(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1.%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)


Звернення:
14 березня 2023

​Шановний Сергію Анатолійовичу!

Я Дворянченко П.А є особою з інвалідністю 2 групи та маю серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом, що дозволяє мені пересуватись лише на милицях та візку.

Враховуючи, що я маю право на отримання візка з електродвигуном, Вінницькою міською радою було мені надано у 2019 році електровізок, який я зберігаю в окремому приміщенні на першому поверсі 2 під'їзду будинку вул. Стрілецька(Червоноармійська) 48а.

Однак, враховуючи вагу візка (130 кг) та наявність сходинок у під'їзді я не маю можливості переміщувати його з під'їзду на проїжджу частину. 

В зв'язку з чим у травні 2021 року я зібрав підписи у мешканців під'їзду щодо відсутності в них заперечень на спорудження пандуса та письмово звернувся до Вінницькоїміської ради з ініціативою спорудження пандуса для спуску/підйому до під'їзду на електричному візку. 

В подальшому, зі мною зв'язалися представники департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради (далі-Департамент) (т.0982669808 Олександра) та запропонувала 2 проекти пандуса.

Спільно з представниками управляючої компанії ТОВ "ЖЕО" після проведення відповідного обстеження під'їзду, сходинок,  проект №2 був погоджений 14.07.2021 року та напрвлений для подальшого виконання фахівцям Департаменту.

При цьому, станом на 27.02.2023 року в мене відсутня будь-яка інформація стосовно етапів реалізації вказаного проекту, роботи по спорудженню пандуса від Вінницької міської ради мені не надано.

В настоящее время у меня отсутствует реальная возможность нормально передвигаться по тележке, решать свои обычные жизненные, бытовые проблемы, что создает мне реальные преграды для нормального життя.

У зв'язку з чим, прошу Вас розглянути листа та проінформувати мене про стан реалізації проекту №2 по побудові пандуса.

Якщо виникають проблемні питання, які стосуються змін до проекту (його корекції) чи створення іншого (альтернативного), строків його виконання, прошу Вас мене додатково проінформувати.

  З повагою,                             

   14.03.2023                                                                                             Павло ДВОРЯНЧЕНКО

Відповідь:
29 березня 2023

​Ваше звернення, щодо проведення робіт по влаштуванню пандусу біля 2-го під'їзду житлового  будинку №  48А по вул. Стрілецькій, викладене на сайті міської ради, за дорученням міського голови, розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляю, що дане питання потребує додаткового часу для опрацювання.

Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення