(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://2021.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/sorokinao.jpg
Сорокін Андрій Олександрович
Директор департаменту, Департамент транспорту та міської мобільності

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-30 до 17-00,  з 13-00 до 13-30 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
03 серпня 2022

Доброго дня, шановний Андрію Олександровичу! Звертаюсь до Вас, як внутрішньо переміщена особа з м. Харкова. 03.08.2022 року  близько 12:10 я зі своїм сином приїхала на власному автомобілі для отримання гуманітарної допомоги в Центрі надання допомоги переселеням. припакрувала автомобіл біля Центру на вул. Соборній, 62. Будь яких забороняючих знаків не було.  Крім того стояло ще порядка 6 автомобілів.  Повернувшись з дитиною з Центру та тримаючи коробку з допомогою вагою 15 кг, я знайшла в себе на лобовому склі Повідомленняпро притягнення до адміністративної відповідальності ІВ № 00063862, в якому вказано, що інспектором з паркування відділу паркуванням департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради, Шевчуком Сергієм Онисимовичем начебто зафіксовано порушення п. 33 Знак 3.34 Правил дорожнього руху. Перед моїм авто стояло ще 4 авто без штрафів... У мене питання до Вас як до керівника та до того шановного пана Шевчука С.О. як взагалі можна виписувати штрафи без водія на автомобіль з Харківськими номерами, який припакрований біля Центру надання допомоги переселенцям.   Питання не в грошах . Питання в тому, що як я можу пояснити соєму сину, який стоїть та плаче, я тримаю коробку з допомогою вагою в 15 кг і питає мене, що ж то за людина, яка виписує штрафи біженцям, які приїхали за допомогою та повинні ще штраф заплатити...  Хочетья подивитись в очі цьому Шевчуку С.О. коли таке в країні коїться. Я бажаю Вам та Вашим підлеглим не знати того, що переживають люди на Сході нашої країни. 

Відповідь:
09 серпня 2022

Департаментом, транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради (надалі – Департамент) розглянуто Ваше звернення від 03.08.2022 року (вхідний реєстраційний індекс С/21/110880 від 03.08.2022 року) щодо накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340,00 грн сер.ІВ №00063862 від 03.08.2022р..

У відповідь Департамент зазначає наступне.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.01.2020 №155 головні спеціалісти-інспектори з паркування відділу паркування Департаменту (надалі – інспектори з паркування) уповноважені, зокрема, здійснювати розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені ч.ч.1,3 ст.122 КУпАП (у частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), накладати стягнення.

Притягнення до адміністративної відповідальності, зокрема, складання та винесення постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), є складовою частиною виконання обов'язків інспекторів з паркування.

3 серпня 2022 року головним спеціалістом - інспектором з паркування відділу паркування Департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Шевчуком С.О. (надалі – інспектор з паркування) о 12 год. 14 хв. було виявлено адміністративне правопорушення, яке передбачено ч.1 ст.122 КУпАП, а саме в режимі в режимі фотозйомки зафіксовано порушення правил зупинки легкового автомобіля марки «Mercedes Benz» з номерним знаком АВ0550ЕС за адресою: м. Вінниця вул. Соборна 62 - зупинка транспортного засобу в місці, де заборонено зупинку, а саме в зоні дії дорожнього знаку 3.34 (зупинку заборонено).

Відповідно до Примітки до ст.122 КУпАП суб`єктом правопорушення в разі вчинення передбачених частинами першою - третьою цієї статті порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису)  є відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України.

За змістом ст.14-2 КУпАП відповідальною особою транспортного засобу, який зареєстрований в Україні, є особа за якою зареєстровано транспортний засіб (фізична особа або керівник юридичної особи), а також може бути належний користувач.

Відповідно до Стаття 279-1 КУпАП постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Якщо адміністративне правопорушення, передбачене ч.ч.1,3 ст.122 КУпАП, зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), інспектор з паркування зобов'язаний розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у ч.1 ст.14-2 КУпАП, на місці вчинення правопорушення).

У зв'язку з тим, що технічні можливості не дозволяють встановлювати відповідальну особу, зазначену у ч.1 ст.14-2 КУпАП на місці вчинення правопорушення, інспектор з паркування розмістив на лобовому склі транспортного засобу, яким допущено порушення правил зупинки, повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, що є його обов'язком в силу ч.3 ст.279-1 КУпАП.

Також інформуємо Вас про те, що усі фото про адміністративне правопорушення сер.ІВ №00063862 від 03.08.2022р. розміщенні на сайті https://inspector.vmr.gov.ua. Для їх перегляду потрібно заповнити 2 інформаційних поля, а саме серію та номер транспортного засобу, а також серію та номер постанови.

Інструкція стосовно коректного заповнення інформаційних полів розміщена за посиланням https://inspector.vmr.gov.ua/SitePages/Attention.aspx.

Після перегляду фото-доказової бази по адміністративному правопорушенню сер.ІВ №00063862 від 03.08.2022р. було встановлено, що на фото чітко видно дорожню розмітку, а саме горизонтальну смугу жовтого кольору 1.4 - позначає місця, де заборонено зупинку транспортних засобів з тієї сторони, де вона нанесена. Застосовується самостійно або в поєднанні із знаком 3.34 "Зупинку заборонено" і наноситься біля краю проїзної частини або по верху бордюру.

Враховуючи вище вказане, порушень у діях головного спеціаліста - інспектора з паркування відділу паркування Департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Шевчуком С.О не виявлено.
Вкладення