(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/sorokinao.jpg
Сорокін Андрій Олександрович
Директор департаменту, Департамент транспорту та міської мобільності

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-30 до 17-00,  з 13-00 до 13-30 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
20 жовтня 2022

Директору Департаменту

Транспорту та міської мобільності

Сорокіну А.О.

dttm@vmr.gov.ua

 

 

Шановний Андрій Олександрович!

   На Вашу відповідь від 18.10.2022 р. за № Х/01/110916/01-21 на наше публічне звернення від 03.08.2022 р. за № Х/01/110916/01-21 (щодо безпеки на вулиці Івана Шиповича, зокрема біля буд. №1), цитую: «…відсутні нормативні підстави», хочу відповісти наступне…

Центр міста, 700 метрів від мерії, 4 роки мешканці наших будинків потерпають від наростаючого с кожним днем потоку машин через нашу прибудинкову територію і вулицю Івана Шиповича, яка в більшості своїй має завширшки 4,5-5 метрів і не облаштована тротуарами, тобто це пішохідна зона!!!

Чотири роки ми пропонуємо нашій міській владі вирішити це питання…

Зауважте, не міська рада намагається вирішити це питання, не ваш Департамент транспорту  та міської мобільності, який утримується за рахунок нашої громади і повинен напряму опікуватись цим питанням, а мешканці будинку пропонують цій владі вирішити це питання! Більше того, за 2,5 місяці (з 03.08.2022 р. по 18.10.2022 р.) не один представник вашого Департаменту, зокрема ваш головний спеціаліст відділу транспорту, пан Меснікович В.Ф., не найшов часу не тільки не підійти на місце, переговорити з мешканцями, промоніторити ситуацію, але навіть, передзвонити уповноваженому по будинку та з'ясувати обставини наших звернень!

Нижче ви, та ваші співробітники побачите фото, на яких видно:

- як машина в'їхала у підвіконня квартири, що на першому поверсі;

- де машина, яка не змогла виїхати під час снігу, сповзала з гори і в'їхала у водостічну трубу, яка захистила собою газову трубу, що забезпечує природнім газом весь будинок;

- як люди старими шинами захищають свої вікна та стіни від машин!

Ви ще не бачили, як мешканці відмивають свої вікна і стіни від бруду, який летить з під коліс автотранспорту…

Скажіть, будь ласка, панове, які ще «…нормативні підстави» для цього потрібні?

Може треба дочекатися доки якась машина таки в'їде прямо у квартиру через вікно?

А може якась машина таки зруйнує газову трубу середнього тиску?

А може, щоб якась машина збила людину, не дай боже?

Скажіть ще, будь ласка, а є «…нормативні підстави» для того, щоб через нашу прибудинкову територію, через вул. Івана Шиповича машини виїжджали на вул. Соборну, де рух з 6.00 до 22.00 заборонено?

А є «…нормативні підстави» для того, щоб через вул. Соборну де рух з 6.00 до 22.00 заборонено машини летіли як на highway?

А є «…нормативні підстави» для того, щоб по тротуарах вул. Соборній не можна пішоходу пройти, бо по ньому їздять на велосипедах, скутерах, самокатах. При цьому ніхто не переймається правилами дорожнього руху?

Ця страшна біда, ця війна рано чи пізно закінчиться. І настане мир…

А коли прийде мир, тоді мабуть будуть призначені нові вибори, зокрема в місцеві органи самоврядування…

Так ось, панове, можу вас запевнити, що мешканці нашої вулиці точно не будуть голосувати за цю команду з такими виконавцями, бо «…відсутні…підстави».

 

Не буду бажати вам гарного дня та творчого натхнення, бо «…відсутні…підстави».

 

Уповноважений по будинку №1 по вул. Івана Шиповича

Худа. П.С.                                                                                                                            


Відповідь:
04 листопада 2022

Ваше звернення щодо встановлення антипаркувальних бетонних напівсфер  біля буд. №1 по вул. Івана Шиповича, або перекриття проїзду транспортних засобів біля зазначеного будинку на перехресті з провулком Кам'янецьким  розглянуто департаментом  транспорту  та  міської  мобільності  міської  ради та повідомляємо наступне.       

Представниками департаменту транспорту та міської мобільності  постійно в ранкові години проводився моніторинг ситуації по вул. Івана Шиповича, в тому числі і біля будинку №1. За результатами моніторингу встановлено, що рух транспортних засобів здійснюється по вул. Театральній. Транзитний рух транспортних засобів  по   вул. Івана Шиповича практично відсутній.

Дане  питання  неодноразово розглядалось  на    засіданнях    координаційної  ради  з  питань  безпеки  дорожнього  руху.   За результатами розгляду координаційною радою  вирішено:  Правилами дорожнього руху України заборонено  встановлювати перешкоди на проїзній частині вулиць та доріг. Відповідно до статті 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення за такі дії передбачена адміністративна відповідальність.

Враховуючи вищевикладене, встановлення антипаркувальних бетонних напівсфер  біля буд. №1 по вул. Івана Шиповича, або перекриття проїзду транспортних засобів біля зазначеного будинку на перехресті з провулком Кам'янецьким  є таким, що суперечить вимогам нормативних документів.


Вкладення