(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-00 до
17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
29 жовтня 2021

​У той час, коли ви усі комфортно їздите у своїх  дорогих автівках, за рахунок платників податків, більшість із цих платників не мають змогу нормально та вчасно доїхати до місця роботи, щоб заробити свої копійки,  а в кінці дня повторно відчувають на собі це приниження з боку влади, яка не може надати мешканцям людські транспортні послуги. На зупинках нереальні скупчення людей, які лише проводжають поглядом напівпорожні автобуси, що не зупиняються, або беруть 1-2 людей. Не ганьбіться, вирішіть це питання!

Відповідь:
18 листопада 2021

Ваше звернення щодо роботи громадського транспорту в період дії карантинних обмежень розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації на території України продовжено до 31 грудня 2021 року.

Згідно індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 29 жовтня 2021 року на території Вінницької області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова) «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки є попереджувальним рівнем, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Відповідно до пункту 32 Постанови на території регіонів, на яких встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, діють обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Так, відповідно до підпункту 8 пункту 22 Постанови перевезення пасажирів міським громадським транспортом має здійснюватися в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, за умови обов'язкового використання пасажирами засобів індивідуального захисту.

Згідно статті 117 Конституції України постанови і розпорядження видані Кабінетом Міністрів України в межах своєї компетенції є обов'язковими до виконання.

Перевезення пасажирів на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється з дотриманням усіх карантинних обмежень, які встановлені Постановою.

Окрім того, для належного транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської територіальної громади в умовах карантину задіяно максимальну кількість одиниць рухомого складу громадського транспорту. Щоденно на маршрути міста виїжджає 133 тролейбуси, 74 трамваї, 69 муніципальних автобусів та 227 автобусів приватних перевізників.

Працівниками відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» регулярно проводяться моніторинги роботи громадського транспорту та у разі необхідності оперативно вносяться зміни.

Водночас повідомляємо, що відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення недотримання карантинних обмежень є адміністративним порушенням, яке тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн. до 34 000 грн.) і на посадових осіб – від двох до
десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн. до 170 000 грн.).


Вкладення