Новини міста: У Вінниці відбувся відбірковий тур караоке-шоу «Зірка на Ялинці»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відбувся відбірковий тур караоке-шоу «Зірка на Ялинці»

Караоке на ялинці 2022 (7).jpgУ понеділок, 3 січня, у Центральному парку імені М. Леонтовича пройшов перший відбірковий тур караоке-шоу «Зірка на Ялинці». Вінничани мали змогу продемонструвати свої вокальні здібності. До фіналу потрапили двоє учасників. Переможця караоке-шоу визначать 14 січня.

За перемогу у відбірковому турі караоке-шоу «Зірка на Ялинці» змагалися 6 учасників. Вони по черзі виконували популярні пісні на вибір. Двоє кращих виконавців потрапили до фіналу караоке-шоу. Вони отримали сертифікати на запис пісні у професійній студії звукозапису та солодкі подарунки.

Переможця караоке-шоу «Зірка на ялинці» визначатимуть 14 січня – у день закриття Головної ялинки громади. Він отримає подарунки від партнерів та організаторів заходу.

Караоке на ялинці 2022 (9).JPGОкрім цього, всі охочі можуть взяти участь в онлайн-відборі караоке-шоу «Зірка на Ялинці». Для цього потрібно обрати пісню з переліку, надіслати відеозапис із виконанням та короткою розповіддю про себе. Також необхідно вказати свої контактні дані. Інформацію надсилати на електронну пошту vincenterfest@gmail.com.

Детальні умови часті в онлайн-відборі читайте за посиланням https://www.facebook.com/concertfestvin/posts/1253181571840249