(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
01 грудня 2021

​Дуже прошу вас врегулювати питання з маршруткою 16а ,а саме зі сторони Медмістечка. я проживаю в новобудові ЖК Західний що на перехресті при виїзді за місто.. де є лише одна зупинка і ні одного тротуару щоб до неї дістатись, це по-перше. Більше року зупинялись за розворотом біля автомийки З 29,11,2021 ВОДІЇ ВРАНЦІ НЕ ЗУПИНЯЮТЬСЯ, а протягом дня зупиняються. Люди вранці їдуть на роботи.Сьогодні 01,12,21 з 08,00 ранку я простояла на трасі, перша маршрутка проїхала в 8,30 яка не зупинилась ... друга о 8,40 яка також не зупинилась....ХОЧА ТАМ ЗУПИНКИ НА ВИМОГУ. Мало того що вони ходять не по графіку, хамлять та щей не зупиняються,а на дворі не +20 і десятки людей стоять і мерзнуть бо звідти дістатись більше немає чим, інший транспорт не зупиняється. Біля відбійника вони зупиняються де взагалі заборонено....Прошу врегулювати дане питання: пускайте додатковий муніципальний транспорт, встановлюйте додаткові зупинки і в першу чергу це проведення тротуарів щоб люди не йшли по трасі. якщо найближчим часом не буде офіційної відповіді та прийнятих мір буду викликати телебачення .

Відповідь:
21 грудня 2021

Ваше звернення щодо роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)», а також щодо покращення транспортної інфраструктури по Барському шосе розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляю наступне.

На даний час на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)» працює 13 автобусів з інтервалом руху 10-15 хвилин.

Дана кількість рухомого складу, їх розклади та інтервали руху відпрацьовано та затверджено на основі наявного пасажиропотоку та потреб пасажирів в перевезеннях.

Відповідно до пункту 24 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176 (зі змінами), місцями зупинки автобуса, який здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі, визначаються кінцеві пункти маршруту. Посадка та висадка пасажирів проводиться на їх вимогу у місцях зупинки громадського транспорту, а також в інших місцях з обов'язковим дотриманням Правил дорожнього руху.

Відповідно до підпункту ґ) пункту 15.9 Правил дорожнього рухуУкраїни, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306 (зі змінами) зупинка транспортних засобів на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу забороняється.

Враховуючи вищевикладене, здійснення зупинки автобусів для посадки пасажирів, в зазначеному у Вашому зверненні місці, заборонено.

З приватними перевізниками, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)» проведено профілактичну роботу щодо необхідності неухильного дотримання водіями автобусів Правил дорожнього руху України та культури спілкування з пасажирами. Окрім того, перевізникам зазначеного маршруту додатково наголошено на необхідності забезпечення стабільних пасажирських перевезень по даному маршруту та дотримання умов Договору на перевезення.

У разі виникнення додаткових питань до роботи міського пасажирського транспорту, Ви можете звертатися до відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефонами: (0432) 59-51-35, 59-51-37.

Водночас повідомляю, що на сьогоднішній день виконавчими органами Вінницької міської ради спільно з фахівцями комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» опрацьовується технічна можливість запровадження регулярного руху муніципального транспорту по вул. Юзвинській та Барському шосе до вул. Келецької.

Наразі проведено обстеження вказаних вулиць на наявність транспортної інфраструктури необхідної для належного руху громадського транспорту, визначено потенційні місця для облаштування зупинок та кінцевих пунктів можливого маршруту, з урахуванням вимог нормативних документів в сфері транспорту.

Разом з тим повідомляю, що ділянка Барського шосе від вул. Юзвинської до вул. Келецької перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, тому питання влаштування тротуарів вздовж даної дороги знаходиться поза межами компетенції виконавчих органів Вінницької міської ради.

Враховуючи вищезазначене, на адресу Служби автомобільних доріг у Вінницькій області надіслано лист з проханням опрацювати питання влаштування тротуарних доріжок в обох боків Барського шосе на ділянці від вул. Юзвинської до вул. Келецької.

Вкладення