(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
05 грудня 2021

​Прошу Вас посприяти у зміні транспортних засобів за маршрутом автобусу 22 на більші у звязку із неспроможнісю забезпечити перевезення пасажирів з мікрорайону Академічний. Крім того, всі водії автобусу маршруту 22 спеціально не зупиняються на зупинках на ділянці Тимофіївська-Електромережа в перід 07.56-09.00. Прошу терміново провести перевірку із зазначеного питання, забезпечити перевезення громадян за вказаним маршрутом та часом.

Відповідь:
22 грудня 2021

Ваше звернення щодо залучення для перевезення пасажирів по маршруту №22 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний»» автобусів великої вмістимості, а також щодо нездійснення водіями автобусів вказаного маршруту посадки пасажирів на затверджених зупинках розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляю наступне.

З 09.09.2021 року випуск автобусів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №22 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний» збільшено на 1 одиницю.

На даний час на зазначеному автобусному маршруті працює 3 автобуси середньої вмістимості марки «Атаман» з інтервалом руху в години «пік» 25-45 хвилин.

Розклад руху автобусів розроблено відповідно до наявного пасажиропотоку на даному маршруті, з урахуванням побажань мешканців мікрорайону «Академічний» та ефективності використання рухомого складу.

Окрім того, 07 грудня поточного року в період з 07:30 год. по 09:00 год. фахівцями комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проводилось обстеження пасажиропотоку на автобусному маршруті №22 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний».

В результаті проведеного обстеження з'ясовано, що перевезення пасажирів з мікрорайону «Академічний» здійснюється в повному обсязі згідно затвердженого розкладу руху, водії зупинялися на усіх визначених по маршруту руху зупинках.

Разом з тим зазначаю, що на сьогоднішній день всі наявні в муніципальному автобусному парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» автобуси великої вмістимості задіяні для перевезення пасажирів на маршрутах міста.

Враховуючи вищевикладене, для залучення до перевезення пасажирів по маршруту №22 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний»» автобусів великої вмістимості відсутні, як підстави, так і можливості.

Водночас повідомляю, що перевезення пасажирів міським громадським транспортом на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова).

Змінами до Постанови від 24.11.2021 р., які набрали чинності з 06.12.2021 р., дозволено здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості не більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» наголошено на необхідності посилення контролю за дотриманням водіями міського пасажирського транспорту своїх службових обов'язків, а також карантинних обмежень встановлених Постановою.


Вкладення