(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-00 до 17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
03 лютого 2022

​Шановний Михайло Васильович! Звертаюсь до вас за домогою у вирішинні наступного питанням. Нашим МКП УК "Господар Люкс" було зафіксовано та підтвердженно підвищену подачу єлектроенергіі на будинок і не тільки в нашому, а по лініі, на заявку ЖЕКА та звернення громадян ЕМ "Вінницькі міські електричні мережі" не реагуют та нічого не роблять. В мене згоріла вже микрохвильова піч та стабилізатор. Прохання вплинути на керівництво цієї організаціі, щоб вони виконали свої робочі обв'язки.Відповідь:
22 лютого 2022

​Ваше звернення щодо незадовільної якості послуги розподілу електричної енергії за адресою вул. Пирогова, 115, кв. 50 опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Відповідно до положень Правил роздрібного ринку електричної енергії у разі розподілу (передачі) електричної енергії, параметри якості якої перебувають поза межами показників, зазначених у відповідному договорі про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, оператор системи несе перед споживачем відповідальність, передбачену умовами договору.

Відтак, Ваші звернення були направлені для опрацювання за належністю до АТ «Вінницяобленерго». Копія листа АТ «Вінницяобленерго» додається. Разом з тим, адміністрації СО «Вінницькі міські електричні мережі» було повторно наголошено про необхідність приведення показників якості електричної енергії за вказаною у зверненні адресою у відповідність до вимог Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №310 (зі змінами, далі – Кодекс) та ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Додатково інформуємо, що відповідно до положень глави 5.3 розділу V Кодексу користувачі та ОСР (оператор системи розподілу) зобов'язані виконувати приписи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в галузі електроенергетики, у разі виявлення незадовільного технічного стану електроустановок Користувачів та/або елементів системи розподілу, який загрожує аварією, пожежею та створює загрозу життю обслуговуючого персоналу, населенню та навколишньому середовищу, а також у разі невиконання вимог щодо усунення недоліків в електроустановках. 

В свою чергу, державний нагляд у галузі електроенергетики здійснює Державна інспекція енергетичного нагляду України (вул. І. Богуна,5, м. Вінниця, 21010, електронна адреса: Vinnytska@sies.gov.ua).

На Держенергонагляд під час здійснення контролю в сфері електроенергетики покладається, зокрема:
- здійснення державного енергетичного нагляду за електричними установками і мережами учасників ринку (крім споживачів);
- здійснення державного енергетичного нагляду за дотриманням учасниками ринку (крім споживачів) вимог правил та інших нормативно-правових актів і нормативних документів з питань технічної експлуатації електричних станцій і мереж, технічного стану електричних установок і мереж, зокрема за:
- забезпеченням надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам.

Вкладення