(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-00 до
17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
29 жовтня 2021

​З 6-30 до 8-00 НЕ МОЖЕМО ДОЇХАТИ НА РОБОТУ!!!

Під час карантину не можна продовжувати маршрут трол. 12-А

Сьогодні стикнулись з новою проблемою. З вчорашнього дня з 28.10.2021 тролейбус 12-А в напрямку Немирівське шосе продовжили до Писарівки. Але кількість тролейбусів не добавили. Відповідно інтервали між рейсами 12-А (які і так ходили раз на годину) ще більше збільшились. Тепер згідно нового розкладу інтервал 45 хвилин не витримується, після 7 годин до 8-00 нічим не можна доїхати на роботу. Автобуси №19 їдуть повні з Він. Хуторів і просто не зупиняються на зупинках Сімейний, Індустріальний парк, Вінницькі хутори, Барлінек, Хуторянка, на яких на кожній лишається по 20 і більше людей. Як варіант, хоча б пустили по колу щось від Сімейного до Чехова, щоб можна було дістатись до тролейбусів. Ми вже писали петиції про автобус №19 та додаткові рейси 12-А. Петиції набирали по 350 голосів і більше, але на розгляді отримали чергову відписку, що все в штатному режимі.

Як можна продовжувати маршрути в обидва кінці і не додавати кількості одиниць транспорту? Та ще й хизуватись цим!!! Це ж обов'язково збільшує інтервал руху, а під час карантину всі проміжні зупинки (крім кінцевих) стають недоступними для людей. Навпаки треба робити короткі закільцьовані маршрути, які б допомагали завантажити людей на середніх зупинках. Ми б їхали з пересадками, стояли в чергах, але їхали б, а так стоїш без варіантів сісти і доїхати до Чехова взагалі. 

Зробіть хоч на ранкові години додаткові рейси, а до ввечері додому до ночі вже пішки дойдемо.

Допоможіть нам будь-ласка!!! Підкажіть до кого звертатися і що можна зробити, щоб с 6-30 до 8-00 дістатися до роботи?


Відповідь:
12 листопада 2021

Ваше звернення щодо продовження тролейбусного маршруту №12А «Гніваньське шосе – Немирівське шосе» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

З 28.10.2021 р. маршрут руху тролейбусного маршруту №12А «Гніваньське шосе – Немирівське шосе» продовжено по Немирівському шосе до повороту на село Писарівка з метою покращення транспортного обслуговування мешканців сіл Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка.

Для перевезення пасажирів по даному маршруту залучено 4 тролейбуси «VinLine» з системою автономного ходу, які рухаються з інтервалом від 24 до 47 хвилин.

Розклад руху вказаного тролейбусного маршруту діє в тестовому режимі. Фахівцями комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» вивчається рівень пасажиропотоку на даному маршруті та при необхідності розклад руху тролейбусів може коригуватися.

Разом з тим, транспортне обслуговування Немирівського шосе, зокрема зупинок міського пасажирського транспорту «Індустріальний парк», «Вінницькі Хутори», «ТОВ «Барлінек-Інвест»», «Магазин «Хуторянка» забезпечується автобусним маршрутом загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе» (6 автобусів великої вмістимості з інтервалом руху в години «пік» 11-25 хв.) та автобусними маршрутами загального користування в режимі маршрутного таксі №19Б «Центральний автовокзал – с. Вінницькі Хутори (вул. Незалежності)» (2 автобуси середньої вмістимості з інтервалом руху 30-40 хв.), №30А «Центральний автовокзал – с. Щітки» (3 автобуси середньої вмістимості з інтервалом руху 35-40 хв.), №30Б «Центральний автовокзал – с. Писарівка» (3 автобуси середньої вмістимості з інтервалом руху 35-40 хв.).

Водночас повідомляємо, що перевезення пасажирів громадським транспортом на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), а саме в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, за умови обов'язкового використання пасажирами засобів індивідуального захисту.

Згідно статті 117 Конституції України постанови і розпорядження видані Кабінетом Міністрів України в межах своєї компетенції є обов'язковими до виконання.

Працівниками відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» регулярно проводяться моніторинги роботи громадського транспорту та у разі необхідності оперативно вносяться зміни.

У разі виникнення додаткових питань до роботи міського пасажирського транспорту, Ви можете звертатися до відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефонами: (0432) 59-51-35, 59-51-37.

Вкладення