(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/sorokinao.jpg
Сорокін Андрій Олександрович
Директор департаменту, Департамент транспорту та міської мобільності

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-30 до 17-00,  з 13-00 до 13-30 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
03 жовтня 2022

​Доброго дня.  Муніципальний маршрут автобуса №6 - Олієжиркомбінат - Площа перемоги. Проблема з адекватністю водіїв. По-перше, коли вони заїзджають на кінцеву (олієжиркомбінат), то замість підвозити людей до зупинки, зупиняються просто біля сміттєзвалища, інколи так, що при відкритті дверей, люди вимушені виходити просто до мусорних баків, не кажучи про те ,що там і навколо смітника завжди валяється сміття, брудно і сморід. Тобто, чого водії не довозять людей до зупинки? По-друге,  особливо "кмітливі" водії, абсолютно ігноруючи елементарні норми пристойності, виховання, а також саніїтарії та гігієни стають перед вікнами цілого 5-ти поверхового будинку і справляють, вибачте,  малу нужду (а може і не тільки). Те, що їх всі бачать з вікон будинку, а також всі, хто йде тут же, біля під'їздів, в тому числі з дітьми - їх абсолютно не бентежить. Просимо навести лад у вещевикладених питаннях.  Зазначимо, що завжди цей двір був охайний, впорядкований. Зараз, після появи смітника, який також стоїть там з порушенням санітарних норм, для всього селища (а не так, як повинно бути - для мешканців найближчих багатоповерхівок), і сміття звозять туди машинами, у тому числі, будівельний, що валяється там місяцями, то ще й зробили громадський туалет. До речі,  тільки не потрібно ставити ще в нашому дворі туалет для водіів та всіх охочих, вирішуйте всі проблеми з дотриманням санітарних норм та законодавства.  Сподіваємося на адекватне вирішення вищевикладених питань.

Відповідь:
19 жовтня 2022

Ваше звернення щодо роботи водіїв автобусів автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №6 «Олієжиркомбінат – пл. Перемоги»,
а також щодо санітарного стану запинки «Олієжиркомбінат» розглянуто департаментом транспорту та міської мобільності міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

За інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», окремі випадки не під'їзду водіями автобусів маршруту №6 до кінцевої зупинки «Олієжиркомбінат» та висадки пасажирів завчасно, мають місце у зв'язку із порушенням водіями приватного автотранспорту Правил дорожнього руху України в частині паркування транспортних засобів в районі вказаної зупинки, що унеможливлює під'їзд автобуса до павільйону.

Враховуючи вищевикладене, зазначене питання розглядалося на черговому засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. За результатами розгляду координаційною радою вирішено:

Відповідно до п. 15.9 е) Правил дорожнього руху України зупинка транспортних засобів ближче 30 м від посадкового майданчика для зупинки маршрутних транспортних засобів заборонена. У випадку виявлення водіями автобусів подібних порушень на кінцевій зупинці автобуса маршруту №6 повідомляти Головне управління національної поліції у Вінницькій області.

Разом з тим, з метою унеможливлення виникнення подібних ситуацій в майбутньому, з усіма водіями автобусів муніципального автобусного парку проведено профілактично-роз'яснювальну роботу щодо необхідності неухильного дотримання своїх посадових обов'язків, особливо в частині здійснення належної висадки-посадки пасажирів. Крім того, водіям було наголошено на обов'язковому дотриманні санітарно-гігієнічних норм при роботі на маршрутах.

Адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» додатково наголошено на необхідності посилення контролю за роботою водіїв міського пасажирського транспорту.

Водночас, за інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради контейнерний майданчик в районі зупинки «Олієжиркомбінат» облаштовано згідно схеми санітарної очистки. 


Вкладення