(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-30 до 17-00,  з 13-00 до 13-30 - обідня перерваЗвернення:
12 березня 2023

​Шановний Микола Вікторович
Я вкрай дуже рідко звертаюсбь до Вас особисто.
Але зараз вимушений звернутись до Вас із скаргою на:
1. Бездіяльність Департаменту благоустрою 
2. Бездіяльність КП Муніципальна варта
3. Безвідповідальність КП Вінницьке шляхове управління
4. Бездіяльність департаменту міського господарства

А саме:

Територія вздовж вулиці названої в честь видатного Українського діяча Левка Лук"яненко від перехрестя Миколи Зерова до будинку №1 засмічена з двох боків:  побутовим сміттям, будівельним сміттям, залишками земляних робіт, кущами і сухим бур"яном. Департамент благоустрою бачив весь безлад, організував порізку дерев а сміття залишив просто неба.

Прилегла територія до будівель і огорож вздовж вказаної ділянки засмічена заросша бур"яном, власники не несуть відповідальність за порушення естетичного вигляду фасадів з боку магістральних вулиць. Фасади будівель і бетонних огорож на вказаній ділянці знаходяться в заненбаному стані. Муніципальна варта відсутня.

Все це сміття лежить там щороку і оголюється після сходження снігу до початку росту зелені.

Восени сміття вкривається палим листям і високими бур"янами.

Просто на вулиці знаходиться огорожена і не прибрана свалка старих автомобілів яка вже багато років знаходиться в занедбаному стані, хто власник невідомо. 
Вздовж вулиці валяється будівельне сміття, залишки і обломки бетонних елементів.

Після проведення земляних робіт біля залізничних переїздів земля залишається на купах просто біля проїжджої частини. Порушується благоустрій міста і не відновлюється. Департамент міського господарства за цим не слідкує.
Така саме ситуація біля залізничного переїзду по вулиці Миколи Зерова.

 Неодноразово вказували Департаменту благоустрою і Шляховому управлінню про прибирання земляних валів вздовж вулиці Складська які затрудняють пересування пішоходів і затримують дощову воду на асфальтовому покритті вулиці, що прискорює руйнування покриття.

По вулиці Складська на деяких ділянках пішоходам вкрай небезпечно рухатись, особливо з дітьми, особливо в темну пору суток. Реакція від департаменту благоустрою відсутня.

Висновок:

Потрібно направити на вказану ділянку вулиці Левка Лук'яненко комісію з представниками всіх перерахованих департаментів і комунальних підприємств, запросити Марчука І.Д. і вивчити дане питання.


Відповідь:
28 березня 2023

​Ваше звернення щодо  утримання   вулиць Л. Лук'яненка та вул. Складська, розглянуто департаментом.

Повідомляю, що за інформацією МКП «Вінницязеленбуд» та КП «Вінницьке шляхове управління» порослі частково видалено, сміття прибрано.

Дорожнє покриття по вул. Складська буде утримуватись в 2023р. в межах поточних видатків. В тому числі буде розглянуто питання планування узбіччя даної вулиці, в межах технічних можливостей, для можливості її розширення на окремих ділянках та влаштування додаткового водовідведення.

Також повідомляю, що питання продовження виконання робіт з видалення чагарників на вищезазначеному відрізку та систематичного покосу трави  внесено до плану робіт МКП «Вінницязеленбуд».  

Дякуємо Вам за активну громадську позицію та не байдуже ставлення до благоустрою нашого міста.  

Вкладення