(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-00 до 17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
(0432) 59-50-44
Звернення:
23 січня 2022

​23/01/2022 автобус маршруту №24 (д/н 05-07) в напрямку руху Бучми-Вишенька, проїхав зупинку вул. Топольського не об 11:31 а на майже 4 хв., з нагоном (відправлення з Бучми 11:27) Таий стан руху є систематичним з боку перевізника КП "ВТК", що підтверджується зокрема, зверненнями на "Цілодобову варту" за останні 4  місяці, як мінімум. Враховуючи викладене прошу: відібрати відповідні пояснення з числа керівництва служби руху КП "ВТК". Вжити заходи відповідальності до водія, керівництва служби руху КП "ВТК".  Забезпечити постійний моніторинг дотримання розкладу руху муніципальних автобусів в мікрорайоні Малі хутори-центр (зуп.вул. Топольського в бік Вишеньки).  Також варто зазначити, що водіями не дтримуються вимоги до правил підїзду до зупинки в частині відстані від тротуара, як правило задня площадка автобуса знаходиться на відстані більше 50 см., від бардюра, особливо якщо є заїзний карман (про що також є звернення на "Цілодобову варту"). Неналжене освітлення в салонах автобусів є постіною проблемою, більш-менш вдалося нормалізувати це на маршруті №2. На інших маршрутах в т.ч. №8, 19, 24 у вечірній час доби в салоні морок, більша частина освітлювальних приборів відключена  (про що також є звернення на "Цілодобову варту").  Вважаю, такий стан речей не може бути підставою для нарахування премії щомісячної керівнику КП "ВТК" а навпаки свідчить про необхідність її позбавлення, що й прошу розглянути також. Надати інформацію про преміювання керівника КП "ВТК" за останні пів року.

Розгянути скаргу за моєї участі, згідно ст.18-19 ЗУ №393/96-вр. Для чого завчасно вручити письмове запрошення але не менше ніж за три робочі дня., узгодивши дату й час.  Розглянути можливість моєї участі в дистанційному режимі за допомогою засобів інтернет. З усіма аматеріалами перевірки ознайомити під розпис. Відповідь продублювати на ел.скриньку в т.ч.

Відповідь:
11 лютого 2022

Ваше звернення щодо недотримання розкладу руху водієм автобуса АВ0507АА по маршруту №24 «Вул. Бучми (ліс) – Вишенька» 23.01.2022 р., порушення водіями автобусів правил зупинки для висадки-посадки пасажирів, неналежного освітлення в салонах автобусів та преміювання керівника КП «Вінницька транспортна компанія» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляю наступне.

Адміністрацією КП «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування стосовно описаного Вами випадку можливого порушення розкладу руху водієм автобуса АВ0507АА, який 23.01.2022 р. здійснював перевезення пасажирів по маршруту №24 «Вул. Бучми (ліс) – Вишенька».

В результаті проведеного розслідування встановлено, що факт недотримання розкладу руху автобусів по маршруту №24 «Вул. Бучми (ліс) – Вишенька» на зупинці «Вул. Топольського» 23.01.2022 р. близько 11:30 год. мав місце з вини водія.

З метою унеможливлення подібних ситуацій в майбутньому, з водієм автобуса АВ0507АА Полозом С. В. проведено профілактично-роз'яснювальну роботу та суворо попереджено щодо недопустимості порушення затверджених графіків руху. У разі повторення подібних випадків до зазначеного водія буде застосовано заходи дисциплінарного впливу.

Працівниками відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з працівниками КП «Вінницька транспортна компанія» регулярно проводяться моніторинги роботи міського пасажирського транспорту та в разі необхідності оперативно вносяться зміни в розклади руху певних маршрутів.

Водночас повідомляю, що на автобусній зупинці «Вул. Топольського» по вул. Бучми посадковий павільйон знаходиться надто близько до проїзної частини, а на автобусних маршрутах №8 та №24 працюють великогабаритні автобуси, тому при спробі під'їзду максимально близько до посадкового павільйону автобус може зачепити кронштейн кріплення дзеркала заднього огляду та пошкодити лобове скло.

Враховуючи вищевикладене, на даній зупинці автобуси зупиняються передньою частиною за 20-30 см від бордюрного каменю, задньою частиною за 50-60 см.

Адміністрації КП «Вінницька транспортна компанія» додатково наголошено на необхідності посилення контролю за дотриманням водіями міського пасажирського транспорту своїх службових обов'язків та затверджених розкладів руху.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з КП «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за можливі незручності, які виникли під час користування міським громадським транспортом.

Стосовно питання неналежного освітлення в салонах автобусів Вам неодноразово надавалися аргументовані роз'яснення.

Салон і кабіна автобуса являються робочим місцем водія. Освітленість робочих місць чітко визначена в ДСТУ-4905. При ввімкнені 4 плафонів в салоні автобуса рівень освітлення повністю відповідає вимогам нормативних документів.

Також, технічними вимогами щодо облаштування транспортних засобів передбачено «в полі зору водія не допускається наявність «бліків» (світлових плям)», особливо в темну пору доби.

Під час роботи в темну пору доби на лобовому склі автобуса, в полі зору водія, відбувається фотоефект зворотньої дії, чим яскравіше світло в салоні автобуса, тим сильніше відображення на лобовому склі, що негативно впливає на безпеку пасажирських перевезень.

Тому з метою дотримання правил безпеки перевезення пасажирів водії автобусів можуть регулювати яскравість світла в салоні автобуса.

Стосовно надання інформації про нарахування премії керівнику КП «Вінницька транспортна компанія» повідомляємо.

Нарахування премії генеральному директору КП «Вінницька транспортна компанія» – Луценку Михайлу Петровичу, здійснюється на основі діючого контракту за результатами роботи відповідного кварталу.

На даний час, для позбавлення преміальної оплати керівника підприємства відсутні підстави.

Разом з тим, порушені у Вашому зверненні питання було обговорено з Вами у телефонному режимі. Для додаткового розгляду даних питань за Вашої участі немає необхідності.


Вкладення