Новини міста: Сергій Моргунов привітав вінничан з Новим Роком
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов привітав вінничан з Новим Роком

з Новим роком відео.JPGМіський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук побажав вінничанам, щоб зимові свята були по-справжньому теплими, а у кожній вінницькій родині був достаток та щастя.

«Друзі! Вітаю всю нашу велику вінницьку родину з Новим Роком і Різдвом! Це свята, улюблені з дитинства. Час, коли хочеться вірити в дива. Усі ми збираємось разом з сім'єю і рівно опівночі загадуємо бажання. Впевнений, у нас з вами є одне спільне. Щоб були здорові близькі, а в рідній Вінниці - все було добре!», – каже Сергій Моргунов.

Міський голова згадав, яким був 2021-ий для громади, країни. «Ми прожили цей рік разом. Стали сильнішими. І дивимось у новий рік з надією. Вірю: попереду – добрі новини і втілення планів. Ми знаємо: так і буде. Тому що ми – вінничани - згуртовані, наполегливі, небайдужі, – зазначив Сергій Моргунов. – У нас найкраще місто тільки завдяки людям, які у ньому живуть. Вінничани вкладають душу у те, що роблять. Дякую за це кожному! Подивіться на тих, хто зараз поруч з вами - хто надихав і підтримував щодня. Це - ваша опора. А всі вінничани разом – це сила і опора всієї громади. Здоров'я і достатку - кожній вінницькій родині! Нехай ці зимові свята будуть по-справжньому теплими! З Новим роком та Різдвом Христовим!»