• 14 грудня 2021
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій


                                                                    ТОВ«АРТРОМС»

  28000, м. Олександрія, провулок Весняний 7, КIРОВОГРАДСЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

  р/р 26001052938405, Рахунок в форматі IBAN: UA853052990000026007015100560

                                                           МФО 323583,ЄДРПОУ 41876882

                                                         e-mail: a0935410382@gmail.com

                                                                                           

   

  Менеджер з надання послуг з утилізації                                                                                        

           

             Наталія Вікторівна (063 )029-74-49


                                                      КОМЕРЦІЙНА    ПРОПОЗИЦІЯ

  • Безкоштовна утилізація техніки та любого обладнання ,що містить чорний кольоровий або дорогоцінний метал.
  • Маємо дозвіл від МІНФІНУ, на роботу з дорогоцінним металом та коштовним камінням  .
  • ТОВ «АРТРОМС» бере на себе транспортні витрати та витрати по демонтажу, безкоштовно надає дефектні акти, а також паспорт, який засвідчує наявність дорогоцінних,  чорних, та кольорових металів .                
  • Після чого перераховує Вам на рахунок  кошти за вилучені  метали  згідно паспорту  , кінцевим документом щодо списання та утилізації є акт виконаних робіт та паспорт на партію сировини.
  • Ми відшкодовуємо свої витрати за рахунок  реалізації  втор сировини  , співпрацюючи в подальшому з  переробними підприємствами.
  • Допомагаємо списувати та утилізувати обладнання , яке рахується у Вас на обліку , та непридатне  до експлуатації .
  • Працюємо як з Державними установами ,так і комерційними структурами .
  • В нашому штаті рахуються дипломовані фахівці ,які  мають дозвіл на обстеження музичного ,  медичного,комп'юторного та іншого обладнання а саме: монітори, системні блоки, принтери, сканери, ксерокси, калькулятори, факси, кінопроектори, діапроектори, графопроектори, фільмоскопи, кіно-діа плівки, музичні інструменти (не тільки електро-), осцилографи, радіовузли, зварювальні апарати, дозиметри, стабілізатори, станки, телевізори, холодильники, газові та електричні плити, магнітофони та програвачі, радіоли, друкарські машинки, марміти, кондиціонери, електрочайники, АТС (автоматична телефонна станція), радіостанції, а також інше обладнання і все, що пов`язано з електромережею.
  • Автотранспортний засіб:  легкові та вантажні автомобілі: автобуси ,тролейбуси і т.п. Сільськогосподарська техніка: комбайни , трактори, сівалки , борони , і т. п.
  • Небезпечні відходи : лампи  люмінесцентні, акумулятори , шини , і т.п.

    

                                      ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !

                         Створимо екологічно чисте середовище разом !

                                  З ПОВАГОЮ  ТОВ «АРТРОМС»


 • 20 серпня 2021
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Здравствуйте!При многочисленных попытках записаться  онлайн на приём к доктору в ЦПМСД №5,через соответствующий  сайт:https://de.vmr.gov.ua  ,не увенчались успехом! Выскакивает сообщение :403 FORBIDDEN    nginx/1.20.1      Смею предостеречь Ваши попытки направить меня на другой браузер или испытать судьбу с VPN.Пробовал заходить с ПЯТИ РАЗНЫХ браузеров у которых есть VPN,но видно система доступа настолько устарела,что доступ в неё для записи онлайн к доктору  практически невозможен,о чем свидетельствуют отзывы ,аж с 2019 года,а может и раньше.Написал письмо на cpmsd5vin@ukr.net  ,ответил Андрей Соболев ,посоветовав мне ,посетить  врача с паспортом и получить логин и пароль.Но дело в том что логин и пароль у меня есть с 2019 года,правда пользовался всего лишь раз(удачно).Прошу принять меры поиске неполадок с доступом на сайт:https://de.vmr.gov.ua ,что бы люди уже  смогли им пользоваться! Спасибо за понимание.


 • 11 березня 2021
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Вже декілька тижнів не працює портал de.vmr.gov.ua 
  Помилка "403 nginx/1.10.2"
  Підкажіть, будь-ласка, в чому причина, та контактні данні администраторів системи 

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Добрий день ! Чому не працює сайт єлектронного запису на прозорому офисі  Вишенка? По телефонах дозвонилася на 2 день.. Запис на отримання пенсіі йже аж на 1 жовтня... Дуже прозоре місто..все для людей..

 • 03 червня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Добрий день. Я представляю компанію "Літер Плюс", ми спціалісти з надання послуг синхронного перекладу для міжнародних конференцій.  https://leaterplus.com.ua/  Маємо найбільший в Україні комплект обладнання і будемо раді запропонувати його вам для забезпечення синхронного перекладу в вашому місті.

 • 16 квітня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Доброго дня.

  Хотів би звернутись до Вас з приводу наступного запитання: Я до вас з незвичайним запитанням про порногрфію, а саме порнографічний бізнес. На мою думку, це дуже перспективний напрямок. Взяти, наприклад, Амстердам або Люксембург, вони заробляють, на цьому мільйони долларів! Якщо ми підемо в гугл, та візьмемо перший сайт, наприклад - https://labporn.info/ , зробимо перевірку за допомогую сервісу whois, то ми побачемо що сервера розташовані в Нідерландах, і так з кожним порно сайтом. Це дуже перспективний напрямок, який може принести в бюджету регіону(або країни) додаткові грощі, але наразі в ККУ є санкція статті, яка не дозволяє розповсюдження порно. То ж моє запитання - Чи можемо ми, легалізувати розповсюдження порнографічних матеріалів на территорії нашого регіону або країни? Дякую


 • 03 квітня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Владимир, приветствую.

  Направляю Вам информацию по возможному разворачиванию Office 365 E1 Trial где есть почта и полноценный MS Teams, который Вам может пригодиться:

   

  https://docs.microsoft.com/ru-ru/microsoftteams/e1-trial-license#:~:text=New%20in%20March%202020%2C%20a,%2D19%20(coronavirus)%20outbreak

   

  Компания Microsoft об этой инициативе рассказала на днях, поэтому спешим поделиться с Вами, связано с распространением СOVID-19 (coronavirus).

   

  Сейчас можем говорить о следующих сценариях:

   

  1.      Microsoft Teams Free. При регистрации нового тенанта можно подключить бесплатную ограниченную лицензию Teams (https://products.office.com/en-us/microsoft-teams/free)

  2.      Microsoft Teams Exploratory Experience. Неограниченное к-во пользователей до Января 2021. Для существующих клиентов, каждый пользователь может самостоятельно с корпоративной учётки подписаться на Teams. https://docs.microsoft.com/en-us/microsoftteams/teams-exploratory

  3.      Office 365 E1 Trial – параллельно мы попробуем Вас номинировать на этот пакет, но как и обсудили это может занимать больше времени чем изначально планировалось.

   

  На данный момент, мы поможем с созданием тенанта (необходимо с вашей помощью заполнить форму которую мы отправляем на рассмотрение в компанию Microsoft, рассмотрение занимает до одной недели).

   

  После подтверждения, мы помогаем с получением бесплатных лицензий Office365 E1 в количестве до 1000 штук, не более чем на 90 дней (при необходимости проговорим о продлении с Microsoft).

   

  Далее, мы сделаем вводный звонок, где расскажем про технологии и их эффективном использовании в работе.

   

  В заключении, проведем воркшоп для небольшой группы пользователей (руководителей отделов и их замов), как пользоваться данными решениями.

   

  Если есть вопросы пишите - звоните, буду рад ответить.

   

  PS Прошу по возможности поделиться данной информацией с коллегами из других ведомств и министерств, а так же коммунальных служб.

  Спасибо.


 • 27 березня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Доброго дня! Розумію необхідність певних заходів у нових обставинах сьогодення, підтримую, сама дотримуюсь усіх правил. Але є одне прохання щодо інформування гучномовцями. Невже є така необхідність так часто нагадувати нам усім про введення карантину, коли вже й так усі все знають? По-перше, цей голос починає лунати (наприклад, тут на Масложирі) з восьмої ранку, коли можна було б ще хоч трохи поспати. По-друге, в години денного сну дітей - воно не дає можливості заснути дітям. Й останнє: мені здається, що слова про небезпеку для літніх людей їх тільки в ще більшу паніку вганяють. Можна ж якось інакше сформулювати ту ж саму думку, наприклад, що "життя, досвід та здоровя старших людей нам особливо цінне"... Не варто, щоб в такий непростий час лунали погрозливі та пессимістичні слова. 

  Втім, особливо моє прохання стосується режиму звучання цих повідомлень. Якщо вже так необхідно це інформування і нам доведеться слухати його ще не менше місяця, то нехай це буде з 10 до 14 години та з 18 до 21, наприклад. Це ж легко зробити! Люди лише подякують!


 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Щодо муніципальної картки вінничанина (загальної)

  Починаючи з вересня 2019 року інтернет переповнений новиною, що  "...з жовтня 2019 року у місті почне діяти автоматизована система обліку оплати проїзду в громадському транспорті – оплата за проїзд здійснюватиметься за допомогою електронних квитків. "

  "Для зручності користування муніципальним транспортом" та скориставшись порадою КП ВМР "Вінницякартсервіс" я придбала муніципальну картку вінничанина (загальну) та отримала багато "сюрпризів".

  Як виявилось, користуватись заявленими тарифними планами ще немає можливості (оператори call-центра повідомили, що це стане можливо лише в квітні 2020 року) - про це інформації НУЛЬ.

  А також, поповнення картки через сайт (для використання як Гаманець) теж має певні технічні проблеми - кошти приходять лише за декілька днів.

  Тому прошу інформувати вінничан більш детально про тимчасові обмеження в користуванні муніципальною карткою та прийняти міри щодо перерахунку коштів в більш зтислі терміни.

 • 04 лютого 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Чому при зврненні громадян неможливо прикріпити файл. Прошу дати відповідь на електронну

  адресу? Буду вдячний.

 • 31 січня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Доброго дня! Пишу, Вам, як людині яка відповідає за інформатизацію в нашому місті.  Відгук стосовно електронного кабінету пацієнта.    de.vmr.gov.ua    Я з дружиною вже разів 5  просив сімейного лікаря згенерувати логін і пароль для доступу в кабінет, і що разу не виходить залогінитись.  Таке враження, що те що створюється на пк сімейного не потрапляє на сервер.   Для прикладу дані для входу дружини створені сімейним лікарем декілька днів тому -  логін:  726183   пароль:  можу надати на e-mail  Також на сторінку de.vmr.gov.ua   можливо зайти тільки з internet explorer, з усіх інших найпопулярніших браузерів - біла сторінка.  В Widows 10 звичайному користувачу потрібно ще постаратись щоб знайти Internet Explorer,  я вже не говорю про те щоб додуматись спробувати інший браузер, а саме IE яким вже мало хто користується і Майкрософт припинив його підтримку.  Таке враження, що сервіс був створений для галки , а не для реального користування.   Дякую.

 • 19 грудня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, до кого звернутися, проблема з персональним кабінетом пацієнта. 
  Вже другий раз роздрукував у сімейного лікаря логін та пароль для доступу, але у відповідь отримую "не правильний логін або пароль", на заявки з форми зворотнього звязку відповіді не отримую.
  Я айтішнік, тому не вірні спроби вводу можна відкинути, перевіряв декілька разів, вставляв методом копі-паст... Проблема є, треба її вирішити.
  Дякую.

 • 27 жовтня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Шановний Володимире Борисовичу!

  Ще на протязі тижня була можливість провести он-лайн реєстрацію на особистий прийом до деректорів департаментів, але зараз ця функція відсутня. Це тимчасово або це нове "покращення"? Адже не у всіх є можливість провести запис у адміністратора або з 7 ранку стояти у черзі....

  Дякую за відповідь.

 • 16 вересня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Неефективна система елекронної черги для зарахування до ДНЗ м. Вінниця. Недостовірна інформація щодо номеру в черзі, та можливості зарахування.

  Доброго дня, звертаюсь до Вас з приводу недостовірності інформації в електронній системі реєстрації до ДНЗ http://edu.vn.ua/dnz.html. В 2017 році ми зареєстрували дитину, для зарахування в группу раннього віку в вересні 2019 року до ДНЗ №27, в системі реєстрація була успішною і було вказано № черги 48.

  В липні 2019 року, було проведено зарахування 59 дітей до даного ДНЗ, дитина в списки зарахованих не потрапила і міце в черзі змінилось на № 2. Мною було направлено запит до Департаменту освіти ВМР, для отримання інформації, щодо кількості зарахованих дітей та порядку зарахування. 

  Згідно відповіді на даний запит, існує дві черги на зарахування дітей, черга з дітей які не були зараховані в минулому році (2018), та черга на зарахування в 2019 році. Згідно отриманих даних, в 2019 році було зараховано 59 дітей, 8 дітей з черги 2018 року, 51 дитина з черги 2019 року.  Також було зазначено, що в черзі на поточний рік зареєстровані діти з пільгами, які зараховуються позачергово 6 дітей та першочергово 7 дітей, таким чином незважаючи на те, що наш номер в черзі був 47, станом на початок липня 2019, а зараховано 59 дітей, моя дитина в садок чомусь не потрапила. Як мені пояснили, через недоліки системи електронної черги, так як при формуванні номера черги враховується тільки дата реєстрації, але не враховуть пільги. Таким чином, зареєстрований в червні 2019 пільговик, який буде зареєстрований під №60 у списку, буде зарахований до ДНЗ раніше, ніж дитина яка в списку під №47. В наступному році для нас, також відсутня можливість зарахування в даний ДНЗ, оскільки, комплектацію груп молодшого віку, ДНЗ не буде здійснювати.

  Два роки очікування в черзі, як результат дитина втратила можливість зарахування до ДНЗ в районі проживання, через недосконалість системи електрнонної черги, недостовірну інформацію про №черги, що не враховує пільговиків, які зареєструвались пізніше, а також не відображає інформацію про кількість дітей з черги минулого року.

  Зараз для того, щоб потрапити до іншого ДНЗ, нам необхідно знайти вільні місця, зніматись з черги, дату реєстрації ми звісно втратимо, ніби і не стояли в черзі, та реєструватись знову, чекати на зміну статусу.

  Також, прошу підтвердити надану інформацію, про те яким чином формуються списки на зарахування в системі, хто саме змінює статус на "Є можливість зарахування". Також пошу надати відповідь, чому відсутня можливість реєструвати дитну в кілька ДНЗ, наприклад різних районів міста, враховуючи неефективність та недопрацьованість системи електронної черги, щоб потрапити хоч в один з обраних садочків.

 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Добрый  день

  ВАЖНО !!!

  Вот уже вторую неделю нет возможности записаться он-лайн к семейному доктору

  по ссылке регистрации --  

  http://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/HealthCare/ShowContent.aspx?ID=34

  выдает ошибку  при переходе--   403 Forbidden   nginx/1.10.2

  Прошу от себя и от сотен других граждан Винницы устранить это, 

  дайте людям возможность оперативно решать вопросы

  Надеюсь на Ваш профессионализм и оперативность


  спасибо • 04 червня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій
  Неможливо записатись до попередньої черги через персональний кабінет - сервіс не працює.
  Після певного очікування з’являється наступне повідомлення:

  Время ожидания соединения истекло

  Время ожидания ответа от сервера qs.vmr.gov.ua истекло.

      Возможно, сайт временно недоступен или перегружен запросами. Подождите некоторое время и попробуйте снова.
      Если вы не можете загрузить ни одну страницу – проверьте настройки соединения с Интернетом.
      Если ваш компьютер или сеть защищены межсетевым экраном или прокси-сервером – убедитесь, что разрешён выход в Интернет.

  Інтернет працює добре. Інші сервіси кабінету в нормі.
 • 04 червня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Доброго дня!

  Вхід до персонального кабінету та реєстрація на порталі my.vmr.gov.ua здійснюється через незахищене з’єднання. А саме адреса має вигляд http://my.vmr.gov.ua, таким чином логін і пароль користувача, а також інша інформація може бути скомпрометована третьою стороною, що не є безпечно. Ви як директор ІТ департаменту маєте знати, що передавання особистих даних повинно обов’язково здійснюватись через захищене з’єднання! Тому прохання вжити засобів для того, щоб вхід до персонального кабінету був виключно через захищене з’єднання і адреса порталу мала вигляд https://my.vmr.gov.ua

  Дякую!

 • 03 квітня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Уже 4 дні не працює портал https://de.vmr.gov.ua/

  Прошу Вашого втручання.

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=aVOPMiWC-lQ

 • 17 жовтня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Шановний Володимире Борисовичу.

  Звертаюся до Вас з пропозицією удосконалення механізму подачи електронних звернень вінничанами, громадянами України до посадових осіб Вінницької міської влади, в рамках "розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради" на сайті ВМР http://www.vmr.gov.ua, а саме:

  - пропоную на сторінках подачі звернення до посадових осіб передбачити можливість додавання до тексту звернення файлів з текстовою, графічною, звуковою, або відео інформацією, які можуть підтвердити, доповнити, уточнити або розкрити суть звернення, що в свою чергу дозволить посадовій особі, до якої звертається громадянин, належним чином оцінити суть зверненнь, можливо не витрачати додатковий час на уточнення деталей, прийняти зважене рішення і надати адекватну і професійну відповідь.

  З повагою та надією на порозуміння.

 • 19 червня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Шановний Володимир Борисович!

  Я, Петрук Владислав Ігорович, 19-річний житель Вінниці, звертаюсь до Вас, як до директора департаменту інформаційних технологій, з проханням про піар мого додатку для користувачів iPhone у Вінниці з Розкладом Муніципального транспорту.

  Додаток абсолютно безкоштовний!

  https://itunes.apple.com/ua/app/розклад-вінниця/id1345296143?mt=8


 • 17 червня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Веб-камери - Майдан незалежності, набережна Рошен, фонтан Рошен та площа Європейська не працюють. Або оновіть посилання, або приберіть з сайту не працюючий функціонал.

 • 05 квітня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Прошу надіслати копію моєї (Копистиринський О.В.)  розмови з працівником "онлайн цілодобова варта" що відбулась 03.04.2018р.  у часовому проміжку  між 10год30хв - 11год 00 хв  на мою електронну пошту що вказана в контактних даних звернення ,так як дана копія через технічний збій вашої системи мені не надійшла.

 • 14 березня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Повторно 1.03.2018року я писав таке звернення.

  Я інвалід 2 групи неможу зайти досвоєї електронної медичної картки (до персонального кабінету пацієнта для запису на прийом до лікаря ЦПМСД 5). Видає таке повідомлення:

  Ваше соединение не защищено
  Веб-сайт попытался установить недостаточно защищённое соединение.
  de.vmr.gov.ua использует защитную технологию, которая является устаревшей и уязвимой для атаки. Злоумышленник может легко выявить информацию, которая, как вы думали, находится в безопасности. Для того, чтобы вы смогли посетить веб-сайт, администратор веб-сайта должен сначала исправить его сервер.

  Код ошибки: NS_ERROR_NET_INADEQUATE_SECURITY

  Тыльки 14.03.2018 року отримав таке повідомлення:

  Опрацювавши Ваше звернення від 01.03.2018 року на офіційний сайт міської ради стосовно авторизації у персональному кабінеті пацієнта, інформуємо.

  Фахівцями департаменту інформаційних технологій перевірено роботу системи електронної медичної картки та процес авторизації. Технічну проблему, яку вказано у Вашому зверненні усунено. Разом з тим перевірено інші функціональні можливості персонального кабінету пацієнта та налагоджено повноцінну роботу ресурсу.

  ​Отримавши таке повідомлення знову попитався зайти до своєї електронної картки(персонального кабінету пацієнта для запису на прийом до лікаря і не зміг. Видає таку саму ошибку . 
    Прошу повідомити письмово чому адміністратор веб-сайту не справив і не  ліквідував технічну проблему надавши неправдиву інформацію.

      


 • 01 березня 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Я інвалід 2 групи неможу зайти досвоєї електронної медичної картки (до персонального кабінету пацієнта для запису на прийом до лікаря ЦПМСД 5). Видає таке повідомлення:

  Ваше соединение не защищено

  Веб-сайт попытался установить недостаточно защищённое соединение.

  de.vmr.gov.ua использует защитную технологию, которая является устаревшей и уязвимой для атаки. Злоумышленник может легко выявить информацию, которая, как вы думали, находится в безопасности. Для того, чтобы вы смогли посетить веб-сайт, администратор веб-сайта должен сначала исправить его сервер.

  Код ошибки: NS_ERROR_NET_INADEQUATE_SECURITY

  Прошу щоб адміністратор сайту (de/vmr.gov.ua) справив свій сайт і повідомити мене.

 • 07 лютого 2018
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Студентів Вінницького національного університету (ВНТУ) добре знають у комп'ютерному світі завдяки гучним перемогам на міжнародному рівні.

   У ВНТУ створено студію комп'ютерної графіки та веб-дизайну, до навчання у якій залучено студентів ВНТУ та учнів середніх шкіл. За останні роки слухачі студії здобули понад 1000 перемог на Міжнародних конкурсах, Завдяки перемогам студентів ВНТУ Вінницю, по праву, називають столицею комп'ютерної графіки.

  І, це не випадково. Так, наприклад, вихованка студії веб-дизайну і комп'ютерної графіки Вінницького національного технічного університету Ксенія Моргунова посіла перше місце у світі на Міжнародному конкурсі провідної світової компанії Corel (Канада), яка має понад 100 мільйонів активних користувачів у більш ніж 75 країнах. Сьогодні ця відома компанія  на своїх програмних продуктах розміщає зображення, яке розробила студентка ВНТУ. А це потужна реклама нашого регіону.

       Олег Досужий, здобув перше місце на Міжнародному конкурсі Computer space (Болгарія). На урочистостях у Софії статуетки переможцям вручав президент Болгарії.

  Не менш гучними були перемоги студентів ВНТУ на Міжнародних конкурсах в Об'єднаних Арабських Еміратах, а також у Тайвані.

  На попередніх конкурсах студенти ВНТУ нанесли нищівний удар дизайнерам Росії, відібравши в них призові місця, та показали, що молодь України є надзвичайно талановитою та запорукою процвітання нашої країни.

  На різних міжнародних конкурсах студенти ВНТУ перемогли понад 1000 разів, що є свідченням успішної роботи закладу в ІТ-галузі.

  У 2017 році  студенти ВНТУ вибороли на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну 160 перемог. З них 42 у країнах дальнього зарубіжжя. Це Фінляндія, Іспанія, Нідерланди, Португалія, Мальта, Австрія, Болгарія, Великобританія, Швеція, Чехія, Андорра, Естонія, Хорватія, Швейцарія, Італія.

  На міжнародному конкурсі «Творчість без кордонів» (Хасково, Болгарія) вихованці ВНТУ у 2017 році вибороли відразу 14 медалей у різних номінаціях. Достатньо сказати, що на конкурс було подано понад 1600 робіт з різних країн світу.

  Такі успіхи студентів є закономірними, оскільки в студії комп'ютерної графіки постійно працює 7 різних гуртків, де викладачі та студенти-переможці Міжнародних конкурсів передають свої знання учням та студентам молодших курсів.

  Слід зазначити, що серед переможців Міжнародного конкурсу є студенти першого курсу та учні -вихованці студії ВНТУ, що є запорукою успіху в майбутньому.

  15 лютого о 14-00 у залі №222 ГУК Вінницького національного технічного університету відбудеться церемонія реєстрації рекорду України.

  Текст диплому, який засвідчує рекорд України:

   

   

  Нагороджується

  Вінницький національний технічний університет

  за встановлення рекорду України. Категорія  «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців» за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну. Опис досягнення: у Вінницькому національному технічному університеті (ВНТУ) було створено студію комп'ютерної графіки та веб-дизайну,  до навчання у якій залучено студентів ВНТУ та учнів середніх шкіл. За останні роки слухачі студії здобули понад 600 перемог на міжнародних конкурсах. Неперевершеним результатом  є здобуття у 2017 році  160 перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну, також 42 перемоги у країнах дальнього зарубіжжя.  Місце фіксації рекорду: м. Вінниця, Україна.   Дата: 15 лютого 2018 року.

   

  Диплом підтверджує факт реєстрації досягнення як рекорду України 

  і є свідченням загального визнання

   

   

   


 • 26 квітня 2017
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Добрий день!

  В поліклініці мені дали логін та пароль доступу до "Персонального кабінету пацієнта", щоб було зручно записуватись до лікаря. Але певно з того часу ніхто інформацію не оновлював, бо 24.04.2017 року я записалась до лікаря окуліста, а коли поїхала через все місто в поліклініку на Старе місто, то виявилось, що вже як півроку немає запису після 14.00 у мене був талон на 18.45. Сьогодні я не потрапила на прийом до невропатолога, в поліклініці виявилось, що я не записана на 10.00, хоча у мене є талон і запис в електронному кабінеті. Так, можна вирішити, що невеличка проблема, якісь там збій в системі, але якщо вам 77 років і у вас гіпертонія, ішемічна хвороба серця, хворі суглоби і ще маса вікових захворювань, то ця проблема для мене це частина відібраного здоров`я та витраченого часу.  Не розумію для чого знущатись над людьми, та ще й за їх гроші, адже ця система створена на гроші платників податку? Сором.

   

 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановний Володимире Борисовичу!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982

 • 26 січня 2017
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  Добрий день. Чи планується додати функцію - прикріпити: документ, фото, відео; тут у розділі публічних звернень?

 • 31 серпня 2016
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Шановний Володимире Борисович, звертаюсь з пропозицією по створенню на сайтах комунальних підприємств, а саме "Вінницяводоканал", та "Ековін" "персональних кабінетів" користувача.  Такі персональні кабінети створені, і є дуже зручними, на сайтах "Вінницяобленерго", та "Вінницягазпостач". Можливість звітувати за отримані послуги, формувати платіж, та відслідковувати хронологію спожитого і оплачувати віддалено, стане ще одним кроком влади у напрямку поліпшення сервісу.

  Дякую.