(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1.%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)


Звернення:
13 березня 2023

Шановний Сергію Анатолійовичу!

 Звертаємось до Вас з проханням надати дозвіл на переміщення банера  зі світлинами полеглих воїнів, який ми встановили власними силами, з площі Шевченка на Майдан Незалежності,  допомогти нам його закріпити на стіні будівлі  Торгово-промислової палати.

Ми розуміємо, що цей банер є  тимчасовим, але віримо, що міська влада не залишиться осторонь, і на  Майдані Незалежності, назва якої свідчить про те, що Герої віддавали життя за Незалежність України, буде створена Алея Слави.

Дякуємо Вам за розуміння. Ми впевнені, що Ви нас підтримаєте і не відмовите у тимчасовому розміщенні банера на стіні Торгово-промислової палати.

Родини загиблих Героїв (список членів родин, які підписали лист, надіслано електронною поштою)


Відповідь:
29 березня 2023

​Виконавчими органами Вінницької міської ради опрацьовано колективне звернення родин захисників К/01/26829  стосовно  надання дозволу на переміщення банеру зі світлинами загиблих воїнів, який встановлений на площі Шевченка на Майдан Незалежності, із закріпленням на фасаді будівлі Торгово-промислової Палати, повідомляємо наступне.

Невимовно шкода, що ми втрачаємо найкращих. Нажаль, наші воїни продовжують гинути і нікого з нас не може залишити байдужими смерть людей, життя яких обірвалося за мирне небо для кожного з нас.

Наразі виконавчими органами опрацьовуються проєктні бачення об´єкту вшанування пам´яті загиблих захисників, з розміщенням портерів Героїв- учасників російсько-української війни які віддали своє життя за Україну, вздовж площі Тараса Шевченка в м. Вінниці.

Сподіваємось, що нове проєктне бачення об´єкту вшанування пам´яті загиблих захисників, буде черговим  кроком у вшануванні громадою пам'яті про загиблих земляків, які гідно захищали нашу свободу й незалежність, адже обов'язок кожного українця – дякувати Героям, пам'ятати про них, допоки ми живемо, та гідно віддати данину пам'яті Героям-захисникам України,  які пішли у вічність, але залишили свій світлий слід у літописі української бойової слави.

Про час та дату представлення проєктного бачення об´єкту вшанування пам´яті загиблих захисників, Вас буде проінформовано додатково.

Вічна пам'ять і слава Героям! Мирного неба над Україною!

21.04.2023

На опрацюванні виконавчим органам Вінницької міської ради перебуває колективне звернення родин захисників К/01/26829  стосовно  надання дозволу на переміщення банеру зі світлинами загиблих воїнів, який встановлений на площі Шевченка на Майдан Незалежності, із закріпленням на фасаді будівлі Торгово-промислової Палати, повідомляємо наступне.

Як повідомлялося Вам раніше, виконавчими органами опрацьовуються проєктні бачення об´єкту вшанування пам´яті загиблих захисників, з розміщенням портерів Героїв- учасників російсько-української війни які віддали своє життя за Україну, вздовж площі Тараса Шевченка в м. Вінниці.

За результатами зустрічі з родинами захисників, яка відбулася 7 квітня 2023р., на якій були представленні проєктні бачення об´єкту вшанування пам´яті загиблих захисників, були враховані зауваження родин загиблих захисників.

Наразі вище вказані проєктні бачення об´єкту вшанування пам'яті  допрацьовується спеціалістами.

Про час та дату наступної зустрічі представлення проєктного бачення об´єкту вшанування пам´яті загиблих захисників, Вас буде проінформовано додатково.

Вічна пам'ять і слава Героям! Мирного неба над Україною!

Вкладення