних маршрутах. Як повідомили у департаменті енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, сьогодні на маршрутах громадський транспорт працює у звичному режимі. Пасажирів перевозять 133 тролейбуси, 69 автобусів та 74 трамваї.

Як розповів начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський, місто від наслідків снігопаду очищали 22 одиниці техніки.

«Роботи тривали і в день, і вночі. Прибирають сніг та посипають протиожеледною сумішшю й зараз. Для якісного прибирання техніка рухається ланками, але робота ускладнюється через автомобілі, які люди припарковують на узбіччях доріг. Ланкам доводиться об'їжджати  автівки,  біля них залишаються неприбрані ділянки. А у випадках, коли машини припарковані з обох сторін вулиці, спецтехніка взагалі не може проїхати. Тому звертаюсь до автомобілістів з проханням: не паркувати свої автомобілі на узбіччях та дати можливість комунальним службам якісно прибрати місто від снігу», – каже Вячеслав Хілінський.

У департаменті житлового господарства розповіли, що 9 січня 300 двірників прибирали сніг у дворах багатоповерхівок та посипали доріжки протиожеледною сумішшю. Залучали 21 одиницю техніки. Роботи продовжились сьогодні з 6 години ранку.

За прогнозами Вінницького обласного центру з гідрометеорології, сьогодні у Вінниці без істотних опадів, температура близько нуля, ожеледиця. Завтра, 11 січня, також без істотних опадів, очікується зниження температури: вночі 3-8 градусів морозу, вдень 1-6 градусів морозу.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.