Новини міста: У Вінниці перевірятимуть споруди цивільного захисту
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці перевірятимуть споруди цивільного захисту

DJI_0957.JPGУ Вінницькій міській територіальній громаді регулярно проводиться робота з підготовки підвальних приміщень багатоповерхівок та захисних споруд до використання у випадках надзвичайних ситуацій. 30 грудня, виконком міської ради прийняв рішення щодо проведення перевірок цих споруд.

Рішення про перевірку захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів та підвальних приміщень у готовність до укриття мешканців Вінницької МТГ прийняте відповідно до листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій від  16 грудня 2021 року. Також відповідний лист надійшов від департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації.

«Робота з підготовки захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів, а також підвальних приміщень для укриття населення ведеться постійно. Рішення, прийняте виконавчим комітетом, стосується перевірки споруд та приведення їх у належний стан. Зокрема, підвальних приміщень багатоповерхових будинків, які в разі тривалого невикористання дуже часто стають місцем складування мешканцями різних великогабаритних речей. Тому періодично потрібно проводити перевірки, щоб вони були у належному стані», – розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної  і оборонної роботи та режиму секретності міської ради Олег Парфілов.

Керівники підприємств, установ, організацій, управляючих компаній, управителі, незалежно від форми власності та підпорядкування, а також голови ОСББ повинні передбачити місця для укриття людей. У рішенні йдеться, що такі приміщення потрібно привести у належний санітарний та протипожежний стан. А за потреби - дообладнати, продезінфікувати, прибрати від сміття.

Місця розташування захисних споруд та найпростіших укриттів необхідно позначити за допомогою табличок та покажчиків руху.

Акти оцінки готовності щодо використання цих приміщень потрібно надіслати в п'ятнадцятиденний термін до відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59).

Детальніше – у рішенні: Рішення.pdfРішення.pdf