(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1.%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)


Звернення:
22 березня 2023

​Доброго дня. Я дружина військового у якої 2 неповнолітніх дітей і вагітна з третьою, яку в найближчий час маю народжувати. Чоловік прописаний в Вінниці і звідте призивався.  Багато хто отримував фінансову, або матеріальну допомогу. Я неотримувала ніякої. Хочу також отримати допомогу. Куди мені звернутися? 

Відповідь:
10 квітня 2023

​Виконавчі органи Вінницької міської ради розглянули Ваше звернення  від 22.03.2023 року щодо надання Вам, як дружині військового, допомоги.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Ви перебуваєте  на обліку у відділі адресних державних соціальних допомог управління соціального захисту населення (Правобережне) департаменту соціальної політики міської ради з 07.08.2020р.н., як одержувач допомоги при народженні дитини на Карпчук Ельміру Василівну.

На обліку у відділі по роботі з пільговими категоріями управління соціального захисту населення (Правобережне) станом на 30.11.2022 року не перебували, за матеріальною грошовою допомогою не звертались.

В телефонній розмові 03.04.2023 року Вас було проінформовано, що відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 28 січня 2022 року № 801, зі змінами, матеріальна допомога надається жителям Вінницької міської територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах.

На виконання розпорядження міського голови від 18.01.2023 року №9/р «Про посилення соціальної підтримки та допомоги сім'ям Захисників та Захисниць України у Вінницькій міській територіальній громаді» департаментом соціальної політики міської ради проводиться робота з вивчення  потреб сімей Захисників та Захисниць України шляхом анкетування.

З огляду на вищезазначене, в телефонній розмові начальником відділу персоніфікованого обліку Вас було запрошено до Управління для подання анкети для визначення соціальних та психологічних потреб сімей Захисників та Захисниць України. За результатами визначення потреб Вашої сім'ї виконавчими органами Вінницької міської ради в межах наданих повноважень буде надано Вам всебічну підтримку та допомогу.

Вкладення