(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/sorokinao.jpg
Сорокін Андрій Олександрович
Директор департаменту, Департамент транспорту та міської мобільності

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-30 до 17-00,  з 13-00 до 13-30 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
21 березня 2023

​На мою усну скаргу на лінію "Цілодобова варта" 22.02.2023 щодо неналежного кріплення нагрудного знаку контролерами КП "ВТК ", саме на ручках сумки, надано не обгрунтовану відповідь за підписом т.в.о. гендиректора Олександром Нечаєвим. Керівництво КП вважає, що ручки сумок це те ж саме, що й кріплення на грудях верхнього одягу,  Однак такого способу кріплення поза грудним відділом одягу не передбачено, що в свою чергу вказує на протиправнсть змісту листа за підписом т.в.о. гендиректора Олександром Нечаєвим.

Враховуючи викладене прошу розглянути скаргу за моєї участі, з дотриманням усіх прав згідно ст.18-19 ЗУ #393/96, для чого вручити письмове запрошення не менше ніж за три робочі дня.  Відібрати письмові пояснення у відповідальних осбі КП "ВТК", з усіма матеріалами перевірки скарги ознайомити під розпис. 

Файл листа КП "ВТК" надіслав на офіційну електронну пошту ВМР.

Відповідь:
20 квітня 2023

На Ваше звернення від 21.03.2023 р. реєстраційний індекс К/21/28809 щодо неналежного кріплення нагрудних знаків контролерами КП «Вінницька транспортна компанія», департамент транспорту та міської мобільності міської ради повідомляє наступне.

Розгляд Вашого звернення проводився 10.04.2023 р. в кімнаті прийому № 2 приміщення відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету (м. Вінниця, вул. Соборна, 59) заступником директора департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Бузниковатим Сергієм Валерійовичем за участі головного спеціаліста відділу транспорту департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Крата Андрія Ігоровича, та у Вашій присутності.

Згідно пункту 6.10 Правил користування міським автомобільним та електричним транспортом загального користування у місті Вінниці та населених пунктах, що входять до Вінницької міської територіальної громади, затверджених рішенням Вінницької міської ради від 28.02.2020 р. № 2175 (зі змінами) (далі – Правила), контролер зобов'язаний мати службове посвідчення, нагрудний знак (жетон, картку тощо) з особистим номером контролера, прикріплений на лицьовому боці верхнього одягу.

Кріплення особистих нагрудних знаків контролерів в інших місцях або на предметах Правилами не передбачено.

Зважаючи на вищевикладене, департаментом надіслано лист на ім'я т.в.о. генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія» Олександра Нечаєва щодо необхідності вжиття заходів реагування за вказаним фактом.

За інформацією КП «Вінницька транспортна компанія», з метою унеможливлення виникнення подібних ситуацій в майбутньому, з усіма контролерами контрольно-ревізійного відділу підприємства проведено позапланові інструктажі щодо дотримання вимог Правил, особливо в частині місця кріплення особистих нагрудних знаків. Крім того, контролерам було суворо наголошено на необхідності неухильного дотримання своїх посадових обов'язків.

Адміністрації КП «Вінницька транспортна компанія» додатково наголошено на необхідності посилення контролю за дотриманням контролерами муніципального транспорту вимог Правил та своїх посадових обов'язків.


Вкладення