• 06 лютого 2023
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Прошу, будь ласка,  допогти, знайти, надати нам наш другий примірник Відповідача Акту дотримання вимог законодавства при використанні земель Вінницької міської об`єднаної територіальної громади №261/9-03-3 від 21.11.2019 яким зафіксовано, що ТОВ КБІФ «БУДА» використовує земельну ділянку площею 0,4049 га кадастровий №0510100000:01:004:0113 із земель Вінницької міської об`єднаної територіальної громади, розташовану за адресую: м. Вінниця, вул. Київська, 138-А. Зв'язку ліквідацій департаменту резерву//самоврядування. 

 • 03 жовтня 2022
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  м. Вінниця,

    Драпалюк Андрій Петрович

  вул. Миколи Бетинського, буд.21

  тел. 067-871-36-93

  Звернення

  Я, Драпалюк Андрій Петрович, що зареєстрований за адресою: м. Вінниця вул. Миколи Бетинського, буд.21,  придбав земельну ділянку для подальшого будівництва приватного будинку.

  Відповідно до проектної документації, проїзд до ділянки відбувається із вул. Петра Запорожця. Власники багатоквартирного будинку за адресою: м.Вінниця, вул. Петра Запорожця буд.21, постійно здійснюють паркування своїх власних автомобілів на проїзді до моєї приватної власності, а також під час перевезення будівельних матеріалів мешканці блокують заїзд транспорту шляхом постійного переходу  проїзду,  та встановленням фундаментного блоку на проїзді який веде до моєї ділянки, також я отримав дозвіл від департаменту комунального господарства №261/3 (на складування будівельних матеріалів), яким я не можу скористатись так як там, знаходиться фундаментний блок, який належить до комунальної власності.

  02.10.2022р.  мешканцями будинку за адресою: м.Вінниця, вул. Петра Запорожця буд.21 була встановлена вибивалка для коврів та пошкоджено асфальтне покриття на даному проїзді, що спричиняє збитки для балансоутримувача даної дороги.

  Також мешканці будинку планують створення ОСББ, та з їх слів єдиний проїзд загального користування , який веде до моєї ділянки хочуть оформити, як приватну власність. З метою не допущення поглиблення конфлікту, прошу залишити проїзд загального користування в комунальній власності без передачі у приватну власність, мешканцям будинку по вул. Петра Запорожця 21.

  Я неодноразово звертався, як в письмовій, так і в усній формі до мешканців вище згаданого будинку із проханням не вчиняти даних дій, та пропонував вирішити все шляхом домовленості, але вирішення мого питання не відбулось.  Також письмові звернення в муніципальну поліцію вхід. №62 від 30.06.22р,  Вінницьку міську раду від 30.06.22р, МКП УК Замостя від 30.06.22 вхід №Д-71, також усна бесіда дільничного інспектора, та моя присутність на зборах мешканців,  що відбулось 10.08.2022р. о 18:00год,  на якому я повідомив про наміри забудови на моїй ділянці, та передав копії документів будівельного паспорта та генерального плану представнику МКП УК Замостя для ознайомлення мешканців, у вирішенню мого питання не допомогло.

  Щоденні виклики поліції та скарги на бездіяльність патрульної поліції результату не дають.  Блокування проїзду до моєї приватної ділянки де здійснюється будівництво будинку спричиняє суттєві перешкоди доступу до моєї власності.

  Прошу Вас прийняти міри, та провести роз'яснювальну роботу відносно мешканців будинку за адресою: м. Вінниця, вул. Петра Запорожця 21, які навмисне блокують проїзд до моєї приватної ділянки, а саме шляхом встановлення транспортних засобів та навмисне ходіння людей які перешкоджають доступ до моєї власності, також 06.09.2022р. мешканцями будинку по вул. Петра Запорожця 21 були вчинені неправомірні дії,  а саме переміщення фундаментного блоку,  яким був огороджений контейнерний майданчик для сміття,  на даний час блок знаходиться перед моїми воротами на проїзжій частині.  Працівники поліції,  які прибувають згідно моїх викликів не проводять роз'яснювальну роботу, не встановлюють осіб які чинять правомірні дії, тим самим провокують поглиблення конфлікту.

  Прошу Вас провести примусове евакуювання автомобілів, які блокують проїзд до моєї приватної власності, та притягнути до відповідальності осіб, які вчиняють неправомірні дії по пошкодженню сміттєвого майданчика, та суттєво перешкоджають мені доступ до мого майна.

  Також з метою попередження ситуації на майбутнє та недопущення конфлікту. Пропоную: демонтувати та забрати фундаментні блоки, які огороджують контейнерний майданчик для сміття, що не дасть можливість мешканцям будинку за адресою: м.Вінниця, вул. Петра Запорожця буд.21 паркувати свої автомобілі, та дозволить працівникам КУП "ЕКОВІН" безперешкодний  під'їзд  до сміттєвих баків.

  Прошу надати письмову відповідь.

   

   

  03.10.2022 р.                                      _________________  Драпалюк А.П.

   


 • 22 листопада 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Шановний Сергій Анатолійович,  прошу вашої допомоги у вирішенні проблеми, яка склалася у нашому ОСББ "Литвиненко 21". Голова нашого ОСББ Камінська Ірина Василівна організувала будівництво приватної парковки для автомобілів на прибудинковій території. Хотілося б уточнити,кому належить ця земля? Міській громаді чи будинку? Хто  має давати на це дозвіл? За законом всі свої дії вона повинна узгоджувати з мешканцями на загальних зборах. Зборів не проводили.Проводились бесіди з мешканцями з кожним окремо та й то не з усіма. Шляхом обдурення громадян, вона і її спільники назбирали 22 голоси "за" з 36 кв. Але де буде ця парковка, хто там має право ставити машини нічого не пояснили.Сказали людям, що це просто попереднє опитування. Але потім ці підписи використані,як рішення зборів. Мене,як власницю квартири взягалі ніхто не питав.Якийсь чоловік,який живе в нашому будинку рік чи два  спитав мого чоловіка,чи він непроти, але той попросив чітко вказати місце будівництва і більше за півтора місяці ми нічого не чули.Тепер виявляється,  що будуть будувати на двох невеличких газонах перед будинком. У нас однопід"їздний будинок і прибудинкової території зовсям мало. Це все,що є. А то все займає дорога, де вже стоять постійно машини. Але справа в тому, що Ірина Василівна звернулась до міськвиконкому від імені ОСББ за програмою "30" на "70". Грошей у нас,звичайно немає. Тому вона збирає гроші з мешканців і роздає їм за це місця для парковки, та обіцяє офіційні документи на володіння цією парковкою.  Ви знаєте,дуже дивно поводиться. На прохання показати документи, каже, що вже пізно,все вирішено.Хамить. Кому вона виділила землю- не каже.Хто підписував протокол - не каже. Все робиться таємно. На питання "Чи знають мешканці, за що вони розписались," каже "Не зовсім". Я запитала одну сусідку,вона каже, що її обманули, сказали, що парковка буде на території,що відноситься до буд.25., тому вона підписала. Мені зовсім не казали, було наказано мовчати. Бо знали,що на зборах я викрию їх обман.А тепер мені запропонували теж кусочок землі,щоб я людям не говорила. Хіба можливо таке,щоб так відкрито захоплювали землю у приватну власність та ще й видавались на це офіційні документи? Просили поставити лавочку біля під'їзду для сусідки-інваліда та для літніх людей, то двоє були проти і не поставили.Поставили на доріжці. А захоплювати землю можна і так.Можливо я не знаю законів, щась не розумію, але де логіка. У нас сусіди з 23 будинку побудували дитячий майданчик на зібрані кошти, а машини ставлять під нашим будинком.Розумні люди.А наші все асфальтують. Це  ще мешканці 25 будинку не знають, що їм готують.

 • 19 листопада 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Доброго дня.

  Прошу надати ,копію проектної документації ,по адресу місто Вінниця вулиця Олеся Гончара б/н.  Власнику ділянки 0510100000:02:091:0219 Панасюк Світлана Василівна 
 • 28 серпня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Доброго дня! Я являють учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 році, 2 категорія, перебуваю в пільговому списку на отримання земельної ділянки під житлову забудову з 1995 року. Періодично звертаюсь до міської ради з проханням надати земельну ділянку, але відповідь одна, що вільних земельних ділянок немає. Я знайшов вільну земельну ділянку в с.Вінницькі Хутори по вулиці Ватутіна і я та інші мешканці, в тому числі і пільговики, звернулися з клопотанням до міської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою. Але рішенням сесії нам було відмовлено, так як згідно плану на даній земельній ділянкі планується побудувати спортивний майданчик. Просили чотири чоловіки по десять соток, тобто разом 40 соток, і всім було відмовлено. Але як так сталось, що через кілька місяців дану земельну ділянку виділяють комусь іншому, одному, і вже 45 соток, тільки під селянське господарство, а завтра ця людина міняє цільове призначення земельної ділянки і продає, а Ви хлопці ще чекайте років з двадцять. Тобто ми змогли знайти вільну земельну ділянку, повідомили Вам, а Ви нам відмовили, а дали "своїй" людині, і містобудівний план швидко змінили. Я, як і інші заявники будемо писати скарги до вищого керівництва держави, в генеральну прокуратуру так як в діях посадовців департаменту  вбачаються корупційні діяння, а також повідомим спілку учасників АТО і разом будемо відстоювати своє право на отримання земельних ділянок.

     Прошу Вас переглянути рішення по цій земельній ділянці, та надати її пільговикам під будівництво будинку.

 • 26 серпня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу! 05.07.2021 року було подано документи на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) межземельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передача земельної ділянки громадянам безоплатно у власність, реєстраційний номер 240221021701. Кінцевий термін розгляду документів -20.08.2021 року. Станом на 26.08.2021 року документи-  на розгляді, відповіді не має. Прошу вказати причини невчасного виконання поданих мною документів та пришвидшчити термін розгляду.

 • 06 липня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Шановний Кушнірук Сергій Анатолійович 

  Відповідно до статті 40 Земельного кодексу України у якій визначено право громадян України, за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування на передачу безоплатно у власність або оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва в межах норм, визначених законодавством.

  Зокрема у статті 121 Земельного кодексу України передбачено право громадян України на безоплатну передачу земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, зокрема для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – у межах встановлених норм ця площа становить у селах не більше 0,25 гектара, в містах 0,10 гектара та селищах 0,15 гектара.

  Тому на підставі вище вказанних статтей прошу надати перелік земельних ділянок, що можуть бути передані громадянам України для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

  Також прошу надати інформацію (необхідне місце\орган\підрозділ звернення, перелік документів, то що)  що до порядку отримання дозволу на будь яку вільну земельнуділянку для подалшої її приватизації в межах статтей 40 та121 Земельного кодексу України

 • 06 липня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Мною та моєю родиною було подано клопотання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства - Шостак Морріс-Всеслав Васильович

  Відповідь яка надійшла, повністью зроблена під копірку з  даного Закону https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1423-20#Text без відповіді про те чи надається дозвіл чи ні? Без конкретних посилань! Земельний Кодекс України написаний один для всіх. Підписантом документа являється Сергій Кушнірчук 

  Зателефонувавши в Департамент земельних ресурів 53-12-07 мене з'єднали з моїм виконавцем, яка зазначила, що Вінницька міська територіальна громада в особі Вінницької міської ради, не має в розпоряджені земель, тобто вони нікому, не належать, але було надано всі документи в рекомендованому листі з описом вкладення і серед документів був ВИТЯГ (надаю знімок для ознайомлення - https://prnt.sc/190z6du) та додаток до акту приймання-передачі земельних ділянок від грудня 2020 року по Віннцикьій міській територіальній громаді, де Моргунов С. А. приймає земельні ділянки і що ця земельна ділянка на праві власності Вінницької міської територіальної громади - https://prnt.sc/190z6du

  Головне управління Держгеокадастру України на гарячій лінії зазначили, що землі перейшли ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ!  Всі терміни вже пройшли та Закони вступили в силу!

  Отже, прошу Вас, розібратися з обставинами які виникли та надати мені обгрунтовану відповідь Законом встановлений термін чи маю я своє право відповідно до Конституції України та Земельного кодексу України на реалізацію своїх прав в отриманні земельної ділянки?
 • 19 травня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​                          Сергій Анатолійович!

       На земельній ділянці з кадастровим номером 0520680503:05:001:0440 з цільовим призначенням 01.03 "Для ведення особистого селянського господарства" (в охоронній зоні ЛЕП 110кВ) ведеться будівництво, що суперечить чинному законодавству України. Просимо Вас відреагувати на це порушення .

 • 26 квітня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​                         Сергій Анатолійович!

  Декілька днів тому був перегороджений бетонним парканом 7-й провулок Гніваньського шосе (Мистецький). Згідно генеральному плану м. Вінниці цей провулок не є тупиковим, а з'єднаний з дорогою, яка проходить біля м-ну Академічний. Крім загородженого провулку цим забором загороджені ще й дві суміжні земельні ділянки, які не є приватизовані.

  Хто надав дозвіл на перекриття провулку? Скільки ще буде продовжуватись це беззаконня? До цього мешканці 8-го пров. Гніваньського шосе також самовільно захопили лісосмугу, включивши її в межі свого провулку.   Тому просимо привести вказану територію відповідно до Генерального плану м. Вінниці. 


 • 04 лютого 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Доброго дня!

  Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) / www.icps.com.ua / надсилає Запит про отримання інформації. Просимо Вас опрацювати запит та надати відповідь в електронному вигляді..

  Прошу надати наступну інформацію:

  - Чи публікує міська рада на своєму веб-сайті аналіз доцільності продажу/здачі в оренду майна, включаючи наявні фінансові витрати на утримання та прогнозований розмір надходжень до міського бюджету, перед будь-яким продажем/орендою?

   

  Дана інформація є необхідною для реалізації проєкту «Прозорість, фінансове здоров'я та конкурентоспроможність місцевого самоврядування в Україні», метою якого є сприяння прозорості, фінансовій стійкості та формуванню конкурентних переваг ефективної роботи муніципалітетів в довгостроковій перспективі та який здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень (Україна) та Інститутом соціальних та економічних реформ (Словаччина) за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

  Дякую.

 • 26 січня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Шановний Кушнірчук Сергій АнатолійовичДайте розяснення. Відповідно від 20 вересня 2019 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» N 132. Даним Законом виключено статтю 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності No 3038 від 17.02.2011 року про пайову участь та встановлено 2020 рік перехідним періодом Таким чином з 01 січня 2021 року повністю скасовусться пайова участь в розвитку інфраструктури населеного пункту.  Відповідно цего закону було створене Р І Ш Е Н Н Я Від 27.12.2019 № 2083 48 сесія 7 скликання м. Вінниця Про затвердження Порядків: залучення, розрахунку величини і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Вінницької міської ОТГ; залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток Вінницької міської ОТГ при зміні цільового призначення земельних ділянок приватної власності; забудови територій Вінницької міської ОТГ та скасування рішення міської ради від 27.12.2011 р. № 557 (зі змінами та доповненнями). 

  При поданні пакету документів на затвердження з землеустрою є обов'язкова умова про заключення договору відповідно рішення № 2083. Чи на даний час це рішення є законим та обов'язковим до сплати. • 25 січня 2021
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​               Шановний Сергій Анатолійович!                                                                                       Звертаємось до Вас по письмовій рекомендації екологічної інспекції в Вінницькій області щодо грубого порушення містобудівної документації мешканцями пров. Архітектурний (8-й пров. Гніваньського шосе) м. Вінниці. Нещодавно мешканці пров. Архітектурний загородили свій провулок високим бетонним парканом. Провулок вони продовжили, включивши в нього існуючу лісосмугу.        Але згідно Плану зонування міста із зазначенням планувальних обмежень на використання території, лісосмуга, що пролягає між провулками Гніваньського шосе та м-ном "Академічний" зазначена як Рекреаційна зона озеленення території загального користування. Відповідно до Публічної кадастрової карти ця самовільно захвачена земля не приватизована, тому цей незаконно встановлений паркан повинен бути демонтований.  Просимо Вас розібратись з цим самоуправством, та відреагувати згідно чинного законодавства.

 • 31 грудня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​ДОБРИЙ ДЕНЬ. Я ВИРОЩУЮ РОЗИ В ТЕПЛИЦЯХ НА ПАЄВІ СВОЄЇ БАБУСІ-1.5 га. ЦЯ ЗЕМЛЯ СІЛЬСЬКО-ГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ І У ЗВЯЗКУ З ПЕРЕНЕСЕННЯМ МЕЖ МІСТА ЇЇ ПЕРЕНЕСЛИ З СЕЛА ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ДО МІСТА ВІННИЦІ. А Я ХОЧУ ПОБУДУВАТИ СКЛАД -ПІДВАЛ ДЛЯ КВІТІВ,ПО ЗАКОНУ Я МОЖУ ПОБУДУВАТИ СКЛАД ДЛЯ КВІТІВ. АЛЕ В АРХІТЕКТУРІ МЕНІ ВІДПИСАЛИ ЩО : Нажаль , на цю територію генеральний план не розроблявся.Коли буде- невідомо.Отже дозвіл на будівництво міська рада не надасть. ЩО МЕНІ РОБИТИ ??? Допоможіть будь-ласка. Кадастровий номер паю:0510100000:01:130:0045

 • 27 грудня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

   

  Шановний Кушнірук Сергій Анатолійович 

  Відповідно до статті 40 Земельного кодексу України у якій визначено право громадян України, за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування на передачу безоплатно у власність або оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва в межах норм, визначених законодавством.

  Зокрема у статті 121 Земельного кодексу України передбачено право громадян України на безоплатну передачу земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, зокрема для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – у межах встановлених норм ця площа становить у селах не більше 0,25 гектара, в містах 0,10 гектара та селищах 0,15 гектара.

  Тому на підставі вище вказанних статтей прошу надати перелік земельних ділянок, що можуть бути передані громадянам України для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

 • 22 листопада 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  На земельній ділянці з кадастровим номером 0510100000:02:109:0010 та цільовим призначенням "03.10 Для будівництва  та обслуговування будівель РИНКОВОЇ СТРУКТУРИ", по вул.Сабарівське шосе 7 в зоні діючої високовольтної ЛЕП будується АГЗС "СЕНС".Чи може на зем. ділянці з таким цільовим призначенням будуватись АГЗС та чи не порушено при цьому законодавство України?   

 • 30 жовтня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Прошу повідомити про стан розгляду звернення щодо  відмови від сервітуту від 05.10 (договір сервітуту № 897/11-16 від 15.11.16 на прибудинкову територію (її частку) за адресою вул. Академіка Янгеля, 50)  у зв'язку із розірванням договору оренди на відповідне приміщення 14.05.2020р.

  Також прошу розьяснити,  чи потрібно в цьому місяці заново подавати звернення про припинення сервітуту, як це було зроблено  листами від 29 квітня 2020 р. , 25 травня 2020р., 11 серпня 2020р. та 05 жовтня 2020р. з додатками, а саме:  Копію Угоди про розірвання договору оренди приміщень від 14.05.20; Копію Акту прийому-передачі приміщення; Фото земельної ділянки. Чи є вказані додатки вичерпним переліком, чи для прийнятя позитивного рішення потрібні ще надати документи, і які саме.

  З повагою, Н.Козлова, президентка
 • 13 жовтня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Прошу повідомити про стан розгляду нашого четвертого звернення до міської ради про припинення договору сервітуту   № 897/11-16 від 15.11.16  від 05.10.2020.


 • 30 вересня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​шановний Сергій Анатолійович, доброго дня.

  Звертаються до Вас мешканці буд Князів Коріотовичів 190.Велике прохання до Вас надати данні про виділення землі в натурі під будинок Князів Коріотовичів 190 (план прибудикової території даного будинку).Запит повязаний з тим,що наш будинок межує з будинком Р.Скалецького 35 де створенно ОСББ "САДКИ".Дане ОСББ стверджують, що у нас прибудикової території не має-все відноситься до їхньго будинку та планують обгородити територію парканом та закрити проїзд,що приведе до скандалів та судових позовів.Велике прохання надати експлікацію нашої прибудинкової території.

  Заздалегідь дякуємо! Старша по будинку Бурутіна Світлана

 • 29 вересня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Згідно Закону України № 996, «Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну від 24.05.95 р. № 88 підставою для здійснення перерахувань з коштів підприємства не може бути усне повідомлення телефоном людини про наявнісь/відсутність заборгованості.

  Прошу надати документ, в якому відображено причину виникнення заборгованості, її терміні та підстави. В стандартах бухгалтерського обліку, що діють на території України такий документ насить назву «Акт взаєморозрахунків».

  Будемо дуже вдячні, якщо ви зреагуєте на наше звернення


 • 17 вересня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Шановний п. Кушнірчук!

  З квітня 2020 р. наша громадська організація подала заяву про припинення оренди приміщення і приналежній до нього землі. В травні 2020 договір оренди приміщення був розірваний. Натомість договір сервітуту по незрозумілим причинам досі діє, хоча ми тричі подавали заяву про його припинення - в квітні, травні і вересні. До вияснення всіх бюрократичних нюансів прошу припинити нарахування плати за користування землею, оскільки землею ми ні фактично, ні юридично після розірвання договору оренди приміщення не користуємось.  Тяглість бюрократичних процесів в вашому Департаменті не залежить від нас,  тому несправедливо заставляти нас оплачувати місяці ваших бюрократичних процедур.

  З повагою та сподіванням на розуміння, Н.Козлова


 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​В надісланому листі від 25.08.20  № 57-00-010-45314 ви запевнили, що умови договору сервітуту № 897/11-16 залишаються незмінними до моменту укладання угоди про його припинення. 

  Тому прошу нараховувати щомісячну плату за сервітутне використання відповідно до умов Договору, що складає 230,54 грн. в місяць.

 • 31 серпня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Департаменту земельних ресурсів

  Вінницької міської ради

   

  Татунька Валерія Григоровича

  Україна, 21009, м. Вінниця, вул. 

  А. Янгеля, 58 кв.103

  т. 067-77-95-192

   

  З А Я В А

   

  Я, являюсь власником приватної земельної ділянки з цільовим призначенням для установки гаражної споруди,  яка  знаходиться  за  адресою  вул. Київська, 38 м. Вінниця. площею 0,0025 гектарів. Державний акт на право приватної власності на землю ВН №2/232 від 10.09.2001  та державний реєстр речових прав на нерухоме майно з індексним номером витягу №19460655.

  У зв'язку з тим, що зазначена вище земельна ділянка знаходиться в межах «червоних ліній»

   

  ПРОШУ:

   

  1. Надати мені у приватну власність земельну ділянку у порядку рівноцінного обміну "міни" моєї приватної власності, земельної ділянки площею 0,0025 га, по вул. Київській,  №38 на іншу, яка знаходиться поряд із земельними ділянками за адресом: вулиця Київська, біля будинків №28-30;

  2. Розглянути мою заяву та  надати:

  - викопіювання з Генерального  плану та плану зонування м. Вінниці щодо розташування земельної ділянки по вул. Київській, біля будинків № 28-30 з нанесенням відповідних графічних зображень згідно матеріалів містобудівної документації станом на вересень 2020 року;

  Я подаю опис інформації, яка мене цікавить, відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», а також надати мені письмову відповідь по прийнятому рішенні за вказаною адресою.

   

  Додатки: фото земельної ділянки по вул. Київській, біля будинків № 28-30.

   

   

   

   

   

  31.08.2020 р.                                                             Валерій Татунько

   

   

 • 31 липня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

                                                               Департаменту земельних ресурсів

                                                              Вінницької міської ради

   

  Татунько Валерій Григорович

  Україна, 21009 м. Вінниця,

  вул. А. Янгеля, 58 кв. 103

  067-77-95-192

  dnop@i.ua

   

  На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

  1) викопіювання з Генерального плану та плану зонування м. Вінниця щодо розташування земельної ділянки на вул. Київській, біля будинку №46 з нанесенням відповідних графічних зображень згідно матеріалів містобудівної документації станом на липень 2020 року;

  2) викопіювання з Генерального плану та плану зонування м. Вінниця щодо розташування земельних ділянок на вул. Київській, біля будинку №46 з нанесенням відповідних графічних зображень згідно матеріалів містобудівної документації станом на липень 2020 року;

  3) викопіювання з Генерального плану та плану зонування м. Вінниця щодо розташування земельної ділянки на вул. Київській, біля будинку №46  з нанесенням відповідних графічних зображень згідно матеріалів містобудівної документації станом на липень 2020 рік;

  4) за відсутності таких документів – повідомлення, що такі документи відсутні;

  5) копію цього запиту з відміткою про реєстрацію

  Зазначаю, що даний запит є інформаційним запитом, а я подаю загальний опис інформації, яка мене цікавить, відповідно до п.2 ч.5 ст.19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

   

   

  31.07.2020 р.                                              Валерій ТАТУНЬКО

 • 14 червня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

        Ми, мешканці 1-го та 2-го під'їздів житлового будинку за адресою: м. Вінниця, проспект Юності 77, просимо Вас не узгоджувати та не надавати дозвіл на відкриття літнього майданчику ресторану "Cherry Lake", який є прибудовою до вищевказаного будинку. Заява з підписами мешканців надіслана на e-mail: kushnirchuk@vmr.gov.ua .

        Також нам стало відомо, що представниками ресторану "Cherry Lake" збиралися підписи для оформлення документів на відкриття літнього майданчику з мешканців 5-го та 6-го під'їздів нашого будинку, які розташовані далеко від ресторану "Cherry Lake", таким чином їм не будуть заважати галас та шуми. Хочемо звернути Вашу увагу, що даний заклад є прибудовою безпосередньо до 1-го під'їзду.

        Хочемо наголосити, що ресторан "Cherry Lake" працює з порушенням встановлених чинним законодавством норм регламенту роботи, а саме до 00:00 годин, а не до 23:00.

        Сподіваємось на Ваше розуміння, з повагою, мешканці 1-го та 2-го під'їздів житлового будинку по проспекту Юності 77.

 • 13 червня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Доброго дня. Прошу Вас надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,01 гектара в місті Вінниця в найближчому розташуванні до вулиці Якова Гальчевського в радіусі до 3 км. Відповідь прошу надіслати на електрону адресу і почтову. Дякую.

 • 31 травня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів


  Доброго дня!

  На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також згідно ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

  1)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку, площею 0,10 гектара в місті Вінниця;

  2)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 гектара в Вінницькій області;

  3)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення садівництва, площею 0,12 гектара в Вінницькій області;

  4)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва, площею 0,10 гектара в Вінницькій області;

  5)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,01 гектара в місті Вінниця;

  З повагою,

  Олексій


 • 25 травня 2020
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Шановний Сергію Анатолійович!

  Я, Слободянюк Дмитро Федорович, звертаюся до Вас по дорученню ініціативної групи мешканців вулиці Гонти з клопотанням надати дозвіл на розробку документації для договору сервітуту, та на проведення за власні кошти благоустрою території загального користування, а саме частину берегу р. Південний Буг, що прилягає до вул. Гонти навпроти наших будинків та ділянок, зі збереженням вільного доступу до цієї території та водойма.

  Ініціативна група бажає за власні кошти провести благоустрій  даної території загального користування а сама облаштування тротуарних та бігових доріжок, спортивного та дитячого майданчиків, лавок для відпочинку, освітлення всієї вказаної території. Також ініціативна група зобов'язується не проводити ніяких забудов, облаштування парко місць, та будівництва на даній території.

  14 січня 2020 року були проведені загальні збори мешканців у присутності голови квартального комітету, які висловили бажання прийняти участь, у тому числі фінансову, у даному проекті. Протокол засідання зборів додається.

   

  З повагою!                                                                              Слободянюк Д. Ф.


 • 05 серпня 2019
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  Директору департаменту земельних ресурсів

  м.Вінниця

  Кушнірчуку С.А.

  мешканців будинку м.Вінниця,вул. Гоголя, б.5.,Гоголя 1, Пирогова 3-А, та прилеглих будинків

  Контактна особа:

  Кравченко Л.В. Пирогова 3-А

  к.т.0935703509

                                                            Язовицький Е.Г., Гоголя,5 кв. 13.,                                   к.т.0688610535

   

  Колективна скарга

  жителів будинків щодо будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя,№3 м.Вінниця.

  10.05.2019. на сайті Вінницької міської ради з'явились  матеріали щодо обговорення проекту торгово-офісного центру з паркінгом (додається фото). Будівництво планується на ділянці, де ростуть дерева і кущі. На сьогодні на ділянці за адресою вул.Гоголя №3 стоїть двоповерховий житловий будинок з прилеглою до нього територією.

   Наш 9 поверховий 36-квартирний будинок висотою 27 метрів, розташований поруч  з запланованим проектом торгово-офісного центру. Відстань між вікнами нашого  9 поверхового будинку та плануємою будівлею не відповідає вимогам та нормам. Перед нашим будинком  ділянка, яка відведена нам, як прилегла територія нашого будинку. Крім того ліворуч та праворуч будинків є прохідна та проїздна дорога, де ходять мешканці наших та прилеглих будинків та проїзд машин (швидка допомога, пожежні машини,аварійні, а таке вже було і не раз).  Отже, і ця ділянка і ділянка будинку №3 відведені під будівництво торгово-офісного центру та паркінгу.

   Рішенням Вінницької міської ради за №510 від 28.09.92р. затверджено акт державної комісії про прийом до експуатації 36-квартирного житлового будинку №5 по вул.Гоголя з відповідною схемою ділянки під будівництво та прилеглу територію.

    На цій ділянці площею біля 400 м² були насаджені дерева, а також був розташований дитячий майданчик, яким мешканці нашого будинку користувались 11 років.

    У 2003 році двоповерховий будинок №3 по вул. Гоголя  було продано і нові власники - гр.Павловський Б.І. та гр.Нискоклон І.В. через декілька місяців захопили нашу ділянку без будь-яких документів..

    Ми звертались письмово і в міськраду, і в "ВООБТІ" і в Державний комітет України по земельних ресурсах. В письмових відповідях з цих установ було вказано, що ділянка самовільно захоплена власниками будинку №3.

    Їх викликали повістками на розгляд справи про порушення земельного законодавства.

   Для того, щоб наш будинок не втратив остаточно прилеглу територію, ми звернулись до суду. Після двох судових засідань суд постановив, що ділянка була захоплена і ми, мешканці будинку №5, маємо право нею користуватись.

   На сьогодні  ми бачимо, що будинок №3 має нового власника, і ділянка, прилегла до нашого будинку, вже відводиться під будівництво торгово-офісного центру з паркінгом і стоянкою.

   На фото проекту ми бачимо 4-х поверхову споруду з паркінгом в цокольному поверху і з горищем з розташованими на ньому витяжними та очисними спорудами, фасад якої виходить на вул.Гоголя. На сайті написано, що в цокольному поверсі запланована парковка на 27 авто, а перед центром невелика парковка. Але перед центром вже тротуар, тобто парковка буде за центром, тобто перед нашим будинком. Замість зеленої зони і дитячого майданчику ми матимемо перед вікнами парковку авто. Чи дотримуються тут пожежнонебезпечні та санітарні норми?! Адже чотириповерхова споруда (а в дійсності 6 поверхів) закриє для нас сонячне світло, не кажучи про шум і викиди!!!

  Архітектура, містобудування і забудовник має думати не тільки про свої інтереси, а й про наше здоров'я. У нас більше 100 мешканців в будинку, не враховуючи мешканців прилеглих будинків, а вийти з дітьми нема куди через відсутність дитячої ділянки, проходи та проїзд будуть для нас закриті.

   Замість парковки під вікнами ми хочемо бачити дитячий майданчик з зеленою зоною.

  Також, коли йдуть дощі, а вони зараз мають зливний характер, наші прилеглі подвір'я та підвали заливає, а дерева і грунт стримують ці явища.

     Також,  у зв'язку з запланованим будівництвом торгово-офісного центру з паркінгом є серйозні зауваження. Ми просимо провести результативну  експертизу і проектні дослідження з приводу можливої забудови.

    Якщо будувати масивну будівлю на вершині схилу зовсім поруч з нашим    будинком, грунтові води можуть змінити напрямок  і  заливати підвали і навіть нижні поверхи будинку. Це вже сталося зовсім поруч при будівництві Універмагу, коли  знадобилися серйозні дренажні роботи, щоб відвести воду. Вимагаємо серйозної експертизи, яка би перевірила стан грунтових вод на предмет небезпеки реальної загрози буд. по вул. Гоголя №5.

   

    Ми заперечуємо проти такого будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя.№3, оскільки це суттєво порушує наші законні права та інтереси жителів будинків і наших дітей, протирічить нормальним умовам життя, грубо порушує людські умови існування.

  Ми вимагаємо:

  1. Залишити без змін проходи і проїзди, які ведуть від будинків №3-А по вул. Пирогова до вулиці Гоголя між будинками №1 та будинками №5 по вул. Гоголя
  2. Заборонити будівництво торгово-офісного центру, висота якого заважатиме нормальному існуванню жителям 9 - ти поверхового будинку Гоголя№5.
  3. Привести у відповідність безпідставно зайняту територію, яка була відведена для дитячого майданчика між будинками №5 та №3 по вулиці Гоголя.
  4. Всі спірні питання вирішувати у відповідності з діючими нормами житлового законодавства з безпосередньою участю управляючою будинку Пирогова №3А Кравченко Ларисою Володимирівною, яка в свою чергу буде інформувати жителів будинків.

  Після спроби проведення громадських слухань щодо будівництва торгово-офісного центру з паркінгом по вул. Гоголя №3, ми, мешканці будинків по вул. Гоголя №5, Пирогова №3А, Гоголя№1 та прилеглих будинків повідомляємо, що ми категорично заперечуємо будівництво торгово-офісного центру в в зв'язку з порушенням земельного законодавства,  будівельних  та санітарних норм.

  Вимагаємо детальних відповідей на наші запитання, де наша прибудинкова територія. Поки не буде письмоих роз'яснень, громадських слухань не проводити.

  Просимо врахувати наші зауваження.

  04.08.2019.  

   

   

   

   


 • 30 липня 2019
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Правління ОСББ "МОСКАЛЕНКА69" звертається до Вас з проханням вирішити спірне питання по  межам між Храпицьким В.І. та нашим будинком. Громадянин Храпицький вимагає дозвіл на перенесення каналізаційних труб до нашого будинку і не  бажає узгоджувати  межі поки не надамо йому дозвіл????? Просимо переговорити з людиною, яка чогось не розуміє...Дякуємо за співпрацю.