Новини міста: Вінницькі освітяни змагалися у турнірі з настільного тенісу
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницькі освітяни змагалися у турнірі з настільного тенісу

Теніс 2022 (2).jpgВпродовж 4-5 січня вінницькі вчителі змагалися у турнірі з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли більше півсотні педагогів з 8 шкіл міста. Переможці турніру отримали грамоти, грошові винагороди та подарунки.

У Вінниці тенісний турнір серед вчителів проводять вже дев'ятий рік поспіль. Традиційно він проходить у 23 школі, вчителі якої були ініціаторами змагань.

Теніс 2022 (1).jpg«Якщо ти хочеш чогось навчити дітей, маєш бути зразком – це золоте правило педагога. У турнірі вчителі на власному прикладі показують дітям, що потрібно займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. Участь у змаганнях взяли викладачі різних предметів. Кількість охочих позмагатися з колегами за тенісним столом щороку збільшується», - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Серед учасників турніру - вчитель трудового навчання школи-гімназії №30 Роман Полішвайко. Каже, що настільний теніс тренує не лише тіло, а й мозок.

Теніс 2022 (4).jpg«У залі грають представники шкіл, які професійно тенісом не займаються. Це досить непроста гра, потрібно мати хорошу реакцію, бути вправним. Нам подобається збиратися ось так з колегами і брати участь у спортивному житті міста», - сказав Роман Полішвайко.

Перемогу у змаганнях з тенісу серед жінок здобула вчителька математики школи-гімназії №30 Катерина Боцюра, серед чоловіків перше місце посів вчитель фізики школи №23 Анатолій Мариянчук.

Теніс 2022 (10).jpg«Основна мета змагань – це не перемога, а гра, відпочинок і з користю проведений час», - зазначає Анатолій Мариянчук.

У командному заліку першими стали вчителі школи №19. Друге місце зайняли педагоги школи №18, третє – школи №20.

Переможців змагань нагородили грамотами, медалями та преміями.

Організатори турніру - Вінницька міська організація Профспілки працівників освіти і науки, департамент освіти Вінницької міської ради та депутати Вінницької міської ради.