(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
01 грудня 2021

​Шановний Михайло Васильович! Нещодавно з подивом з'ясував, що в нашому місті працює підконтрольний Вам відділ паркування. Робота якого зводиться до меркантильного заробітку коштів для Вінницької міської ради. Викликає подив, що ним не ведеться робота по облаштуванню місць для паркування автомобілів людей з інвалідністю. Так наприклад навколо центрального базару таких місць взагалі нема. Натомість,  дороги навколо базару облаштовані знаками 3.35.(зупинка заборонена).  Крім того, навколо практично всіх супермаркетів (і не тільки) місця парковки для автомобілів людей з інвалідністю заповнені автомобілями здорових автовласників, а ваших інспекторів том не побачиш. Якщо вже так скрутно у ВМР з коштами, то попробуйте силами відділу паркування  навести порядок там. Вибачте, що Вас турбую з таким питанням, але я не найшов де можна написати листа Богуславському Г.В.

Відповідь:
10 грудня 2021

​Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради (надалі – Департамент) розглянуто Ваше звернення від 01 грудня 2021 року (вхідний реєстраційний індекс Ч-01-150277 від 01.12.21) щодо по облаштуванню місць для паркування автомобілів людей з інвалідністю.

У відповідь Департамент зазначає наступне.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.01.2020 №155 головні спеціалісти-інспектори з паркування відділу паркування Департаменту (надалі – інспектори з паркування) уповноважені, зокрема, здійснювати розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені ч.ч.1,3 ст.122 КУпАП (у частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), накладати стягнення.

Притягнення до адміністративної відповідальності, зокрема, складання та винесення постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), є складовою частиною виконання обов'язків інспекторів з паркування.

Додатково інформуємо Вас, що облаштування паркувальних місць для осіб з інвалідністю, повинно виконуватись з урахуванням вимог діючого ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд», зокрема п.п. 5.4. «Паркувальні місця». При цьому, кількість даних паркувальних місць для осіб з інвалідністю повинна складати не менше ніж 10 % місць від загальної кількості (але не менше одного місця).

Також хочемо повідомити Вас, що до компетенції відділу паркування не відноситься питання по облаштуванню місць для паркування автомобілів людей з інвалідністю.

Вкладення