Новини міста: У Вінниці влаштували новорічний концерт для дітей пільгових категорій
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці влаштували новорічний концерт для дітей пільгових категорій

Концерт Терцентр (5).jpgНапередодні новорічно-різдвяних свят для дітей пільгових категорій влаштували новорічний концерт. На святі лунали пісні, діти читали вірші та відгадували загадки. Також вони переглянули різдвяний фільм.

Святковий концерт для дітей організували Вінницький міський центр соціальних служб спільно з громадською організацією «Українська сімейна фундація».

Концерт Терцентр (1).jpg«На новорічне свято ми запросили дітей пільгових категорій зі 124 сімей. Зокрема, це діти учасників бойових дій, діти померлих учасників бойових дій, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Маленькі вінничани із захопленням слухали пісні, відгадували загадки. Також волонтери підготували для малечі подарунки», - каже директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

На концерті виступали студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв імені М. Д. Леонтовича та фольклорний гурт «Мокоша».

Концерт Терцентр (6).jpg«Сьогодні була дуже тепла атмосфера в залі. Ми заспівали для дітей відому українську щедрівку «Щедрий вечір». Я бачила, що вони нам підспівували. Адже дітки теж ходять щедрувати, колядувати і знають колядки та щедрівки», - сказала керівниця фольклорного гурту «Мокоша» Юлія Васюк.

Виконуюча обов'язки директора ГО «Українська сімейна фундація» Марина Тімощенко зазначила, що головна мета цього заходу – зміцнити сімейні цінності родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Своїми враженнями від концерту поділилася учасниця бойових дій Галина Олексюк. Вона на свято прийшла з донькою Веронікою.

«Дуже гарна програма для діток, цікава та пізнавальна. Моя доня отримала багато позитивних емоцій від концерту. Та ще й отримала солодкий подарунок під ялинку», - каже вінничанка Галина Олексюк.