(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
13 грудня 2021

Шановний Михайло Васильович! Хотілось би щиро подякувати за віддану працю водія, який працював на 22 автобусному маршруті 1 грудня (о 14.10 з Залізничного вокзалу), 2 грудня (об 11.55 з кінцевої м-ну Академічний), а також та 3 грудня на «пікових годинах» зранку та ввечері на цьому ж маршруті. Державний номер автобуса, на якому водій працював у ці дні АВ0594АА.  Хочу відзначити справді високий професійний рівень керування автотранспортним засобом. В ці дні мені вдалось вчасно дістатись до роботи, а також без запізнення дістатись до необхідного місця призначення. Водій їде абсолютно чітко за графіком, без запізнень, можна просто звіряти годинник, не залежно від того, є затори чи немає їх. Крім того, варто відзначити високий рівень культури, вихованості, чемності та терпіння у спілкуванні з пасажирами, хоча люди в нас також різні бувають. Велике прохання до адміністрації ВТК відзначити водія додатковою премією та, якщо це можливо, закріпити водія на нашому 22 автобусному маршруті. Також є прохання до Вас Михайло Васильович, щоб у Вашій відповіді було вказано прізвище та ім'я водія.

Велике спасибі Вам, Михайло Васильович, за Вашу спільну працю з Вінницькою транспортною компанією. Наша транспортна система справді найкраща в Україні. Успіхів Вам та процвітання у Вашій важливій роботі!

Відповідь:
30 грудня 2021

Ваше звернення з приводу висловлення подяки водію автобуса, який 01.12-03.12.2021 р. працював на автобусі державний номерний знак АВ0594АА по маршруту №22 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляю наступне.

Вашу подяку було доведено до адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

За інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», за якісне виконання своїх службових обов'язків водію зазначеного автобуса Зубку Павлу Михайловичу наказом по підприємству оголошено подяку та додатково премійовано згідно положення колективного договору.

Ваші слова вдячності підкреслюють те, що наша спільна з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» робота по підвищенню рівня обслуговування пасажирів має позитивний результат.


Вкладення