Новини міста: Сергій Моргунов розповів про муніципальні інвестиції та плани на 2022 рік
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов розповів про муніципальні інвестиції та плани на 2022 рік

фото пріоритет 3.JPGСучасне місто – це сучасна інфраструктура. Вкладаючи у її розвиток, підвищується якість проживання для мешканців та привабливість для бізнесу і туризму. Міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук розповів, на що спрямували муніципальні інвестиції у 2021 році.

Третій пріоритет Стратегії Вінниця 3.0 – Муніципальні інвестиції. У 2021 році їх спрямували на спорткомплекс «Аква-Він», стадіон школи №29, комплексне утеплення школи №13, дитячих садків №47 та №21. Також цьогоріч завершили будівництво та оснащення найсучаснішим обладнанням нового корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Загальна фактична вартість об'єкту (будівництво і обладнання) - 272,7 млн грн. З яких понад 161 млн – це кошти бюджету громади.

Також у 2021 році виконали капремонт даху поліклініки міської клінічної лікарні №3 на Старому місті. Завершили розпочатий торік капітальний ремонт амбулаторії ЦПМСД №3. Триває будівництво регіонального центру серцево-судинної патології, який реалізовується з 2018-го року. Це спільний проект зі Світовим банком, Урядом України та Вінницькою ОДА. З початку його реалізації за рахунок коштів громади в устаткування та обладнання було інвестовано 54,8 млн грн. На наступний рік в бюджеті ВМТГ передбачено ще понад 51,5 млн грн на оснащення кардіоцентру необхідним обладнанням.

Крім того, в цьому році муніципальні інвестиції направили на реконструкцію вул. Д. Нечая, вул. Гальчевського, вул. Сабарівське шосе та інших доріг. Також – на 9,5 км нових велодоріжок, 1683 світлодіодні світильники, ремонти багатоповерхівок та зовнішніх мереж.

 «На 2022 рік не менш амбітні завдання. Це зокрема продовження робіт по технопарку «Кристал», комплексне оновлення вулиць, нові спортмайданчики. Плануємо також розпочати нові проєкти: модернізацію аеровокзалу, модернізацію системи теплозабезпечення району між вул. Пирогова та Князів Коріатовичів, реконструкцію будівлі для Центру розвитку підприємництва, проєкт по термореновації 9 муніципальних закладів. Кожній сфері необхідно приділяти належну увагу, щоб місто розвивалось збалансовано», – каже міський голова  Сергій Моргунов.

Наступного року завершиться реконструкція харчоблоку МКЛ №1, який забезпечить потреби всього медичного містечка на Вишеньці. Також у планах – розпочати І чергу реконструкції терапевтичного корпусу МКЛ №1. Це 5 поверхів, де потрібно створити належні умови для перебування пацієнтів в стаціонарі, щоб вони отримували якісні медичні послуги. Цей проєкт триватиме декілька років. Також у планах розпочати капремонт 4-го поверху акушерського корпусу «Центру матері та дитини» для облаштування палат сумісного перебування немовлят та їх матерів.

У 2022 році в місті продовжать працювати над розвитком інфраструктури. Зокрема, планують завершити роботи по проєктно-кошторисній документації майбутнього вантового мосту через залізничні колії, який з'єднає Замостя і Тяжилів, що дозволить перенаправити транспортні потоки, розвантаживши вулицю Лебединського та Брацлавську.

Також стартує реконструкція будівлі для Центру розвитку підприємництва на Соборній, 68. Це будівля комунальної власності, в якій створять сучасний бізнес- хаб для малого і середнього бізнесу. У ньому підприємці отримуватимуть весь спектр послуг та консультацій.