Новини міста: Сергій Моргунов розповів, що у Вінниці 2021 року облаштували майже 5 км нових доріг
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов розповів, що у Вінниці 2021 року облаштували майже 5 км нових доріг

ремонт доріг 10.01.jpgУ минулому році збудували з нуля та комплексно реконструювали майже 5 км нових доріг. Якісна інфраструктура – це не тільки комфорт для учасників руху, а і спосіб привабити інвестиції та пожвавити ділове життя. Про це на своїй сторінці написав міський голова Сергій Моргунов.

«У минулому році у полі зору нашої команди, як і завжди, були не тільки магістральні дороги, а і різні ділянки по всіх куточках громади, – каже Сергій Моргунов. – Серед найбільших проєктів комплексних капремонтів: друга черга вул. Д. Нечая – до вул. Брацлавської, і ми повністю завершили оновлення цього південного в'їзду у місто. Також оновили вул. Сабарівське шосе – важливу магістраль мікрорайону».

Крім того, у 2021 році відремонтували вул. Гальчевського, проїзд по вул. Маяковського, збудували ділянки доріг по вул. Тимофіївській. А за програмою співфінансування заасфальтували 11 вулиць у приватному секторі – у мікрорайонах Корея, Старе місто, Пирогове, Олієжиркомбінат.

Тривали роботи і з благоустрою території індустріальних парків, де цього року вже безпосередньо розпочнеться прокладання першої у місті бетонної дороги.