(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
03 грудня 2021

​Доброго дня! Звертаюсь до департаменту з проханням негайної допомоги у вирішенні питання проїзду та паркування по вулиці Соборна , 60.  Перед в'їздом на  прибудинкову територію за вищевказаною адресою розташований знак 3.1 який забороняє проїзд усіх транспортних засобів окрім тих, що там проживають, але потік машин які не мають ніякого стосунку до цієї адреси не припиняється ні в день ні в ночі, постійно руйнуючи дорогу у самому центрі міста. Розуміючи, що буде складно визначити патрульним хто є мешканцем данного двору, а хто ні просимо у данному дворі зробити паркувальну розмітку яка буде визначати де можна паркуватись, а де заборонено, тим самим контролюючи кількість машин які там перебувають та паркуються у місцях де взагалі це заборонено. Постійно припарковані машини перед входом у під'їзди, а також у дворі розташовані сараї мешканців під якими кожного дня припарковані машини, що також заборонено. Ніякої управи немає, постійні виклики поліції ні до чого не призводять, люди заїжджать під заборонений знак та паркують свої авто під підїздами. Якщо буде розмітка з відповідними зонами де паркування заборонене то це вже буде поліпшення

Відповідь:
22 грудня 2021

Ваше  звернення   щодо нанесення дорожньої розмітки для заборони паркування автомобілів на прибудинковій території буд. №60 по вул. Соборній розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку  міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо.

Відповідно до пункту 15.10 д) Правил дорожнього руху України стоянка автомобілів заборонена у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів, або створить перешкоду для руху пішоходів.

У випадку порушень водіями правил стоянки транспортних засобів, мешканці міста можуть повідомляти Головне управління Національної поліції у Вінницькій області  за  телефоном  102.

Одночасно повідомляємо, що нанесення дорожньої розмітки на вулично-шляховій мережі регламентується Державним стандартом ДСТУ 2587 «Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови».

Зазначеним стандартом нанесення дорожньої розмітки для заборони паркування автомобілів на прибудинкових територіях не передбачено. 


Вкладення