• 28 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Моргунов Сергій Анатолійович.

  Звертаюсь до Вас з приводу прийнятого вами рішення про демонтаж і витіснення Долини Плюс. Мені як і кожному жителю м.Вінниця дуже пригнічує ця подія.  Будьте ласкаві пояснити всім нам для чого лишати людей без доступної, смачної води? 

  Дякую.

 • 27 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу Вас звернути увагу на питання безпекі для життя цілого будинку, в якому проживають люди похилого віку, та багато дітей. За адресою пр-т Космнавтів 41 кв 10 мешканка займаеться збіранням сміття. Ії квартира завалена побутовими видходами та іншим небезпечним для оточующіх сміттям. Моя родина проживає в квартирі за номером 9. Двое моїх неповнолітніх дітей змушени дихати цім цілодобово. Ми постійно перебуваем під загрозою пожежної небезпеки. До квартири сусідка никого не пускає та недозволяє допомогти з прибіранням. Наразі в неї виниклі проблеми з водопроводом, та вона затоплює сусідів знизу.  Якщо в неї виявились такі проблеми, та вона не допускає нікого до свого помешкання, та не реагує на прохання людей щодо порядку та запаху, то я змушена звернутися до органів влади. Вся моя родина та жильці нашого будинку постійно знаходятся під загрозою для життя. Пожежа, гніль, таракани та отруйний запах. Прошу вашої допомоги у вирішенні цього питання.

  З повагою, Марія.

 • 26 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​25.01.2022 близько 09 год., в районі вул. Замостянська- пл.Перемоги,  на тривалий час було зупинено рух трамваїв, в наслідок обриву контктної мережі. Останнім часом (проятгом півроку), такі затримки/пригоди з траваями відбуваються систематично, що свідчить про неналежний техстан, організацію руху, виконавчої дисципліни. Оскільки міський ел/транспорт є основним видом транспорту міста загального користування прошу:

   вжиття заходів для зменшення виплат премії керівнику КП "ВТК", за підсумками кварталу, року. 

  Надати інформацію про усі затримки руху ел.транспорту більше 10 хв., з вини КП "ВТК"  за останні 6міс., по січень 2022 включно. 

  Також з'ясувати причину обриву конт.мережі 25.01.2022 та в інші дати за останні 6 міс. 

  Розглянути скаргу та матеріали службової перевірки за моєї участі , згідно ст.18-19 ЗУ №393/96-вр, для чого не менше ніж за три робочі дні вручити письмове запрошення, узгодивши дату й час. Відповідь на скаргу надати з доказом вручення, копію направити на ел. скриньку.


 • 26 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

               Маємо повідомити проте, що на директора комунального закладу «Вінницький ліцей №11» Паянок В.О.  постійно здійснюються дописи, які не відповідають дійсності. Систематично заступник директора Поліщук Олена Михайлівна (завжди вважала себе керівником закладу)  надає інформацію та сприяє  написанню скарг, звернень на адресу директора, яка діє в рамках закону. Інформація на Ваш сайт надходить  з   різних електронних адрес, ці адреси неактивні. На директора чиниться систематичний тиск із невідомих неактивних  адрес. У листах постійно принижують  її гідність, звучать погрози і приниження, факти що вказані в дописах  є неправдивими. Паянок В. О. працювала в   29, 12 та 8 школах міста Вінниці.  Паянок В.О. характеризується як професійна, інтелігентна, толерантна, досвідчена.  Дякуємо долі, що наш заклад очолює такий керівник!!! 


 • 26 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  Мене звати Заболотна Людмила Павлівна, м. Вінниця, вул. Ак. Павлова. 2, кв 78, тел 097 9156113.
  Маю звернення до міського голови Сергія Моргунова. Дуже сподіваюсь, що таки знайдуться можливі варіанти для вирішення мого звернення.

  Суть питання: знайти приміщення для проведення занять з шашок для дітей. 

  Тренер Мариненко Дмитро Сергійович має інвалідність (ураження опорно-рухового апарату), але разом з тим продовжує свою викладацьку та тренерську діяльність, пересуваючись на милицях.
  У період 2018-2021 року мав можливість проводити заняття у школі № 23, приміщення якої знаходиться зовсім поруч від будинку тренера (проживає Дмитро Сергійович за адресою: вул. Космонавтів, 34). Наразі у школі не вистачає аудиторного фонду + карантинні обмеження, тому немає змоги проводити заняття там.

  Поки погода дозволяла, Дмитро Сергійович проводив ЗАНЯТТЯ ПРЯМО У ДВОРІ СВОГО БУДИНКУ НА ЛАВОЧЦІ. Кошти за свої заняття він не бере. Щодня з 12 до 16 він виходив майже у будь-яку погоду. Фото моєї дочки Маханько Софії (учениці школи №23) за посиланням тут:


  https://photos.google.com/share/AF1QipOJTsuiHgrTCk-EGnJFl_yzRSuWpLKc7aM6G2WjB21xWloSV-mTSFlwsR0NAiyxmA?key=Q011c1FmbkxLRlhJT2M3UnJpWlVtNHN2aE5fOHNn
  Посилання на сторінку тренера зі світлинами зі змагань тут:
  https://www.facebook.com/dmitro.marinenko/posts/6510268325714335
  https://www.facebook.com/dmitro.marinenko/posts/6690272661047233
  https://www.facebook.com/dmitro.marinenko/posts/6568859559855211

  Обмеження погодні та відсутність умов для занять не зупиняло Дмитра Сергійовича. Він не припинив навчати дітей, яких він обожнює, живе ними, вкладає душу і весь свій час. Але у морозну погоду  - занадто.

  Дмитро Сергійович - не пересічний громадянин. Має досягнення та титули як свої власні, так і своїх вихованців.
  Тренер Мариненко Дмитро Сергійович - заслужений майстер спорту України . Заслужений тренер України. Чемпіон світу серед ветеранів 50+ на першому чемпіонаті світу 2013 році у Ризі. Багаторазовий чемпіон світу та Європи серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (ОРА),  Член національної збірної України з шашок (ОРА). Тренером  працює з 1991 року у Дніпропетровську. З 2002 року у Вінниці. Виховав чемпіонів світу серед юніорів Черняка Олега, Смирнову Олену, Антоненко Івана у Дніпропетровську. Чемпіонів світу серед дітей Шкатула Дениса, Юрченко Сергія у Вінниці. Шкатула чемпіон світу серед дорослих. Пікіняр Василь чемпіон Європи  серед дорослих. 

  Написав книгу : "Роздуми тренера" у 2011 р. У 2020 році нарешті удостоївся стипендії, на пів року.


  Прошу розглянути моє звернення та допомогти знайти приміщення для проведення занять для дітей. Побажання, виходячи зі стану здоров” Дмитра Сергійовича:

  • приміщення близько будинку проживання тренера (Космонавтів, 34);

  • по можливості без великої кількості сходинок, бо Дмитро Сергійович на милицях ( але в 23 школу без пандусу з величезними затратами зусиль добирався ЩОДНЯ);

  • часовий проміжок для занять 11.30-16.00, так тренер може проводити заняття для дітей, які навчаються у 1 та 2 зміни.


  Я думала про варіанти приміщень, що знаходяться у комунальній / муніципальній власності:

  *  приміщення бібліотеки № 13 (Космонавтів, 39);

  • приміщення дитячої кімнати в Прозорому офісі (Космонавтів, 30) на тимчасовій основі (поки карантин там відвідувачів, здається, немає). Але там є сходи;

  • Приміщення дитячої школи мистецтв “Вишенька” (Космонавтів, 30).

  Можливо, ще є варіанти, для проведення таких занять, про які я не знаю. Зазвичай заняття відвідують групи дітей по 2-5 чоловік. Коли заняття були в школі, то приходило й більше. Думаю, багато батьків та дітей радітимуть можливості відновити заняття.


  Дуже сподіваюсь, що буде змога підтримати людину, яка незважаючи на усі життєві обставини та обмеження йде своїм шляхом, вкладає сили, час та енергію в розвиток дітей та їх геніальність.
  P.S. Дмитро Сергійович завжди каже, що шахи розвивають геніальність!


 • 26 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановні, SOS, рятуйте наш заклад! 11 школа тоне за правління Паянок! На наші звернення не реагують, ми долучатимемось до ЗМІ, почнеться з сомереж, а далі перейдемо на телебачення і вище. Чому допускають таку психічноневрівноважену людину до роботи школи? Це небезпечно не тільки для психологічного, а й фізичного здоров'я людей, Ви хочете смертей?

  25.01.2022 Паянок В.О. черговий раз перевищила свої обов'язки, довівши вахтершу Печеру Н.Д. до суттєвого погіршення стану здоров'я, внаслідок чого було викликано швидку медичну допомогу та поліцію для профілактичного спілкування зі зловмисницею. Наразі Печера у лікарні.

  У людини зрілого віку (яку вона довела до нападу), немає нікого, дочку поховала, допомагає стати на ноги єдиній внучці. Як можна верещати аж запльовуватись не те, щоб на підлеглих, а на людей старшого віку! Почервонівша, страшна, зла, руками махала, по столі гупала, принижувала! Це що таке робиться? Шо це за методи такі? Як таке можна було допустити? Їй лікуватись потрібно, вона психічно хвора, а не очолювати заклад.

  Перевищення своїх обов'язків уже трапляється не вперше. Технічний персонал вона принижує, за людей не вважає бідніших і тих, хто немає захисту. Дозволяє висловлюватись такими словами, що при такій посаді давно пора б відповісти в органах!

  Аморальна поведінка цієї особи доводить до прийому антидеприсантів!
  Звільнила електрика, завгоспа! Доводить колег своїм нахабним ставленням до погіршення стану здоров'я, ті йдуть на лікарняні. Відколи це можна погрожувати, принижувати людей! Сором! Ганьба! Розслідування! Долучимось до ТСН!

 • 25 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрый день!я пенсионер переселенец с Луганской области, оформила пенсию и живу с сыном и его семьёй, перенесла  4е операции,и последние 8.12.2021 г. И вторую операцию 11.01.2022 г. в Подольском региональном центре онкологии. являюсь онкобольной. Прошла 15 химиотерапий и 22 лучевых, так же имею онкозаболевание молочной железы. 

  Для связи оставили телефон сына, так как сама не слышу на одно ухо , и частично на второе. Прошу Вас оказать материальную помощь 10000 грн для дальнейшей реабилитации моей болезни. Благодарю!!! 

 • 23 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Чи знаєте Ви, Сергій Анатолійович, що недалеко від Вашого місця проживання в кінці 5-го провулку Комарова власники ділянки №0520680200:02:002:0612 незаконно привласнили струмок Безіменний, огородивши його металевою огорожею, тим самим порушуючи Земельний та Водний Кодекси України і Положення по безперешкодному доступу громадян до водних об'єктів???                                                                                                               Там також є питання законності приватизації цієї ділянки, яка впритул підходить до струмка Безіменний.                                                                                                                        Тому просимо розібратись з даними порушеннями, які підривають авторитет влади.

 • 21 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрый день, меня зовут Виктория Аркадьевна, обращаюсь по поводу вчерашней ситуации с минированием школ. Так как никто не дает никаких обьяснений, что это за учения такие были над нашими детьми, которые пережили стрессовый шок и над нами, родителями, которые получили не менее стресс от всей этой ситуации.  Если это были учения, так почему в таком формате, где больше 100 000 тысяч людей нашего города, в том числе и детей пострадали морально и психологически?  А если это НЕ учения, так где гарантия, что наши дети в безопастности и  отправляя их в школу я могу не переживать, что с ними что-то случится? Где гарантия так же, что завтра-послезавтра не придет тот же со взрывчатым устройством в школу и не устроит это на яву?   Никто ничего не обьясняет, учителя не в курсе, гарячая линия наша по номеру 1560 не работает ни вчера, ни сегодня, я дозвонилась на гарячую линию Киева, где меня перенапрявили на СБУ, им написала обращение в электронном виде, ответили, что не правильно заполнила заяву, нужно переписать (пока этот вопрос в процессе,перепишу правильно)  Вобщем, никто не дает никаких ответов и обьяснений. После вчерашнего у моих детей страх ходить в школу, а у меня страх - в безопастности ли мои дети когда они в школе. 
  Очень хочу услышать ответ, спасибо за внимание • 20 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  29.11.2021 року на Ваше ім'я був надісланий лист- зверення щодо проведення змагань "Ігри Нескоренних"  у 2022 році в м.Вінниця. За Вашою вказівкою була створенна нарадча група з якою була ініційована та організована зустріч на яку я був запрошен. На зустрічі мною було надано вичерпну інформацію про мету та цінність змагань  для міста та ветеранської спільноти. Результатом зустрічі стало те що представниками групо було наголошено на те що вони звяжуться з менеджером "Ігор Нескорених" Оксаною Горбач для розробки подальших кроків щодо реалізації змагагнь у нашому місті в 2022 році.  Станом на сьогодняшній день, не зі мною не із пані Оксаною Горбач комунікація не відбувалась.

  На даний момент це має вигляд як ігнорування втеранської спільноти та їхніх інтересів щодо можливості спортивної реабілітації та адаптації їх до мирного життя.

  До відома, починаючи з 2017 року (перші змагання Invictus Games Ukraine) по теперішній час кількість ветеранів та ветеранок які приймають участь у цих та їм подібних змаганнях тільки збільшуються. За минулі роки вtтеранки та ветерани Вінничини зарекомендували себе з гарної сторони здобуваючи призові місця представляючи на змаганнях наше рідне місто.

  На моє особисту субєктивну думку, я  переконанний що це все збій комунікації. Та для вас як міського голови та просто громадянина цієї держави є ціним ветеранська спільнота і ви налаштовані вести діалог щодо покращення іміджу ветерана як в місті так і цілій країні.

  Тому враховуючи вище зазначене прошу Вас, надани на мою електронну адресу відповідь щодо принятого кінцевого результату про проведення змагань.

  З повагою,

  Представник ініціативної групи "Ігри Нескорених" у м.Вінниця.

  Євген Ісаєв.

 • 19 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анитолійович!

  Батьки учнів школи 11 м. Вінниці звертаються за допомогою тому що в приміщені школи  дітям знаходитись небезпечно . Будівля школи стара але будівля при будівництві і потім в 80 і  90 р мала три виходи на вул Стаханівську тепер Сича . Зараз один вхід який є і вихід . Два інших не просто закриті  ----  вони забудовані  цеглою . Лівий боковий вихід зсередини перебудований на туалети – там стіна і виходу немає .Правий забудований  -- його просто немає ,бо там прибудований  житловий будинок .Але це частина добудови школи яка перероблена під квартири . Хто за це буде відповідати ? .  Недавно Вінничани мали  страшні новини про пожежу на базі відпочинку  Батерфляй де були діти і загинули люди які з вогню на шостому поверсі  вискакували і загинули .                                                                                                                                                 Ці новини не заставили директора школи 11 Паянок В . О.  відновити аварійні виходи на бокових лєснічних клєтках , зробити як було при будівництві  ---  двері зліва та зправа від центрального входу .                                                                                                                       Раніше на школі була і пожежна драбина яку зняли при будівництві  будинку який прибудований  до школи . Як в школи знаходяться діти А немає аварійних виходів ,вони не просто закриті , вони закладені цеглою назавжди ,немає пожежної драбини – якщо небезпека то діти мають спасатися як? Плигати як на базі відпочинку у вікна ? Але і це не вийде . бо директор наказала зібрати гроші і на вікна поставити заглушки щоб діти не відкривали .  

  Директор Паянок В . О. має не папірці в кабінеті писати бо карьеру робить а думати що робити з школою в  яку вона прийшла керувати . Знаємо що будуть відписки про запасний вихід через актовий зал але це окрема прибудова яка далеко через перехід і актову залу і вузький маленький прохід на задній двір . Тим входом зараз  ходять діти зранку але це замилюваня очей бо при небезпеці туди всі 1300 дітей не побіжать тай вдень двері закриті . І пожежа чи інша небезпека може виникнути на другому і третьому поверху і вихід до переходу може бути недоступний. Тому і завжди в великих будівлях є саме бокові виходи зі всіх поверхів з обох сторін. 

  Просимо розібратися та наказати директору Паянок В О не папірці з наказами на сайті показувати  -- себе цими папірцями прикриває , це нікому не треба , а вирішувати питання безпеки дітей в першу чергу .

  1 . Відновити бокові виходи в приміщені школи зі всіх поверхів з обох сторін ,відкрити лєснічні клетки зліва і справа в будівлі на всіх поверхах щоб був круговий рух людей по школі а не один центральний де завжди натовп і небезпека травматизму в натовпі. Відновити двері на вулицю на цих бокових виходах . зараз там туалети зліва  та замурована стіна зправа і приватний будинок.

  2 . Відновити пожежну драбину на будівлі у три поверхи , щоб не було як на базі відпочинку Батерфляй і не прийшлось при пожежі з вікон плигати дітям .

  3 . Школа переповнена , дітей багато в нових мікрорайонах   треба вирішувати питання про прибудований будинок  як його знову зробити школою як він і був запланований при будівництві.


 • 17 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте!Сам я не являюсь жителем Винницы и Украины, однако я не мог обойти эту ситуацию стороной.Популярный в рунете человек Виталий Цаль, который проживает в городе Винница был зафиксирован с несовершеннолетними детьми (которым, вероятно 14 лет) в своей квартире.Просим вас провести проверку этого инцидента, так как возможны акты сношения, дети находились в состоянии алкогольного опьянения.В интернете уже множество информации по этому поводу. https://youtu.be/GqIG3HihDJA ,   https://youtu.be/CXhxbDsvk1Y .

 • 17 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада
  ‚Добрый вам день! Сегодня 17 января я обнаружил, что знаменитый стриммер EvilArthas (Виталий Цаль) возможно является педофилом, на что указывает множество оставшихся факторов: https://2ch.hk/b/res/261525628.html
  Прошу вас принять меры и начать расследование. Девочке не больше 15 лет, Стример уже почти 30 лет.


 • 17 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго вам дня! Сьогодні 17 січня я виявив, що знаменитий стример EvilArthas (Віталій Цаль) можливо є педофілом, на що вказує безліч факторів, що залишилися тут: https://2ch.hk/b/res/261525628.html
  Прошу вас вжити заходів та розпочати розслідування. Дівчинці не більше 15 років, Стрімер вже майже 30 років.

 • 17 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго вам дня! Сьогодні 17 січня я виявив, що знаменитий стример EvilArthas (Віталій Цаль) можливо є педофілом, на що вказує безліч факторів, що залишилися тут: https://2ch.hk/b/res/261525628.html
  Прошу вас вжити заходів та розпочати розслідування. Дівчинці не більше 15 років, Стрімер вже майже 30 років.

 • 17 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку. Незаконно зроблено парковку на прибудинковій території будинку Келецька, 115. Я є жителем даного будинку, мені немає де припаркувати свій автомобіль, оскільки ,,ізбрані'' зробили особисто для себе парковку з обмежувачами. Дана парковка дуже ускладнила паркування іншим жителям, так як  третина парковочних місць постійно вільна але там обмежувачі стоять для в'їзду, а деякі місця зайняті жителями інших будинків)! Згоду в інших жителів будинку Келецька 115 ніхто не брав, на яких законних підставах було зроблено парковку з обмежувачами??? 

 • 14 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Немає соціальної виплати на дітей двох сьогодні вже половина получила а я ні

 • 12 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу, звертаюся від імені і за дорученням мешканців I під'їзду, що проживають за адресою вул. Князів Коріатовичів, 149 з проханням у допомозі вплинути на «Водоканал» щодо заміни зовнішньої мережі каналізації біля будинку.

  Ситуація з мережею критична. Зовнішня каналізація регулярно по кілька разів на місяць забивається і затоплює підвальне приміщення, від чого розповсюджується сморід по всьому будинку, включаючи квартири.

  У будинку замінені внутрішньобудинкова каналізаційна мережа та ділянка зовнішньої мережі від будинку до колодязя. Проблема пов'язана із непридатністю належного функціонування тієї частини мережі, яка є на балансі обслуговування Водоканалу, зокрема та, яка проходить через дитячий майданчик паралельно паркану дитячого садочка. Ця частина мережі, за нашим проханням, перевірялась міською АДС у 2017р. При обстеженні було виявлено, що дана ділянка мережі зажирована з пропускною здатністю менше 50% і в ній не виключений перелом. Була зроблена промивка і ситуація дещо покращилась, однак, не на довго.

  Усі новорічно-різдвяні дні каналізація заливала підвал, до якого мешканці під'їзду не мають доступу.

  Орендарем підвального приміщення (ГО «Самодопомога») 04.01.2022р. була подана заявка про засмічення каналізаційної мережі. Однак Водоканал закрив заявку без фактичного виконання робіт. І тільки 10.01.2022р. після другої заявки була виконана прочистка.

  Прохання посприяти заміни зовнішньої ділянки мережі каналізації.


 • 12 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня шановний Сергій Анатолійович. Звертаюся до Вас з проханням про допомогу.Я,Слободянюк Юлія Степанівна є особою з інвалідністю 2 групи.Щомісячсно отримую пенсію по інвалідності 8 числа, а якщо це вихідний, то й раніше.До січня цього року все приходило без затримок. А цього року вже 12, а коштів нема й досі. Виплачує виплату УПСЗН Лівобережне. Прошу Вас  допомогти у вирішенні мого питання. 

 • 12 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​                                                               ЛИСТ ПОДЯКА 

  Сергій Анатолійович! Висловлюю Вам щирі слова вдячності від жителів будинку 33 провулок Брацлавський(3 під'їзд) за сприяння та пидтримку у заміні труб водопостачання у нашому під'їзді Дуже дякую Вам за розуміння і допомогу!   Здоров'я Вам міцного, удачі, успіхів.

 • 08 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Біля нашого будинку розташований магазин " Мисливство та Рибальство," замість якого збираються будувати житловий богатоповерховий будинок. Поряд з магазином ростуть дуже гарні три ялинки. Іх збираються зрубати. ( я запитувала, це збирається зробити Зеленбуд ) А чому б їх не пересадити, навіть в наш двір , або на проспект( технологія є, коло технічного Університету ціла алея таких пересаджених ялинок). Це повинен зробити забудовник, мені так здається. Адже в Європі, в яку ми так прагнемо, кожне дерево на рахунку.З повагою, Соколова Р.Б. 
 • 08 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Колективена скарга від будинка по  вул. Костянтина Василенка, 4 та прилеглих будинків. Біля магазина Ковбасков, за адресою  вул. Костянтина Василенка, 4а. , який знаходиться на проході біля будинку №4 та прибудинковій терріторіі, знаходиться зграя собак яка кидається  і кусає  прохожих людей де проходить багато дітей та незахищенних громадян. Неодноразові дзвінки зі зверненями громадян ніяк не допомогли , у притулку відповіли що зможуть забрати тільки одну собаку  зі зграї, але цього не достатньо у звязку з тим що собак багато і вони агресивні.  Прохання посприяти вирішити це притання , щоб ця зграя не тримала у страху мешканців будинків.  Дуже на вас сподіваємось.  Дякую.

 • 06 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрій день.    Залатайте будь ласка -  ями и поривняйте дороги - Ляли ратушна  - звболотного..        и заболотного  вид 5 до 31 дому..   Також  Глиба  Успенського.     Головна проблема мїста це ЛЮКИ.  - пиднимить люки на проїзжих частинах мїста   -  шалени удари вид них и ями , вже немоливо їздити щодня.. зробить на металеви кришки люкив наслойки резинови на произжих частинах мїста-  вони стануть и вище и мякшиї удари в ходову авто стануть   при наїзжаннї.   ДЯКУЮ !!!

 • 05 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​не працює кабінет пацієнта


 • 05 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Сергій Анатолійович вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим.
  В мене пропозиція що до місця нового міського стадіону.
  Для будівництва нового стадіону пропоную використати територію "білої гори" Хім. заводу.
  Зробити стадіон в комплексі з частиною гори щоб використати для катання на лижах і тюбінг.
  Стадіон зробити утеплений і накритий, дах із шумоізоляцією.
  З одного боку футбольних воріт великий екран-табло, з іншого боку футбольних воріт велика сцена.
  Саме футбольне поле використовувати для спортивних змагать, а під час концертів як танцювальний майданчик.
  Стадіон має бути багатофункціональний розрахований для проведення міжнародних концертів і міжнародних спортивних змагань.

 • 05 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний , Сергій Анатолійович. Прошу вас звернути увагу на численн іпрохання, петиції, крик людей!!!!   Ситуація, що склалася після побудови нового мікрорайону Жк Барський просто кричуща !!!!
  Справа в тому, що значна кількість мешканців мікрорайону Барський користується новими гілками міського трамваю, щоб дістатися роботи, садочка, школи,міста загалом. В майбутньому бачу наміри створення там же ще нових забудов, а це ще більша кількість мешканців, які, щоб дістатися міста, або навпаки потрапити додому мають перейти Барське шоссе.  І переходять через дорогу в 4 полоси інтенсивного руху автомобілів. Проблема в тому, що відстань від зупинки трамваю до найближчого пішоходного переходу достатньо велика для абсолютної більшості громадян (особливо для людей похилого віку та дітей), а також небезпечна, так як не освітлюється, нема тротуару та не розчищені хащі обочини, тож вони пересікають дорогу по найкоротшому шляху наражаючи на небезпеку себе та водіїв, що рухаються трасою, що в майбутньому призведе до аварійної ситуації на дорозі. Існуючі пішохідні переходи знаходяться на достатньо великій відстані від даного Жк, і шлях від них до будинків є не зовсім безпечний та легкий, тому не користується популярністю, і люди просто шукають простіший , найлегший перехід.

  Щоб виправити цю ситуацію вважаю  доцільно  розглянути можливість встановлення світлофора за викликом та пішохідного дорожнього переходу, на подобі переходу по вулиці Келецька біля ТЦ Plaza Park,  на участку дороги між трамвайною зупинкою " вулиця Стельмаха" та гаражним кооперативом. 

  Дане питання не одноразово піднімалося в петиціях ( тричі набирало потрібну кількість голосів), листи були надіслані до багатьох хто може допомогти у вирішенні, і всі посилаються на вас.Вінниця росте і розвивається , у всіх ЗМІ пишуть, що ви по першому ж проханні реагуєте на прохання щодо покращення безпеки мешканців новодолучених селищ, нових мікрорайонів, а наше питання ніби ігнорується. То може зараз, коли плануєте змінити організацію дорожного руху по Барському шосе, зробити пішохідний перехід біля Жк Західний , на виїзді з міста, то згадайте за людей , які живуть в мікрорайоні ЖК Барський

 • 04 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу, 29 листопада 2021 року за вх. № КО 01-149177 Вам надана наша колективна скарга. Станом на 28 грудня 2021 року ми не отримали від Вас відповідь по суті поставлених питань, про вирішення яких просили (див.вх. № КО 01-149177), а саме:

  1) невідкладно втрутитись і припинити проведення названих робіт в нашому підвалі;

  2) зобов'язати підприємця привести в першочерговий стан капітальну стіну, зняти замок чи передати ключі від нашого підвалу голові ОСББ «Травневий 22»;

  3) надати інформацію щодо речово-майнових прав на вказане підвальне приміщення площею 26,4 м2, та коли і яким чином воно набуло, якщо це дійсно так, статусу приватної власності і начебто перейшло від нас - мешканців вказаного будинку по вулиці Блока 22 у власність сторонніх осіб;

  4) за обставинами даного злочину, встановленим порядком порушити кримінальну справу.

  Відсутність реагування органів міської влади по припиненню наведеного в наших зверненнях свавілля змушує турбувати особисто Вас вдруге і просити невідкладного прийняття відповідних заходів по встановленню законності відносно права на підвальне приміщення і оскаржених в ньому робіт, де знаходились наші, на 8 квартир комори, які зараз остаточно зруйновані, хоч нами за них сплачено, оскільки будинок кооперативний і вивезені відповідачем в якості будівельних відходів.

  Протиправні дії в даному підвальному приміщенні розпочались з середини листопада 2021 року, що нас обурило і змусило на звернення до владних органів. Втім, органи, до яких ми звернулись, нас ігнорують, а свавілля продовжується.

  Так, роботи виконувались 17, 21, а також 22 грудня 2021 року навіть незважаючи на висказану напередодні поліцією заборону, якою, в складі слідчої оперативної групи, вході обстеження підвалу і розгляду 21.12.2021 року даної проблеми, була підтверджена відсутність відповідних рішень і дозволів на проведення робіт, а також не було висновків і оцінки відносно законності і безпеки поглиблення підлоги і втручання в капітальну стіну.

  Намагаючись скрити наведені на Ваше ім'я докази в попередній скарзі стосовно наявності в підвальному приміщенні центрального водопостачання з крановими пристроями і будинковим лічильником, посилаючись при цьому на роботи ніби то спланованої на даний «мерзлий» період водоканалом, зі вказаного приміщення вже вирізано і станом на 22.12.2021 р., перенесено кранове обладнання і будинковий лічильник холодної води в інше підвальне приміщення в яке відсутній сам вхід, а в наявності лише вікно.

  Тепер у випадку аварійного прориву водопостачання, необхідності зняття показників лічильника, чи проведення інших робіт для виконання яких необхідно буде перекрити вхідний кран води – доведеться пробиратися через вікно.

  Ми також зверталися в Департамент архітектурно-будівельного контролю і були впевнені на отримання: заключення про незаконність і небезпечність втручання відповідачем в капітальну стіну і часткову її руйнацію; висновків про поглиблення підвалу і законність робіт взагалі при відсутності у відповідача відповідного рішення і дозволу на вказані роботи у нашій власності; і на кінець, припису про заборону робіт і приведення капітальної стіни і підлоги в першочерговий стан.

  Але, як виявилось, Департамент архітектурно-будівельного контролю проігнорував не тільки наші прохання про негайне втручання… і далі по змісту скарги, а й вимоги самого Положення про Департамент затвердженого рішенням міськради за № 1735 від 26.04.2019 р.

  Так, у відповіді на нашу скаргу від 29.11.2021 р. виконуючий обов'язки Департаменту за підписом Денис Сорока в своєму листі посилається на наведене рішення міськради, але не дотримується прописаних в ньому вимог і нас повідомляє про те, що «…07.12.2021 р. за зазначеною у зверненні адресою не виконуються будівельні та підготовчі роботи». При цьому ні слова про те, чи мав право відповідач без дозволу розпочинати оскаржені роботи, втручаючись в капітальну стіну і видовбувати в ній прохід у свій підвал? Чому нас не повідомлено, що 07.12.2021 р. працівники Департаменту прибудуть за адресою нашого проживання для вирішення питань скарги? Хто був суб'єктом містобудування, як вказано в листі і начебто надав всі необхідні документи? З яких причин, розгляд вказаних документів скритий від нас? Чому за дослідженням нашого звернення, як витікає з листа, працівники Департаменту звернулись лише до сторони, протиправні дії нами оскаржені?

  По нашому розумінню нам надіслана не відповідь по суті поставлених нами питань, а формальна відписка, яка свідчить про прикриття вищеназваного свавілля, що в тому числі, суперечить антикорупційному законодавству України.

  Аналогічно, працівник нібито Водоканалу, який назвав себе старший, не зміг нам пояснити коли були сплановані роботи на зимовий період в нашому будинку. Хто, коли, з яких причин і з якою аргументацією про це звертався? Хто замовник, яких норм і вимог, якого законодавства центральний кан перекриття постачання холодної води в будинок і відповідний лічильник перенесений фактично в недоступне місце – в підвал без входу?

  Оперативність робіт, якими перериті і перекопані наш підвал і двір, ігнорування доводів наших звернень, вказує, на нашу думку, на те, що за оскарженими діями владними органами прикриваються впливові і грошовиті особи. Можливо наші голови з такими думками хворі, але як пояснити це по іншому нам в голову більш ніщо не надходить.

  На основі вищенаведеного просимо Вашого рішення і наказів відповідним посадовим особам із підзвітних Вам Департаментів вирішити наступне:

  1. Оскільки, при виконанні оскаржених робіт були відсутні наша згода і відповідні дозволи на втручання в капітальну стіну і підлогу, невідкладно зобов'язати відповідача привести в першочерговий стан наше підвальне приміщення і передати ключі голові правління ОСББ «Травневий 22»;
  2. Вжити заходів на проведення робіт по поверненню на попереднє місце перенесених в недоступний підвал центрального крана і лічильника холодної води, а також приведення розритого двору в належний стан;
  3. Зобов'язати підзвітного Вам директора комунального майна про видачу наказу на встановлення факту переходу, якщо це дійсно так, право власності на вказане підвальне приміщення площею 26,4 м2 і надати нам інформацію коли і при кому із власників майна яке часто переходило із рук в руки і тепер ніби має статут швейного підприємства виготовлені і зареєстровані документи із збільшенням площі за рахунок добавлення площі нашого підвалу. Хто до цього причетний – мешканці, власники теперішні чи попередні, посадові особи, нотаріуси, реєстратори? Це ж легко і просто встановлюється, оскільки даний Департамент веде реєстраційний облік. Можливо це чиясь не навмисна помилка, а останні власники просто обмануті;
  4. Згідно обставин наведеного, на нашу думку, кримінального злочину встановленням порядком надати інформацію в прокуратуру з вимогою порушення кримінальної справи, а після встановлення ким здійснений злочин, надати відповідні докази;
  5. З метою надання більш повних доказів по суті скарги, просимо Вас записати і прийняти нас на особистий прийом, про що завчасно нас попередити.

  З повагою голова Л.Б.Вдовиченко та мешканці ОСББ «Травневий 22»


 • 04 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​З Новим роком та Різдвом Христовим, Сергій Анатолійович! Висловлюю Вам щирі слова вдячності від жителів будинку 30, вул. Академіка Янгеля, (4 під'їзд) за сприяння та надану фінансову підтримку щодо заміни електропроводки в під'їзді. Дуже дякую Вам за розуміння і допомогу!   Здоров'я Вам міцного, удачі, успіхів і Божої ласки!

 • 04 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. Прошу Вашого сприяння і підтримки у реалізації проекту створення у Вінниці інклюзивного соціального ресторану "Коцюбинський-220".

  Цей проект є масштабним і важливим як для розвитку туристичного потенціалу міста так і в рамках створення безбар'єрного суспільства.

  Наразі заклад функціонує як громадський простір, який ГО "Об'єднання осіб з інвалідністю Простір 220" орендує у Фонду Державного майна. В квітні-травні 2022 року проект має діяти як повноцінний заклад громадського харчування з подільською кухнею і стати одним з важливих кулінарних і соціальних проектів міста у тіристичною родзинкою.

  31 травня 2021 року ГО виграла аукціон на Прозорро (за адресою проспект Коцюбинського 53, загальною площею 172 м.кв). Орендна плата сплачується без будь-яких пільг, на загальних засадах у розмірі 12 300 грн/місяць.

  В період карантину ми НЕ маємо змоги працювати в повну силу і отримуємо досить суттєві комунальні платежі, які відкидають проект у реілазіції (щомісяця варість за НЕІСНУЮЧЕ тепло становить за листопад 5,5 тисяч грн). За пеіод пвноцінної діяльності ресторану "Коцюбинский-220" мною та нашою командою було залучено: інвесторів, меценатів, грантові кошти, добровільні внески тощо. Проведено понад 20 подій, заходів, івентів, проектів. Залучено понад 1,5 тисячі осіб цільової аудиторії. Про нас знімають відео на всеукраїнському телебаченні, наші волонтери, які ВСІ працюють нині над проектом на громадських засадах стали героями багатьох сюжетів. Ми співпрацюємо з Департаментом економіки і інвестицій міської ради в рамках Програми розвитку соціального підприємництва, в одному із проєктів якої навчаємо та працевлаштовуємо понад 12 людей з інвалідністю; проводимо спільно з департаментом низку проєктів з популяризації інклюзивного бізнесу та працевлаштування, корпоративної соціальної відповідальності тощо.

  На сьогодні, ситуація із діяльністю  ресторану є КРИТИЧНОЮ та несе загрозу у припиненні діяльності. Проєкт "Коцюбинський-220" є стратегічно важливим для міста та країни загалом. Тому просимо Вашого сприяння у підтримці нашого проекту, а саме:

  10 Просимо фінансової підтримки на період опалювального сезону, поки заклад не запрацює в повну силу (покриття вартості комунальних послуг в сумі 7 200 грн/щомісячно, оренди в сумі 12 300 грн/щомісячно).

  2) Просимо сприяння у запуску інформаційної кампанії, щоб про проект дізналося якомога більше вінничан, гостей міста тощо.

  3) Просимо включити наш проект як соціально значущий і важливий для міста для часткового фінансування за кошти міської ради.

  З повагою і вірою в те, що спільними зусиллями нам вдасться реалізувати цей проект!

  Павлова Олена

 • 04 січня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. Прошу Вашого сприяння і підтримки у реалізації проекту створення у Вінниці інклюзивного соціального ресторану "Коцюбинський".

  Цей проект є масштабним і важливим як для розвитку туристичного потенціалу міста, так і в рамках створення безбар'єрного суспільства.

  Нараз заклад функціонує як громадський простір, який ГО "Об'єднання осіб з інвалідністю Простір 220" орендує у Фонду Державного майна. У квітні-травні 2022 року проект має діяти як повноцінний заклад громадського харчування з подільською кухнею і стати одним з важливих кулінарних і соціальних проектів міста у туристичною родзинкою.

  31 травня 2021 року ГО виграла аукціон на Прозорро. Орендна плата сплачується без будь-яких пільг, на загальних засадах.

  В період карантину ми не маємо змоги працювати в повну силу та отримуємо досить суттєві комунальні платежі, які відкидають проект у реалізації.

  Тому просимо Вашого сприяння у підтримці нашого проекту.

  Допомога у фінансовій підтримці на період опалювального сезону, поки заклад не запрацює в повну силу.

  Сприяння у запуску інформаційної кампанії, щоб про проект дізналося якомога більше вінничан.

  Включити наш проект як соціально значущий і важливий для міста для часткового фінансування за кошти міської ради.

  З повагою і вірою в те, що спільними зусиллями нам вдасться реалізувати цей проект

  Павлова Олена