Новини міста: Майстер-класи та новорічні концерти чекають вінничан на вебресурсах закладів культури Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Майстер-класи та новорічні концерти чекають вінничан на вебресурсах закладів культури Вінниці

1-6 січня 2022.jpgУ Вінницькій міській територіальній громаді проходять новорічні події не лише біля Головної ялинки, а й онлайн на вебресурсах закладів культури. Онлайн-події тривають вже два тижні. З 1 по 6 січня для вінничан підготували різні майстер-класи, концерти, виставки.

Онлайн-заходи будуть презентовані на Культурному порталі міста «VinCultureCode» у фейсбук https://www.facebook.com/VinCultureCode та на вебресурсах закладів культури Вінниці.

1 січня о 12:00 розпочнеться музично-театралізоване дійство «Новорічний калейдоскоп талантів». 2 січня о 14:00 всі охочі зможуть подивитись майстер-клас «Новорічний конверт для столових приборів». Також цього дня о 15:00 розпочнеться концерт «Новорічна феєрія».

Виставку творчих робіт «Новорічна феєрія»  можна буде побачити 3 січня о 10:00. Також з 3 січня розпочнеться фестиваль колядок та щедрівок «Світла радість Різдвяного дива» та онлайн відбірковий тур караоке-шоу «Зірка на ялинці».

Переглянути майстер-клас з розпису на склі «Новорічна фоторамка» запропонують всім охочим 3 січня о 14:00. 4 січня продовжиться онлайн-квест «Коцюбинський: terra incognita» та відбудеться майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка.

5 січня пройде майстер-клас Hugge Christmas – різдвяний віночок. А 6 січня – презентація відеопроєкту «Втрачене диво» та новорічний проєкт «Місто янголів».