(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/sorokinao.jpg
Сорокін Андрій Олександрович
Директор департаменту, Департамент транспорту та міської мобільності

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-30 до 17-00,  з 13-00 до 13-30 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
21 вересня 2022Щодо звернення про блокування проїзду для жителів частини м.Вінниці, 400 приватних ділянок з них 350 фактично проживаючих сім'ями в складі не менше 3 осіб, по вулицях: проїзд Осінній, Рожевий, Барвінок, Труд та ін. фактично обмежено доступ до помешкань та будівель, а саме:

03.09.2022 року за адресою Шевченка 88А  між 11:00-12:00 (приблизно о 11:29) та між 15:00-16:00 (приблизно 15:20) громадянином Прищепа Руслан номер телефону 0682112229, автівкою марки ЗІЛ темно-зеленого кольору держ номер АВ6990СХ, було привезено глину і висипано на дорогу, чим порушено благоустрій, після чого мешканцями будинку 88А насипано землю тачками на покриття дороги протяжністю 30 метрів та в висоту 1 метр. Зіпсовано гравійне покриття дороги яке власними силами було відновлено мешканцями вказаних вулиць рік тому.  За декілька тижнів до вказаної події цими ж особами було поставлено бетонні стовпи та насипано землі обабіч дороги чим звужено дорогу до неможливості проїзду. Станом на момент звернення дорогу повністю засипано глиною і перекрито проїзд по вулиці Шевченка від магазину Пролісок до мого помешкання, що є прямим порушенням підпункту 8 пункту 6.13.1 Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.

В цей же день на місце події було викликано працівника Вінницької Міської Варти. Прибув: Шершун Ігор Володимирович. Мешканцями будинку з Шевченка 88А йому було надано пояснення, що за вказаним місцем немає дороги з посиланням на документи які є в наявності старости Вінницько-Хутірського старостинського округу

Кривешко Владислав Сергійовича. 


Департамент транспорту та міської мобільності за підписом: Андрій Сорокін від 21.09.22 відповідає, що дорогу розблоковано і вона придатна для проїзду транспортних засобів.Але дорога перебуває в тому ж стані, що й на момент звернення а саме: на межі вулиці Шевченка та 1-го Рожевого Проїзду  встановлено бетонні стовпи та насипано землі обабіч дороги чим звужено дорогу до неможливості проїзду швидкій медичній допомозі, пожежній машині, та іншим вантажним автомобілям.

Нагадую, що, згідно Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.


розділ  6.13. Обмеження при використанні об'єктів благоустрою пункт 6.13.1. На об'єктах благоустрою забороняється:

підпунктом 

8) перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами без відповідного на те дозволу виданого в установленому порядку.

та

29) вчиняти дії, що тягнуть порушення умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії, заборонені цими Правилами, чинним законодавством України.

розділу 6.2. Порядок здійснення благоустрою та утримання територій загального користування: пункт 6.2.4. Доріг, вулиць (провулків, узвозів, проїздів).

підпункт

4) Власники дорожніх об'єктів або уповноважені ними органи, дорожньоексплуатаційні організації зобов'язані: - своєчасно і якісно виконувати експлуатаційні роботи відповідно до технічних правил з дотриманням норм і стандартів з безпеки руху; - постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об'єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити - невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними, огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих нормативів або припинити (обмежити) рух; - контролювати якість робіт, що виконуються підрядними організаціями; - вирішувати питання забезпечення експлуатації дорожніх об'єктів у надзвичайних ситуаціях, за несприятливих погодно-кліматичних умов, у разі деформації та пошкодження елементів дорожніх об'єктів, аварії на підземних комунікаціях або виникнення інших перешкод у дорожньому русі разом із спеціалізованими службами організації дорожнього руху та за погодженням з Державною автомобільною інспекцією МВС України оперативно вносити зміни до порядку організації дорожнього руху;


розділу: 7.2.6. Замовники, суб’єкти господарювання у сфері будівництва та інші особи зобов'язані:

підпункт:

21) улаштування паркувальних місць на тротуарі, автостоянок, нових доріг, в’їздів, перекриття, зменшення (звуження) проїжджої частини дороги здійснюється за розпорядженням міського голови (рішенням виконкому міської ради), оформленого у встановленому порядку.


Згідно фото дороги станом на 21.09.2022. вказані правопорушення не усунуто! 

По цій дорозі не можна проїхати швидкій, пожежній чи вантажній машині через звуження проїзної частини. Також зіпсовано покриття дороги яку мешканці відновили за свій кошт півроку тому(фото додається).

 


Повторно прошу:


  1. Відібрати пояснення у Шершун Ігор Володимирович по суті відповідей які йому надали мешканці вказаних будинків 03.09.2022  в присутності свідків: Путілова К, Крищук В, Протосовицька О, щодо легітимності перекриття дороги за дозволом Кривешко В.С.,  долучити їх до розгляду справи.  

  2. Опитати Кривешко В.С. на наявність документів які підтверджують відсутність дороги за вказаною адресою, та дозволяють встановлювати штучні перешкоди на вказаній дорозі, долучити їх до розгляду справи. 

  3. Прибрати бетонні стовпи, вивезти насипну землю та глину з проїжджої частини, розблокувати вказану дорогу для можливості проїзду пожежної та швидкої допомоги, відновити дорожнє покриття станом на 20 лютого 2022 року. (Фото додається).


Відповідь:
13 жовтня 2022

Департаментом транспорту та міської мобільності міської  ради розглянуто  Ваше  звернення щодо  розблокування проїзду по  вул. Шевченка біля будинків №88, 88А та повідомляємо наступне. 

На даний час зазначене питання опрацьовується спільно з департаментом архітектури та містобудування міської ради.

За результатами опрацювання  буде  прийнято  відповідне  рішення, про  що  Вам  буде  повідомлено  додатково.

28.10.2022

Департаментом транспорту та міської мобільності міської  ради розглянуто  Ваше  звернення щодо  розблокування проїзду біля будинків №88, 88А по вул. Шевченка та повідомляємо наступне. 

За інформацією департаменту архітектури та містобудування міської ради зазначена у Вашому зверненні територія є суміжною з межами населених пунктів м. Вінниця та с. Вінницькі Хутори.

Враховуючи вищезазначене, на вказаній території не розроблялась містобудівна документація, яка б уточнювала транспортну мережу та статус вулиць і проїздів на даній території.

Наразі передбачається розробка містобудівної документації регіонального та місцевого рівня протягом 2023 – 2024 років.

За результатами розробки містобудівної документації можливо буде визначити статус зазначеного проїзду для прийняття відповідного рішення.Вкладення