(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1.%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)


Звернення:
14 березня 2023

Вінницькому міському голові

МОРГУНОВУ С.А.

 

21000, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

Шановний Сергіє Анатолійовичу!

Я, голова об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "САДКИ." м. Вінниця, вул. Р.Скалецького, 35/194. Хритонюк Олена Михайлівна, звернулась до Вас 21 вересня 2022 року з приводу проведення санітарної обрізки зелених насаджень (груш) за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194.
         Ви зреагували на моє звернення та 04 жовтня 2022 року повідомили, що: "комісійним виходом на місце було обстежено дерева, зазначені у Вашому звернені та визначено, що вони потребують санітарної обрізки. Дозвільні документи на знесення зелених насаджень, на даний час, виготовляються. Після виготовлення дозвільних документів вони будуть передані до  підпорядкованого департаменту МКП «Вінницязеленбуд» для подальшого виконання робіт. Роботи по обрізці зелених насаджень будуть виконані в порядку черговості та у відповідності до Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006 р."

Шановний Сергіє Анатолійовичу!

На жаль майже за півроку дозвільні документи на знесення зелених насаджень за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194 до даного часу не виготовлені, роботи з обрізки дерев не проведені.

Прошу Вас повідомити нам скільки ще часу будуть виготовляться дозвільні документи на проведення санітарної обрізки зелених насаджень (груш) за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194 та врешті решт будуть проведені відповідні роботи департаментом МКП "Вінницязеленбуд"?

З повагою,

Голова правління ОСББ "САДКИ"                              Олена ХАРИТОНЮК


Відповідь:
24 березня 2023

​Департамент комунального господарства та благоустрою розглянув Ваше звернення щодо проведення санітарної обрізки зелених насаджень (груши) за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194.

Повідомляю, що комісійним виходом на місце було проведено обстеження стану зелених насаджень за адресою вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194 та визначено перелік дерев, що потребують санітарної обрізки. Дозвільні документи на санітарну обрізку відповідних зелених насаджень (Акт №126) виготовлені та передані підпорядкованому підприємству МКП «Вінницязеленбуд».

Роботи по обрізці зелених насаджень будуть виконані в порядку черговості та у терміни відповідно до Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006 р. 

12.04.2023

Департамент комунального господарства та благоустрою розглянув Ваші звернення щодо проведення санітарної обрізки зелених насаджень (груши) за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194.

Повідомляю, що на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою підпорядкованим підприємством МКП «Вінницязеленбуд» роботи по обрізці зелених насаджень, за вказаною у Ваших зверненнях адресою та в межах визначених обсягів, виконані.

Вкладення