Новини міста: Вінницька міська рада організувала похід до луна-парку дітям пільгових категорій
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницька міська рада організувала похід до луна-парку дітям пільгових  категорій

Діти в луна-парку (1).JPGНапередодні новорічно-різдвяних свят Вінницька міська рада для дітей пільгових категорій організувала похід до луна-парку, що в Центральному парку імені М. Леонтовича. Також хлопчики та дівчатка отримали солодкі подарунки.

Діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з неповних сімей розважилися на атракціонах в луна-парку в «Зимовому містечку».

Діти в луна-парку (3).JPG«45 дітей, які отримують соціальні послуги - соціального супроводу та соціального супроводження, відвідали луна-парк. Зокрема, це діти віком від 6 до 13 років. Вінницька міська рада разом з дирекцією парку влаштувала для них похід на атракціони. Дітки каталися на каруселях, дитячій залізниці, кораблику. Вони отримали яскраві враження, безліч емоцій та задоволення», - каже заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб Євген Козлов.

Діти в луна-парку (4).JPGБагатодітна мама Наталія Гнатюк, привела до парку розваг чотирьох доньок. Каже, дівчатка з нетерпінням чекали на цей день, давно мріяли побувати у луна-парку та покататись на каруселях.

«Всього у нашій сім'ї 5 дітей. І ми не маємо можливості часто відвідувати луна-парк. Тож для дітей це свято. Дівчатка із захопленням розважаються, їх очі сяють, вони щасливі. Ми дякуємо міській раді за таке чудове свято для наших дітей. Цей новорічний похід вони запам'ятають надовго», - сказала багатодітна мама Наталія Гнатюк.

Діти в луна-парку (2).JPGТакож кожна дитина отримала солодкі подарунки від Вінницької міської ради.