• 04 січня 2023
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​Доброго дня, Андрій Олександрович.

  З 9.01.2023 року школярі виходять на навчання офлайн. Раніше з нашого мікрорайону був спеціальний рейс 22 маршруту, який розвозив багатьох дітей по школах.   Скажіть, будь-ласка, коли планується відновити роботу цього спеціального рейсу?

  Це дуже нагальне питання,  оскільки не зрозуміло як дітям в понеділок дістатися до школи.

  З повагою, мама трьох дітей Олексієнко І.В.


 • 04 січня 2023
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​На ваш лист №К/01/151921/01-21 від 03.01.2023 зазначаю, що наявність холодного обіду не є належним забезпеченням гарячим харчуванням та проявом турботи за водіїв пас/транспорту з боку керівництва КП "ВТК", тим паче в холодну пору року.  А твердження про те, що відстуність електроенергії  суттєво не впливає на забезпечення працівників підприємства обідами, є надумани та не ні чим не підтверджується (на всіх к.п. відсутні газові плити).


  Таким чином при розгляді скарги слід здійснити саме перевірку підприємства а не задовольнятися одим лиш наданням інформації, крім того необхідно забезпечити мою участь для користання правом згідно ст. 18-19 ЗУ 3393/96-вр, для чого узгодити дату й час та вручити письмове запрошення не менше ніж за три робочі дні. 

 • 19 грудня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​На мою скаргу, що розписана на Вас, за ВХ№ К/01/150052 від 30.11.2022 зазначаю, що відповідно до ст. 18 ЗУ №393-96-вр маю право: 

  особисто викласти аргументи особі, що перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви;

  знайомитися з матеріалами перевірки;

  подавати додаткові матеріали або наполягати на їх запиті органом, який розглядає заяву чи скаргу;

  бути присутнім при розгляді заяви чи скарги;

  Прошу усі права забезпечити в т.ч., витрибувати наказ по КП "ВТК" №401 К/ТР (від 21.10.2022) зі змінами (Наказ №474 К/ТР від 07.12.2022). З усіма матеріалами перевірки ознайомити мене під розпис.

  Відповідь надати письмову рекомендованим листом у строк зігідно закону.


 • 30 листопада 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​Шановний Андрій Олександрович! До Вас із проханням звертається сестра загиблого воїна-десантника Балаби Романа Володимировича, який героїчно загинув під час виконання завдання у нерівному протистоянні з армією агресора. Нещодавно на сесії ВМР було затверджено рішення про перейменування вулиці Громова на честь Балаби Романа. Так як дана вулиця знаходиться неподалік зупинки громадського транспорту "Жукова", прошу Вас назвати зупинку іменем нашого захисника вінничанина. 

 • 20 жовтня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  Директору Департаменту

  Транспорту та міської мобільності

  Сорокіну А.О.

  dttm@vmr.gov.ua

   

   

  Шановний Андрій Олександрович!

     На Вашу відповідь від 18.10.2022 р. за № Х/01/110916/01-21 на наше публічне звернення від 03.08.2022 р. за № Х/01/110916/01-21 (щодо безпеки на вулиці Івана Шиповича, зокрема біля буд. №1), цитую: «…відсутні нормативні підстави», хочу відповісти наступне…

  Центр міста, 700 метрів від мерії, 4 роки мешканці наших будинків потерпають від наростаючого с кожним днем потоку машин через нашу прибудинкову територію і вулицю Івана Шиповича, яка в більшості своїй має завширшки 4,5-5 метрів і не облаштована тротуарами, тобто це пішохідна зона!!!

  Чотири роки ми пропонуємо нашій міській владі вирішити це питання…

  Зауважте, не міська рада намагається вирішити це питання, не ваш Департамент транспорту  та міської мобільності, який утримується за рахунок нашої громади і повинен напряму опікуватись цим питанням, а мешканці будинку пропонують цій владі вирішити це питання! Більше того, за 2,5 місяці (з 03.08.2022 р. по 18.10.2022 р.) не один представник вашого Департаменту, зокрема ваш головний спеціаліст відділу транспорту, пан Меснікович В.Ф., не найшов часу не тільки не підійти на місце, переговорити з мешканцями, промоніторити ситуацію, але навіть, передзвонити уповноваженому по будинку та з'ясувати обставини наших звернень!

  Нижче ви, та ваші співробітники побачите фото, на яких видно:

  - як машина в'їхала у підвіконня квартири, що на першому поверсі;

  - де машина, яка не змогла виїхати під час снігу, сповзала з гори і в'їхала у водостічну трубу, яка захистила собою газову трубу, що забезпечує природнім газом весь будинок;

  - як люди старими шинами захищають свої вікна та стіни від машин!

  Ви ще не бачили, як мешканці відмивають свої вікна і стіни від бруду, який летить з під коліс автотранспорту…

  Скажіть, будь ласка, панове, які ще «…нормативні підстави» для цього потрібні?

  Може треба дочекатися доки якась машина таки в'їде прямо у квартиру через вікно?

  А може якась машина таки зруйнує газову трубу середнього тиску?

  А може, щоб якась машина збила людину, не дай боже?

  Скажіть ще, будь ласка, а є «…нормативні підстави» для того, щоб через нашу прибудинкову територію, через вул. Івана Шиповича машини виїжджали на вул. Соборну, де рух з 6.00 до 22.00 заборонено?

  А є «…нормативні підстави» для того, щоб через вул. Соборну де рух з 6.00 до 22.00 заборонено машини летіли як на highway?

  А є «…нормативні підстави» для того, щоб по тротуарах вул. Соборній не можна пішоходу пройти, бо по ньому їздять на велосипедах, скутерах, самокатах. При цьому ніхто не переймається правилами дорожнього руху?

  Ця страшна біда, ця війна рано чи пізно закінчиться. І настане мир…

  А коли прийде мир, тоді мабуть будуть призначені нові вибори, зокрема в місцеві органи самоврядування…

  Так ось, панове, можу вас запевнити, що мешканці нашої вулиці точно не будуть голосувати за цю команду з такими виконавцями, бо «…відсутні…підстави».

   

  Не буду бажати вам гарного дня та творчого натхнення, бо «…відсутні…підстави».

   

  Уповноважений по будинку №1 по вул. Івана Шиповича

  Худа. П.С.                                                                                                                            


 • 18 жовтня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​Доброго дня.

  Автобус №22 згідно розкладу відправляється від Залізничного вокзалу об 17:10. Електропоїзд Козятин-Жмеринка прибуває на станцію Вінниція за розкладом об 17:06,  але він практично завжди запізнюється на 3-5 хв. Пасажирам електропоїзду не вистачає часу щоб дійти до автобусної зупинки а наступний автобус відправляється більше ніж за годину. Прошу змінити час відправлення автобуса №22 від Залізничного вокзалу на 5-10 хв (на 17:15-17-20) щоб узгодити графіки автобусів та електропоїздів. Це дозволить збільшити заповнюваність автобусів а мешканцям мкрн. Академічний з комфортом діставатися району.

  З повагою,

  Євген Вельгус

 • 11 жовтня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  Доброго дня  Андрій Олександрович!Хочу звернутись до Вас з проханням. Ми проживаєм Агрономічне вул.Юзвинська(перемичка).Насамперед ми дякуємо Вам за тролейбус 14А,дуже зручно.Але так як студенти з 1 серпня  пішли на навчання,люди ходять деякі на роботу, а учні до школи на 8:00 год ранку.Перший маршрут в робочі дні о 7:47 год,а в вихідні 7:08год. М.Ващука-Жд вокзал.Чи можливо поніняти, щоб в робочі дні 14 А  був  о 7 08 год.Нам у вихідні дні, не так потрібний ранішній маршрут(о 7:08 год) як у робочі дні.Чи можна якось це питання вирішити?Ми будем Вам щиро вдячні!
  Дякую!


 • 03 жовтня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​Доброго дня.  Муніципальний маршрут автобуса №6 - Олієжиркомбінат - Площа перемоги. Проблема з адекватністю водіїв. По-перше, коли вони заїзджають на кінцеву (олієжиркомбінат), то замість підвозити людей до зупинки, зупиняються просто біля сміттєзвалища, інколи так, що при відкритті дверей, люди вимушені виходити просто до мусорних баків, не кажучи про те ,що там і навколо смітника завжди валяється сміття, брудно і сморід. Тобто, чого водії не довозять людей до зупинки? По-друге,  особливо "кмітливі" водії, абсолютно ігноруючи елементарні норми пристойності, виховання, а також саніїтарії та гігієни стають перед вікнами цілого 5-ти поверхового будинку і справляють, вибачте,  малу нужду (а може і не тільки). Те, що їх всі бачать з вікон будинку, а також всі, хто йде тут же, біля під'їздів, в тому числі з дітьми - їх абсолютно не бентежить. Просимо навести лад у вещевикладених питаннях.  Зазначимо, що завжди цей двір був охайний, впорядкований. Зараз, після появи смітника, який також стоїть там з порушенням санітарних норм, для всього селища (а не так, як повинно бути - для мешканців найближчих багатоповерхівок), і сміття звозять туди машинами, у тому числі, будівельний, що валяється там місяцями, то ще й зробили громадський туалет. До речі,  тільки не потрібно ставити ще в нашому дворі туалет для водіів та всіх охочих, вирішуйте всі проблеми з дотриманням санітарних норм та законодавства.  Сподіваємося на адекватне вирішення вищевикладених питань.

 • 21 вересня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності  Щодо звернення про блокування проїзду для жителів частини м.Вінниці, 400 приватних ділянок з них 350 фактично проживаючих сім'ями в складі не менше 3 осіб, по вулицях: проїзд Осінній, Рожевий, Барвінок, Труд та ін. фактично обмежено доступ до помешкань та будівель, а саме:

  03.09.2022 року за адресою Шевченка 88А  між 11:00-12:00 (приблизно о 11:29) та між 15:00-16:00 (приблизно 15:20) громадянином Прищепа Руслан номер телефону 0682112229, автівкою марки ЗІЛ темно-зеленого кольору держ номер АВ6990СХ, було привезено глину і висипано на дорогу, чим порушено благоустрій, після чого мешканцями будинку 88А насипано землю тачками на покриття дороги протяжністю 30 метрів та в висоту 1 метр. Зіпсовано гравійне покриття дороги яке власними силами було відновлено мешканцями вказаних вулиць рік тому.  За декілька тижнів до вказаної події цими ж особами було поставлено бетонні стовпи та насипано землі обабіч дороги чим звужено дорогу до неможливості проїзду. Станом на момент звернення дорогу повністю засипано глиною і перекрито проїзд по вулиці Шевченка від магазину Пролісок до мого помешкання, що є прямим порушенням підпункту 8 пункту 6.13.1 Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.

  В цей же день на місце події було викликано працівника Вінницької Міської Варти. Прибув: Шершун Ігор Володимирович. Мешканцями будинку з Шевченка 88А йому було надано пояснення, що за вказаним місцем немає дороги з посиланням на документи які є в наявності старости Вінницько-Хутірського старостинського округу

  Кривешко Владислав Сергійовича. 


  Департамент транспорту та міської мобільності за підписом: Андрій Сорокін від 21.09.22 відповідає, що дорогу розблоковано і вона придатна для проїзду транспортних засобів.  Але дорога перебуває в тому ж стані, що й на момент звернення а саме: на межі вулиці Шевченка та 1-го Рожевого Проїзду  встановлено бетонні стовпи та насипано землі обабіч дороги чим звужено дорогу до неможливості проїзду швидкій медичній допомозі, пожежній машині, та іншим вантажним автомобілям.

  Нагадую, що, згідно Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.


  розділ  6.13. Обмеження при використанні об'єктів благоустрою пункт 6.13.1. На об'єктах благоустрою забороняється:

  підпунктом 

  8) перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами без відповідного на те дозволу виданого в установленому порядку.

  та

  29) вчиняти дії, що тягнуть порушення умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії, заборонені цими Правилами, чинним законодавством України.

  розділу 6.2. Порядок здійснення благоустрою та утримання територій загального користування: пункт 6.2.4. Доріг, вулиць (провулків, узвозів, проїздів).

  підпункт

  4) Власники дорожніх об'єктів або уповноважені ними органи, дорожньоексплуатаційні організації зобов'язані: - своєчасно і якісно виконувати експлуатаційні роботи відповідно до технічних правил з дотриманням норм і стандартів з безпеки руху; - постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об'єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити - невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними, огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих нормативів або припинити (обмежити) рух; - контролювати якість робіт, що виконуються підрядними організаціями; - вирішувати питання забезпечення експлуатації дорожніх об'єктів у надзвичайних ситуаціях, за несприятливих погодно-кліматичних умов, у разі деформації та пошкодження елементів дорожніх об'єктів, аварії на підземних комунікаціях або виникнення інших перешкод у дорожньому русі разом із спеціалізованими службами організації дорожнього руху та за погодженням з Державною автомобільною інспекцією МВС України оперативно вносити зміни до порядку організації дорожнього руху;


  розділу: 7.2.6. Замовники, суб’єкти господарювання у сфері будівництва та інші особи зобов'язані:

  підпункт:

  21) улаштування паркувальних місць на тротуарі, автостоянок, нових доріг, в’їздів, перекриття, зменшення (звуження) проїжджої частини дороги здійснюється за розпорядженням міського голови (рішенням виконкому міської ради), оформленого у встановленому порядку.


  Згідно фото дороги станом на 21.09.2022. вказані правопорушення не усунуто! 

  По цій дорозі не можна проїхати швидкій, пожежній чи вантажній машині через звуження проїзної частини. Також зіпсовано покриття дороги яку мешканці відновили за свій кошт півроку тому(фото додається).

   


  Повторно прошу:


  1. Відібрати пояснення у Шершун Ігор Володимирович по суті відповідей які йому надали мешканці вказаних будинків 03.09.2022  в присутності свідків: Путілова К, Крищук В, Протосовицька О, щодо легітимності перекриття дороги за дозволом Кривешко В.С.,  долучити їх до розгляду справи.  

  2. Опитати Кривешко В.С. на наявність документів які підтверджують відсутність дороги за вказаною адресою, та дозволяють встановлювати штучні перешкоди на вказаній дорозі, долучити їх до розгляду справи. 

  3. Прибрати бетонні стовпи, вивезти насипну землю та глину з проїжджої частини, розблокувати вказану дорогу для можливості проїзду пожежної та швидкої допомоги, відновити дорожнє покриття станом на 20 лютого 2022 року. (Фото додається).


 • 03 серпня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  Доброго дня, шановний Андрію Олександровичу! Звертаюсь до Вас, як внутрішньо переміщена особа з м. Харкова. 03.08.2022 року  близько 12:10 я зі своїм сином приїхала на власному автомобілі для отримання гуманітарної допомоги в Центрі надання допомоги переселеням. припакрувала автомобіл біля Центру на вул. Соборній, 62. Будь яких забороняючих знаків не було.  Крім того стояло ще порядка 6 автомобілів.  Повернувшись з дитиною з Центру та тримаючи коробку з допомогою вагою 15 кг, я знайшла в себе на лобовому склі Повідомленняпро притягнення до адміністративної відповідальності ІВ № 00063862, в якому вказано, що інспектором з паркування відділу паркуванням департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради, Шевчуком Сергієм Онисимовичем начебто зафіксовано порушення п. 33 Знак 3.34 Правил дорожнього руху. Перед моїм авто стояло ще 4 авто без штрафів... У мене питання до Вас як до керівника та до того шановного пана Шевчука С.О. як взагалі можна виписувати штрафи без водія на автомобіль з Харківськими номерами, який припакрований біля Центру надання допомоги переселенцям.   Питання не в грошах . Питання в тому, що як я можу пояснити соєму сину, який стоїть та плаче, я тримаю коробку з допомогою вагою в 15 кг і питає мене, що ж то за людина, яка виписує штрафи біженцям, які приїхали за допомогою та повинні ще штраф заплатити...  Хочетья подивитись в очі цьому Шевчуку С.О. коли таке в країні коїться. Я бажаю Вам та Вашим підлеглим не знати того, що переживають люди на Сході нашої країни.