• 22 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Я дружина військового у якої 2 неповнолітніх дітей і вагітна з третьою, яку в найближчий час маю народжувати. Чоловік прописаний в Вінниці і звідте призивався.  Багато хто отримував фінансову, або матеріальну допомогу. Я неотримувала ніякої. Хочу також отримати допомогу. Куди мені звернутися? 

 • 21 березня 2023
  Звернення до:
  Запит на отримання публічної інформації
  - , -

  Прошу надати посадову інструкцію директора Департаменту соцполітики міськради. Вдіповідь надати на ел/пошту.

 • 21 березня 2023
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович. Прошу Вас допомогти у вирішенні питання  в ліквідації аварійного дерева на прибудинковій території багатоквартирного будинку по вул.Комарова 23А ,(мікрорайон Пирогова ) .Горіх перебуває в аварійному стані і значно коли сильні пориви вітру нахиляється на електричний стовп , який стоїть рядом з деревом, що несе небезпеку життю та здоров'ю. Прошу розглянути наше прохання.

 • 21 березня 2023
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності

  ​На мою усну скаргу на лінію "Цілодобова варта" 22.02.2023 щодо неналежного кріплення нагрудного знаку контролерами КП "ВТК ", саме на ручках сумки, надано не обгрунтовану відповідь за підписом т.в.о. гендиректора Олександром Нечаєвим. Керівництво КП вважає, що ручки сумок це те ж саме, що й кріплення на грудях верхнього одягу,  Однак такого способу кріплення поза грудним відділом одягу не передбачено, що в свою чергу вказує на протиправнсть змісту листа за підписом т.в.о. гендиректора Олександром Нечаєвим.

  Враховуючи викладене прошу розглянути скаргу за моєї участі, з дотриманням усіх прав згідно ст.18-19 ЗУ #393/96, для чого вручити письмове запрошення не менше ніж за три робочі дня.  Відібрати письмові пояснення у відповідальних осбі КП "ВТК", з усіма матеріалами перевірки скарги ознайомити під розпис. 

  Файл листа КП "ВТК" надіслав на офіційну електронну пошту ВМР.

 • 21 березня 2023
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​На лист А. Сорокіна К/21/21574/01-21 від 21.03.2023 зазначаю, що питання не вирішено остаточно, лист не містить відповіді на поставлене питання скарги. Представник ВТК не зміг обгруновано, з посиланням на закон, відповісти щодо заборони мені відвідання буфету. За таких обставин є необхідність надати обгрунтовану відповідь розглянувши скаргу вищою посадовою особою з дотриманням всіх моїх прав згідно ст. 18-19 ЗУ #393/96. Відповідь надати письмово поштою.

 • 21 березня 2023
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня,  прошу зробити санітарну обрізку дерева горіх по вулиці Алли Горської , так як там знаходяться високовольтні провода та дуже високе , і не має можливості його обрізати. Не одноразово зверталися ,але так і за 6 років жодного разу нічого не зробили. Дякую. 

 • 20 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Здравствуйте!Я не военнообязанный,в паспорте стоит штамп об этом,военного билета нет,мои документы поданы на МСЕК для определения инвалидности,у меня болезнь Бехтерева,анализ крови показал,что это ген у меня,так что потомственное.Я не вылажу с больниц,постоянные обострения,обычное лечение не помогает,меня поставили в очередь на бесплатное пробное биолечение,жду очередь каждый день в муках,болях,страданиях,еле передвигаюсь.Живу сейчас с мамой в Вороновице,ей 81 год,Винницкий военкомат отправил меня в Немиров в военкомат и потом там проходить медкомиссию-это издевательство или как?Мне очень больно что стоять,что сидеть,что лежать,что передвигаться,есть же заключения врачей так зачем надо мной издеваться?!У меня каждая коппейка на счету,сейчас не могу даже заплатить коммунальные,болезни не дают заработать деньги на жизнь так что мне делать?Зачем такое издевательство?Я Титаренко Александр Анатольевич,27.02.1970г.рождения,мобильный 0667430318.С ув.Александр

 • 18 березня 2023
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня! 

  Минулого року у лютому місяці, мій колишній чоловік звернувся до Вам із запитом про визначення участі в житті дитини.  Згідно рішення він має приходити до дитини (Соломії), в середу з 17-19 та суботу 10-13 .  В середу 15.03.2023 та суботу 18.03.2023 він не прийшов за нею, при тому він двічі мене попередив що прийде, внаслідок Соломія плаче і говорить, що він до неї не приходить.  Так як дитина відвідує додаткові навчання акторська майстерність та Підготовку до школи, неодноразово батька просила оплатити навчання, але він відмовляється прикриваючись судовим процесом про поділ майна, таким чином маніпулює дитячими почуттями, що впливає на психологічний стан дитини.  

  Прошу,додати моє звернення до справи. 

 • 17 березня 2023
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Прошу звертуни увагу на стан дорожнього покриття між будинками 16 та 3 по вулиці Ширшова( Варшавська) та біля кооперативного коледжу.  Дорога й до була не дуже, а так як щорічно проводять ремонт комунікацій. В цьому році теж обслуговували комунікація, на сьогоднішній день понад місяць частина дороги втрамбована земля. 

  Ще було б чудово розглянути питання паркування на газоні біля укрпошти. Газону там давно вже немає,  можливо було б добре перенести бордюр і намалювати розмітку. Було б більш цивілізовано. 
 • 17 березня 2023
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня,  на сквері по вулиці Пірогова,  між ДРП-4 і обласної клінічної лікарні ім. Пірогова.
  уся алея висаджена каштанами, але вони дуже сильно потерпають від Мініруючої молі каштановоі.
  І дерева стоять вже 1 вересня страшні, майже з повністью опалим листям, та і в літку вони виглядають дуже сумно. Прошу вас посприяти питаню бородьби проти мініруючої молі принаймі у центрі міста, за для збереження зеленої зони.
  Потрібно тількі зробити інекціі як раз зараз перед початком руху соку, будь ласла збережіть зелені насадження і зробіть місто Вінниця гарнішим.
  Дякую.


 • 16 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий ранок, Сергій Анатолійович! Допоможіть будь ласка у питанні переносу вуличного ліхтаря з другого стовпа на перший по вулиці Місячна (Тяжилів). Звертались до пана Виговського П.В , каже, що за документами 90-х там все чудово, но зараз не 90-ті, і на вулиці багато нових будинків!?! Ми проживаємо дев'ять років у суцільній темряві, просимо тільки перенести на перший стовп вулиці, а не до свого будинка, не бачу проблеми, а вона чомусь існує. Дуже сподіваюсь на позитивний результат,  дякую Вам!

 • 16 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго, мирного дня  Сергій Анатольович! Завжди пишаюсь , як щороку проводиться благоустрій нашої з Вами любимої Вінниці, навіть протягом 2022 року та продовжуючи цьогоріч, незважаючи на такий нелегкий, та важкий час для всієї України, маю на увазі військову агресію рф, Ваша команда ВМР і наші комунальники намагаються робити все можливе для покращення життєдіяльності нашої територіальної Громади... Низький Вам і вашій команді уклін і найщиріші слова подяки. Нещодавно спостерігав що розпочалась заміна вуличного освітлення на енергозберігаючі світильники в нашому мікрорайоні "Вишенька". Роботи проведені частково, від перехресть вулиць Пирогова по вулиці Костянтина Василенка Андрія Первозванного до прехрестя з проспектом Космонавтів, а також від перхресть вулиць Костянтина Василенка, Андрія Первозванного по вулиці 600 річчя до прехрестя з вулицею Келецька. Будь ласка надайте інформацію, чи буде продовження робіт по заміні вуличного освітлення на  вищезгаданних вулицях далі, маю на увазі по вулиці Андрія Первозванного до кінця вулиці а  саме до вулиці Миколи Ващука, та по вулиці 600-річчя, від перхрестя з вулицею Келецька  до вулиці Хмельницьке шосе. Дякую зазделегідь за відповідь. І друге звернення і прохання, з яким я звертався до ВМР не одноразово, на протязі п'яти років, про встановлення світлофорного  об'єкта на перехресті вулиць 600-річчя - Костянтина Василенка - Анрія Первозванного, так як дуже часто виїхати  з вулиці 600-річчя в напрямку  налогової на вул.ицюКостянтина Василенка буває досить складно через великий потік транспорту в напрямку  вулиці Андрія Первозванного і тому на  вул. 600-річчя утворюється транспортний затор, та неодноразово спостерігав, що через дорожний хаос на данному прехресті траплялися ДТП (прим. сам водій з багаторічним стажем). Вважаю, що світлфор, на данній дорожній ділянці впорядкує рух транспорту і запобігатиме траплянням ДТП. Прошу ще раз розглянути мою довготривалу пропозицію и прийняти правильне позитивне рішення. Дякую Вам за порозуміння, бажаю здоров'я, сил  Вам і вашій команді однодумців, які залишаються небайдужими до життєдіяльності і процвітання нашої славетної Української Вінниці і всієї України. Нехай ця весна стане для нас і України Переможною. Слава Вінниці!!! Слава Україні!!! 

 • 16 березня 2023
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Скарга

  ​На лист ДСП ВМР ща підписом Н. Паламарчук від 14.03.2023 що має п'ять вихідних індексів зазначаю, що таку кількість індексів вихідного документа не передбачено зазначати в одному листі, це суперечить п. 2.1.7 Інструкції з діловодства в  апараті міської ради та її виконавчому комітеті, секретаріаті міської ради,   виконавчих органах міської ради.

  Таким чином не можливо встановити який саме реєстраційний індекс вихідного документа має лист, що адресований мені 14.03.2023. Працівники відділу звернень пропустили такий лист, що свідчить про не належне виконання своїх обов'язків, в супереч вимог п. 3.9.6 вказаної Інструкції.

  Враховуючи викладене прошу:

  1) Винних службових осіб притягти до юридичної відповідальності, зажадавши письмові пояснення.

  2) Надати належний документ/запрошення.

  3) Перевірку, розгляд скарги провести за моєї участі для чого вручити письмове запрошення не менше ніж за три робочі дня, узгодивши зі мною дату й час.

 • 15 березня 2023
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Скарга

  Згідно листа Департаменту СП від 02.03.2023 індекс К/08/20089/8-04-32, на моє ім'я, його було підписано чомусь не керівником структурного підрозділу, в порушення вимог п. 2.18.1.  Інструкції  з діловодства в  апараті міської ради та її виконавчому комітеті, секретаріаті міської ради,   виконавчих органах міської ради. Проте в супереч вимог п. 3.9.6 даної інструкції працівник відділу звернень допустив реєстрацію даного листа непровівши налжену перевірку згідно вимог Інструкції.

  Оскільки існує факт неналежного виконання службових обов'язків працівниками ВМР прошу:

  1) Встановити та притягти винних до юридичної відповідальності як з числа відділу звернень так і заступника ДСП Паламарчук Наталію, що безпідставно вчинила підпис на листі.

  2) Перевірку, розгляд скарги провести за моєї участі, для чого не пізніше ніж за три робочі дня вручити письмове запрошення рекомендованим листом.

  3) Надати належно оформлений лист.


 • 15 березня 2023
  Звернення до:
  Запит на отримання публічної інформації
  - , -

  ​Прошу надати посадову інструкцію першого заступника Директора ДСП Н.Паламарчук на ел/пошту.

 • 15 березня 2023
  Звернення до:
  Запит на отримання публічної інформації
  - , -

  ​Прошу надати інформацію: чи перебувала на роботі 02.03.2023 Войткова Валентина Директор ДСП (згідно табелю обліку робочого часу).

 • 14 березня 2023
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  08.03.2023 я отримав р/лист (ШКІ 2105024554515) з Департаменту СП ВМР від 02.03.2023 індекс К/08/20089/8-04-32 в листі знову зазначано: "...за реєстраційним номером №К/08/21002." Однак це є порушенням правил діловодства ВМР оскільки вхідним листам присвоюється лише індекс згідно п. 2.1.7 Інструкції з діловодства в апараті міської ради та її виконавчому  комітеті, секретаріаті міської ради,  виконавчих органах міської ради (далі Інструкція). 

  Крім того звернення від 19.02.2023 має вхідний індекс К/08/20089 від 20.03.2023.  Також в листі відсутній заголовок до тексту, що є порушенням п. 2.15 Інструкції. Лист не підписаний керівником стурктурного підрозділу ДСП, що вимагає п. 2.18.1 Інструкції. Крім того порушено вимоги п.2.18.2 а саме поставлено кому після слів "З повагою...".  Згідно п.3.9.6  працівники відділу звернень не виконали свій обов'язок, що підтверджується виявленими порушеннями.

  Таким чином мені надіслано документ з невірною інформацією за підписом Наталії Паламарчук, що робить його неналежним та порушує моє конституційне право відповідно до ст. 40 Конституції України.


  Враховуючи викладене, згідно ст.18-19 ЗУ №393/96-вр прошу:

  1) Встановити та притягти винних до юридичної відповідальності з числа порушників вимог п. 3.9.6 Інструкції, відділу звернень.

  2) Надати докази необхідності піпису листа заступником структурного підрозділу, надати інформацію чи була відсутнія на роботі Директор ДСП ВМР в день підписання листа 02.03.2023.

  3) Притягти до юридичної відповідальності Наталію Паламарчук за допущені порушення в роботі.

  4) Перевірку, розгляд скарги провести за моєї участі, відібрати у вказаних осіб та причетних до реєстрації листа осіб, пояснення та ознайомити мене з ними. Запрошення на перевірку скарги вручити не менше ніж за три робочі дня, узгодивши зі мною дату й час. 

  5) Відповідь продублювати в т.ч. на електронну пошту. • 14 березня 2023
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​                                                  Шановний Роман Сергійович!

    В 2022 року Вашими підлеглими було проведено велику роботу по озелененю прибудинкових територій нових  будинків у мкрн. Поділля (вул. Зодчих (ліва сторона), вул. Бортняка, бульвар Свободи, вул.Ющенко.  Натомість, обійшли увагою будинки з правої сторони по вул. Зодчих.  

     Прошу Вас надати допомогу в частковому озеленині прибудинкової території буд. 12 по вул.Зодчих та усунені пошкоджень(руйнування) асфальтового покриття дороги та доріжок на внутришньо - будинкової території будинку та відмосток будівлі.

     Дякуемо Вам за розуміння  та маемо надію на вірішення піднятої проблеми за для покращення життя та комфорту мешканців нашої громади.

    Сподіваемося на плідну співпрацю.

    Прошу надати письмову відповідь на адресу заявника.
 • 14 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Я Дворянченко П.А є особою з інвалідністю 2 групи та маю серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом, що дозволяє мені пересуватись лише на милицях та візку.

  Враховуючи, що я маю право на отримання візка з електродвигуном, Вінницькою міською радою було мені надано у 2019 році електровізок, який я зберігаю в окремому приміщенні на першому поверсі 2 під'їзду будинку вул. Стрілецька(Червоноармійська) 48а.

  Однак, враховуючи вагу візка (130 кг) та наявність сходинок у під'їзді я не маю можливості переміщувати його з під'їзду на проїжджу частину. 

  В зв'язку з чим у травні 2021 року я зібрав підписи у мешканців під'їзду щодо відсутності в них заперечень на спорудження пандуса та письмово звернувся до Вінницькоїміської ради з ініціативою спорудження пандуса для спуску/підйому до під'їзду на електричному візку. 

  В подальшому, зі мною зв'язалися представники департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради (далі-Департамент) (т.0982669808 Олександра) та запропонувала 2 проекти пандуса.

  Спільно з представниками управляючої компанії ТОВ "ЖЕО" після проведення відповідного обстеження під'їзду, сходинок,  проект №2 був погоджений 14.07.2021 року та напрвлений для подальшого виконання фахівцям Департаменту.

  При цьому, станом на 27.02.2023 року в мене відсутня будь-яка інформація стосовно етапів реалізації вказаного проекту, роботи по спорудженню пандуса від Вінницької міської ради мені не надано.

  В настоящее время у меня отсутствует реальная возможность нормально передвигаться по тележке, решать свои обычные жизненные, бытовые проблемы, что создает мне реальные преграды для нормального життя.

  У зв'язку з чим, прошу Вас розглянути листа та проінформувати мене про стан реалізації проекту №2 по побудові пандуса.

  Якщо виникають проблемні питання, які стосуються змін до проекту (його корекції) чи створення іншого (альтернативного), строків його виконання, прошу Вас мене додатково проінформувати.

    З повагою,                             

     14.03.2023                                                                                             Павло ДВОРЯНЧЕНКО

 • 14 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вінницькому міському голові

  МОРГУНОВУ С.А.

   

  21000, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

  Шановний Сергіє Анатолійовичу!

  Я, голова об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "САДКИ." м. Вінниця, вул. Р.Скалецького, 35/194. Хритонюк Олена Михайлівна, звернулась до Вас 21 вересня 2022 року з приводу проведення санітарної обрізки зелених насаджень (груш) за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194.
           Ви зреагували на моє звернення та 04 жовтня 2022 року повідомили, що: "комісійним виходом на місце було обстежено дерева, зазначені у Вашому звернені та визначено, що вони потребують санітарної обрізки. Дозвільні документи на знесення зелених насаджень, на даний час, виготовляються. Після виготовлення дозвільних документів вони будуть передані до  підпорядкованого департаменту МКП «Вінницязеленбуд» для подальшого виконання робіт. Роботи по обрізці зелених насаджень будуть виконані в порядку черговості та у відповідності до Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006 р."

  Шановний Сергіє Анатолійовичу!

  На жаль майже за півроку дозвільні документи на знесення зелених насаджень за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194 до даного часу не виготовлені, роботи з обрізки дерев не проведені.

  Прошу Вас повідомити нам скільки ще часу будуть виготовляться дозвільні документи на проведення санітарної обрізки зелених насаджень (груш) за адресою по вул. Князів Коріатовичів, буд. 35/194 та врешті решт будуть проведені відповідні роботи департаментом МКП "Вінницязеленбуд"?

  З повагою,

  Голова правління ОСББ "САДКИ"                              Олена ХАРИТОНЮК


 • 13 березня 2023
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​На лист К/08/25173/8-04-32 від 13.03.2023 зазначаю,  що закон не зобов'язує мене зазначати посилання на порушення моїх прав та законних інтересів, достатньо викладу фактів порушення в скарзі, що знайшли своє підтвердження.  

  Таким чином розглянувши скаргу без моєї участі, Валентина Войткова, діючи як Директор департаменту, допустила порушення вимог статей 18-19 ЗУ #393/96-вр.

  Враховуючи викладене прошу:

  1) Притягти до юридичної відповідальності Директора ДСП В. Войткову за порушення прав скаржника.

  2) Відновити мої порушені права, як скаржника.

  3) Перевірку, розгляд скарги провести за моєї участі, узгодивши зі мною дату й час (друга половина дня), для чого вручити письмове запрошення не менше ніж за три робочі дня.

  4) Копію відповіді на скаргу продублювати в т.ч. на електронну пошту. 

 • 13 березня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   Звертаємось до Вас з проханням надати дозвіл на переміщення банера  зі світлинами полеглих воїнів, який ми встановили власними силами, з площі Шевченка на Майдан Незалежності,  допомогти нам його закріпити на стіні будівлі  Торгово-промислової палати.

  Ми розуміємо, що цей банер є  тимчасовим, але віримо, що міська влада не залишиться осторонь, і на  Майдані Незалежності, назва якої свідчить про те, що Герої віддавали життя за Незалежність України, буде створена Алея Слави.

  Дякуємо Вам за розуміння. Ми впевнені, що Ви нас підтримаєте і не відмовите у тимчасовому розміщенні банера на стіні Торгово-промислової палати.

  Родини загиблих Героїв (список членів родин, які підписали лист, надіслано електронною поштою)


 • 12 березня 2023
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович
  Я вкрай дуже рідко звертаюсбь до Вас особисто.
  Але зараз вимушений звернутись до Вас із скаргою на:
  1. Бездіяльність Департаменту благоустрою 
  2. Бездіяльність КП Муніципальна варта
  3. Безвідповідальність КП Вінницьке шляхове управління
  4. Бездіяльність департаменту міського господарства

  А саме:

  Територія вздовж вулиці названої в честь видатного Українського діяча Левка Лук"яненко від перехрестя Миколи Зерова до будинку №1 засмічена з двох боків:  побутовим сміттям, будівельним сміттям, залишками земляних робіт, кущами і сухим бур"яном. Департамент благоустрою бачив весь безлад, організував порізку дерев а сміття залишив просто неба.

  Прилегла територія до будівель і огорож вздовж вказаної ділянки засмічена заросша бур"яном, власники не несуть відповідальність за порушення естетичного вигляду фасадів з боку магістральних вулиць. Фасади будівель і бетонних огорож на вказаній ділянці знаходяться в заненбаному стані. Муніципальна варта відсутня.

  Все це сміття лежить там щороку і оголюється після сходження снігу до початку росту зелені.

  Восени сміття вкривається палим листям і високими бур"янами.

  Просто на вулиці знаходиться огорожена і не прибрана свалка старих автомобілів яка вже багато років знаходиться в занедбаному стані, хто власник невідомо. 
  Вздовж вулиці валяється будівельне сміття, залишки і обломки бетонних елементів.

  Після проведення земляних робіт біля залізничних переїздів земля залишається на купах просто біля проїжджої частини. Порушується благоустрій міста і не відновлюється. Департамент міського господарства за цим не слідкує.
  Така саме ситуація біля залізничного переїзду по вулиці Миколи Зерова.

   Неодноразово вказували Департаменту благоустрою і Шляховому управлінню про прибирання земляних валів вздовж вулиці Складська які затрудняють пересування пішоходів і затримують дощову воду на асфальтовому покритті вулиці, що прискорює руйнування покриття.

  По вулиці Складська на деяких ділянках пішоходам вкрай небезпечно рухатись, особливо з дітьми, особливо в темну пору суток. Реакція від департаменту благоустрою відсутня.

  Висновок:

  Потрібно направити на вказану ділянку вулиці Левка Лук'яненко комісію з представниками всіх перерахованих департаментів і комунальних підприємств, запросити Марчука І.Д. і вивчити дане питання.


 • 12 березня 2023
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Територія вздовж вулиці названої в честь видатного Українського діяча Левка Лук"яненко від перехрестя Миколи Зерова до будинку №1 засмічена з двох боків:  побутовим сміттям, будівельним сміттям, залишками земляних робіт, кущами і сухим бур"яном. Прилегла територія до будівель і огорож вздовж вказаної ділянки засмічена заросша бур"яном. Все це сміття лежить там щороку і оголюється після сходження снігу до початку росту зелені. Восени сміття вкривається палим листям і високими бур"янами. Фасади будівель і бетонних огорож на вказаній ділянці знаходяться в заненбаному стані. Просто на вулиці знаходиться огорожена і не прибрана свалка старих автомобілів яка вже багато років знаходиться в занедбаному стані. 
  Також нагадую про прибирання земляних валів вздовж вулиці Складська які затруднюють пересування пішоходів і затримують дощову воду на асфальтовому покритті вулиці, що прискорує руйнування покриття.

 • 11 березня 2023
  Звернення до:
  Міс​ецький Віталій Юліанович
  Директор департ​аменту , Департамент міського господарства

  Доброго дня Віталій Юліанович!

  Я мешканка міста Вінниці яка посивйно корисиуєттся громадським транспортом нашого міста. Дуже засмученна не виконанням розпорядження міської ради про модливість розрахунку у громадському транспорті м. Вінниця . А саме на маршруті номер 23 водіі не мають валідаторів для  безготівкогового розрахунку карткою вінничанниа, амиі що іх мають просто не вмикають. Що в свою чергу призводить до конфліктних ситуацій. Будь-ласка прийміть міри.

  Гарного дня, 

  З повагою Оксана Олександрівна

 • 10 березня 2023
  Звернення до:
  Копчук Ірина Володимирівна
  Директор департаменту , Департамент адміністративних послуг

       Шановна Ірина Володимирівна, 09.03.2023 року, після 14 години, мене привезли до відділення пенсійного фонду м. Вінниці за адресою Замостянська 7.

       На рецепшені (перший поверх), я показав посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, і попросив організувати мені прийом поза чергою, згідно чинного законодавства,  на що жінка яка стояла за оператором, середнього росту, з короткою стрижкою, крашеного чорного волосся мені сказала, що у неї там стоять всі пільговики другої групи.

       На питання хто вона, не забажала представитись, а сказала що вона "начальник підрозділу". Дуже дивує абсолютне НЕ знання законів Українивідсутність переліку тих хто має обслуговуватись позачергово  і першочергово, рівняння всіх інвалідів, неповага і хамство таких горе-керівниць, які живуть не в реальному а базарному світі, і займають випадково свої посади.

       З врахуванням описаного, прошу Вашого ОСОБИСТОГО розпорядження в наведенні належного порядку в державній установі і притягнення до суворої відповідальності вище вказану особу. Прошу заставити горе-керівницю вивчити нормативну базу а конкретно п. 26 і 25 ст. 13 ЗУ № 3551-XII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", щоб більше нікого  і ніколи не принижувати тих хто відав своє здоров'я, а дехто і життя.


 • 08 березня 2023
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Добрий день, прошу швидко відреагувати на даний лист, прошу перевірити родину яка проживає за адресою вул келецька 109 під'їзд 6 кв79, дана сім'я має декілька неповнолітніх дітей, мати часто вживає алкоголь, декілька разів викликали поліцію, а вчора, був інцидент,  з застосуванням холодної зброї, поліція має розібратися з цим, але діти завжди брудні і ними ніхто не займається, прошу направити людей для перевірки відношенню та догляду за дітьми, дякую.

 • 07 березня 2023
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Навпроти нашого будинку височіє стара черешня більша частина якої знаходиться над проїздною частиною вулиці Комарова. При поривах вітру гілки досягають до  електричних проводів що вже призводило до їх розриву.  Просимо Вас надіслати  необхідних робітників та зрізати дане дерево поки воно не впало на проїжджу частину чи тротуар та не сталось якогось лиха. Дякую.

 • 07 березня 2023
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Навпроти нашого будинку височіє стара черешня більша частина якої знаходиться над проїздною частиною вулиці Комарова. При поривах вітру гілки досягають до  електричних проводів що вже призводило до їх розриву.  Просимо Вас надіслати  необхідних робітників та зрізати дане дерево поки воно не впало на проїжджу частину чи тротуар та не сталось якогось лиха. Дякую.

 • 07 березня 2023
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня шановний Олександр Володимирович! 

  Дуже потребуємо вашої консультації. Проблема в тому , що вчора на проходженні МСЕК моїй дитині Мацишеній Тетяні Анатоліївні з діагнозом - Вроджена відсутність лівої нижньої кінцівки/ від тазу/ дали 2групу інвалідності, і тільки на період навчання дитини в Університеті.  А далі що? Станеться чудо? Щось відросте? Чому тільки на період навчання?

  Хотіли з приводу цієї нашої проблеми почути повну і розгорнуту відповідь від Вас , як компетентної і більш обізнаної людини,  чи є таке рішення правдивим.

  З повагою, мама Мацишеної Тані.