(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень 
з 8-00 до 17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
31 грудня 2021

​Шановний Михайло Васильович. 

Прошу Вашої допомоги,  так як протягом більше 10 днів  в помешкання  буд. Гоголя, 15 тепло подається в недостатній кількості ( по показникам теплолічильника, який знаходиться в будинку).  На даний момент в квартирах мешканців температура в кімнатах складає 16 -17 градусів.

Від мешканців поступали звернення до ВТМ та на телефон ГЛ ВМР.

Буду вдячна за термінову допомогу та розуміння.

Відповідь:
17 січня 2022

​Ваше колективне звернення щодо якості надання послуги з постачання теплової енергії, розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та в межах компетенції повідомляємо наступне.

Працівниками КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було проведено обстеження щодо якості надання послуги з постачання теплової енергії на межі зовнішніх інженерних мереж постачання послуги виконавця та внутрішньобудинкових систем житлового багатоквартирного будинку по вул. Гоголя, 15 відповідно до типового індивідуального договору, що є публічним договором приєднання (без обслуговування внутрішньобудинкових систем), який передбачений Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019р. №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії» і вступив в дію з 01 листопада 2021 року.

Відповідно до Договору виконавець забезпечує постачання послуги у відповідній кількості та якості, що встановлено нормативами до межі зовнішніх інженерних мереж постачання послуги виконавця та внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку (будівлі).

В результаті обстеження було встановлено, що температура теплоносія на подавальному трубопроводі системи теплопостачання подається у відповідній якості (акт-претензію надаємо в Додатку №1).

Для забезпечення рівномірного розподілу теплової енергії в житловому будинку по вул. Гоголя, 15 голові правління ОСББ «Гоголя-15» необхідно провести обстеження внутрішньбудинкових мереж теплопостачання щодо належної роботи теплового обладнання на предмет відповідності встановлених звужуючих пристроїв, відремонтувати у разі необхідності замінити запірну арматуру внутрішньобудинкової системи опалення, відновити теплову ізоляцію на розподільчих трубопроводах, провести поквартирну перевірку на предмет несанкціонованих втручань, а саме демонтаж короткозамкнених ділянок перед опалювальними приладами, заміни трубопроводів зі зменшенням умовного діаметру, збільшення площі тепловіддачі опалювальних приладів, встановлення запірної арматури непередбаченої проектом на житловий будинок по вул. Гоголя, 15.

Несанкціоновані втручання у внутрішньобудинкову систему опалення призводять до нерівномірного розподілу теплоносія по внутрішньобудинковим мережам та як наслідок до надання не в повному обсязі або зниженої якості послуги з постачання теплової енергії.

Дотримуючись вимог Наказу №620/378 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» технічним керівником ОСББ «Гоголя-15» отримано лист від 18.05.2021р. за №22/3/1585 про перелік заходів по підготовці до опалювального періоду 2021-2022рр. (копію листа надаємо в Додатку №2). На сьогоднішній день житловий будинок по вул. Гоголя, 15 працівникам КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», щодо виконання заходів зазначених в листі не пред'являвся.

Відповідно до Пункту 1 Статті 10 Закону України №417-VIII від 14 травня 2015р. «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон №417) у багатоквартирному житловому будинку по вул. Гоголя, 15 в установленому законом порядку, утворено об'єднання співвласників, спільне майно (приміщення загального користування, несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення) багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників (п.1 Стаття 5).

Відповідно до Пункту 2 Статті 7 Закону №417 кожний співвласник несе зобов'язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.

Керуючись Статтею 18 Закону України №2866-ІІІ від 29 листопада 2001р. «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» - об'єднання зобов'язане забезпечувати дотримання інтересів усіх співвласників при встановленні умов і порядку володіння, користування і розпорядження спільною власністю між співвласниками в житловому багатоквартирного будинку по вул. Гоголя, 15.

Вкладення