(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1.%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)


Звернення:
16 березня 2023

​Доброго, мирного дня  Сергій Анатольович! Завжди пишаюсь , як щороку проводиться благоустрій нашої з Вами любимої Вінниці, навіть протягом 2022 року та продовжуючи цьогоріч, незважаючи на такий нелегкий, та важкий час для всієї України, маю на увазі військову агресію рф, Ваша команда ВМР і наші комунальники намагаються робити все можливе для покращення життєдіяльності нашої територіальної Громади... Низький Вам і вашій команді уклін і найщиріші слова подяки. Нещодавно спостерігав що розпочалась заміна вуличного освітлення на енергозберігаючі світильники в нашому мікрорайоні "Вишенька". Роботи проведені частково, від перехресть вулиць Пирогова по вулиці Костянтина Василенка Андрія Первозванного до прехрестя з проспектом Космонавтів, а також від перхресть вулиць Костянтина Василенка, Андрія Первозванного по вулиці 600 річчя до прехрестя з вулицею Келецька. Будь ласка надайте інформацію, чи буде продовження робіт по заміні вуличного освітлення на  вищезгаданних вулицях далі, маю на увазі по вулиці Андрія Первозванного до кінця вулиці а  саме до вулиці Миколи Ващука, та по вулиці 600-річчя, від перхрестя з вулицею Келецька  до вулиці Хмельницьке шосе. Дякую зазделегідь за відповідь. І друге звернення і прохання, з яким я звертався до ВМР не одноразово, на протязі п'яти років, про встановлення світлофорного  об'єкта на перехресті вулиць 600-річчя - Костянтина Василенка - Анрія Первозванного, так як дуже часто виїхати  з вулиці 600-річчя в напрямку  налогової на вул.ицюКостянтина Василенка буває досить складно через великий потік транспорту в напрямку  вулиці Андрія Первозванного і тому на  вул. 600-річчя утворюється транспортний затор, та неодноразово спостерігав, що через дорожний хаос на данному прехресті траплялися ДТП (прим. сам водій з багаторічним стажем). Вважаю, що світлфор, на данній дорожній ділянці впорядкує рух транспорту і запобігатиме траплянням ДТП. Прошу ще раз розглянути мою довготривалу пропозицію и прийняти правильне позитивне рішення. Дякую Вам за порозуміння, бажаю здоров'я, сил  Вам і вашій команді однодумців, які залишаються небайдужими до життєдіяльності і процвітання нашої славетної Української Вінниці і всієї України. Нехай ця весна стане для нас і України Переможною. Слава Вінниці!!! Слава Україні!!! 

Відповідь:
30 березня 2023

​Ваше звернення щодо заміни вуличного освітлення на енергозберігаючі світильники в мікрорайоні «Вишенька» та встановлення світлофорного об'єкту на перехресті вулиць 600-річчя- Андрія Первозванного, опрацьовано департаментом міського господарства.

Повідомляю, що для розроблення плану економії електроенергії та модернізації вуличного освітлення території Вінницької міської територіальної громади, на зазначених в зверненні ділянках вулиць для розрахунку потужності освітлення проїжджої частини та тротуарів, МКУП «Міськсвітло» були встановлені тестові зразки вуличних енергозберігаючих світильників.

В зв'язку з воєнним станом, подальша заміна ліхтарів вуличного освітлення на енергозберігаючі буде відбуватись поступово.

Також повідомляю, що за інформацією департаменту транспорту та міської мобільності на сьогоднішній день, перехрестя вул. 600-річчя-Андрія Первозванного є нерегульованим перехрестям нерівнозначних доріг. На зазначеному перехресті   встановлено дорожні знаки пріоритету 2.1 «Дати дорогу», облаштовано нерегульовані пішохідні переходи та примусові обмежувачі швидкості «лежачий поліцейський».

Основною причиною виникнення конфліктних ситуацій на зазначеному перехресті є порушення водіями Правил дорожнього руху України в частині проїзду нерегульованих перехресть та нерегульованих пішохідних переходів.

Встановлення світлофорних об'єктів на вулично-шляховій мережі міста регламентується Національним  стандартом України  «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки».

Для встановлення світлофорного об'єкту на перехрестях вулиць 600-річчя-Андрія Первозванного, відповідно до вищезазначеного нормативного документу  відсутні нормативні підстави.

Вкладення