(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
23 листопада 2021


Шановний Михайло Васильовичу, вперше про цю проблему звертались до Вас ще 1 червня 2021 року: по вулиці  Шевченка 88-88А (від магазину Пролісок, зупинка Бучми (ліс) міського транспорту, направо) район Бучми, робітниками під керівництвом Вячеслава Кривешко. проводились роботи по зрізанню опорного стовпа від незаконно встановленого шлагбаму мешканцями вказаних будинків та розгортання складованого, мешканцями вказаних будинків,  “безхазяйного” гравію на дорогу. На дорозі, поперек проїжджої частини, було створено дві штучні перешкоди, з відходів асфальту, щебеню, відсіву, землі у вигляді валів одна біля одної. Фото перешкод додаю в додатках. А мешканцями будинків 88-88А розкидано шурупи по дорозі 1-й Рожевий Проїзд, 4-и з яких потрапили в колеса мешканців м.Вінниці. А саме 4-го червня мешканка міста пробила два передніх колеса авто розкиданими цвяхами та шурупами.


 Штучно створені вали ускладнюють а в окремих випадках унеможливлюють: проїзд легкових авто з типом кузова седан, хетчбек, універсал; перевезенню дітей в дитячих колясках; пересуванню інвалідів та людей з порушенням опорно рухового апарату; руху  пішоходів. 

Розкидані шурупи створюють небезпеку пошкодження коліс автомобілів, що в подальшому може стати причиною серйозних ДТП. 


Сьогодні вже 23 листопада 2021 року. перешкоди і досі там, їх стало вже 8 ( вісім ) і вони ростуть в ширину і в висоту щодня. Вздовж дороги закопано вживані  шини від автомобілів які мали б бути утилізовані. Накладено стовпи, каміння, та інші будівельні матеріали. На часі псування погодних умов, випадання опадів:  дощу, снігу. Насипані вали поперек дороги будуть значно ускладнювати а подекуди унеможливлювати розчистку дороги від снігу спеціалізованою технікою.


Оскільки, згідно Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.

розділ  6.13. Обмеження при використанні об'єктів благоустрою пункт 6.13.1. На об'єктах благоустрою забороняється:

підпунктом 

8) перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами без відповідного на те дозволу виданого в установленому порядку.

та

29) вчиняти дії, що тягнуть порушення умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії, заборонені цими Правилами, чинним законодавством України.

розділу 6.2. Порядок здійснення благоустрою та утримання територій загального користування: пункт 6.2.4. Доріг, вулиць (провулків, узвозів, проїздів).

підпункт

4) Власники дорожніх об'єктів або уповноважені ними органи, дорожньоексплуатаційні організації зобов'язані: - своєчасно і якісно виконувати експлуатаційні роботи відповідно до технічних правил з дотриманням норм і стандартів з безпеки руху; - постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об'єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити - невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними, огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих нормативів або припинити (обмежити) рух; - контролювати якість робіт, що виконуються підрядними організаціями; - вирішувати питання забезпечення експлуатації дорожніх об'єктів у надзвичайних ситуаціях, за несприятливих погодно-кліматичних умов, у разі деформації та пошкодження елементів дорожніх об'єктів, аварії на підземних комунікаціях або виникнення інших перешкод у дорожньому русі разом із спеціалізованими службами організації дорожнього руху та за погодженням з Державною автомобільною інспекцією МВС України оперативно вносити зміни до порядку організації дорожнього руху;


Прошу: 

  1. Донести до відома Вячеслава Кривешко, та його родичів, мешканців будинків 88-88А недопустимість порушення Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року, ПДР, законів та підзаконних актів України.

  2. Невідкладно прибрати вали, штучно створені робітниками під керівництвом Вячеслава Кривешко, поперек дороги.

  3. Прибрати з узбіччя дороги шини,  будівельні плити, стовпи та інші будівельні матеріали.


Відповідь:
13 грудня 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою міської  ради розглянуто  Ваше  звернення щодо  вирівнювання дорожнього покриття  по  вул. Шевченка біля будинків №88, 88А та повідомляємо наступне. 

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради,  питання щодо виконання робіт по вирівнюванню профілю дорожнього покриття на зазначеній ділянці  вул. Шевченка буде розглядатись у 2022 році в порядку черговості.

21.09.2022

Ваші звернення щодо  розблокування проїзду по  вул. Шевченка біля будинку  №88  опрацьовано департаментом  транспорту  та  міської  мобільності спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою міської ради та комунальним підприємством «Муніципальна варта» та повідомляємо наступне.         

При виході на місце працівниками комунального підприємства  «Муніципальна варта» було встановлено, що на території проїзду загального користування,  неподалік будинку 88 по вул. Шевченка зафіксовано висипану глину та розміщення бетонних блоків.

За порушення вимог пункту 2.12.1  Правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади на організатора складування будівельних відходів на зазначеному проїзді  гр.  Кравець О.Р. складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152  Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для винесення постанови матеріали адміністративної справи направлено на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради.

На даний час  дорога по вул. Шевченка біля буд. 88 (від магазину «Пролісок» вздовж лісу) розблокована і придатна для проїзду транспортних засобів.


Вкладення