• 30 січня 2023
  Звернення до:
  Іващук Антоніна Янківна
  Начальник відділу , Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

  ​Добрий день. Хочу звернутися щодо тиску газу в нашому районі, а саме в нашому будинку. Після відключення світла газ відсутній 20 -30 хвилин, тому автономне опалення не включається в автоматичному режимі, комфорки на плиті газовій ледве горять. при повному включенні  А світло включають на 2 години,  з них пів години відсутній газ, вдень, нікого не має вдома. тому котел не вмикається.  Як обігріти квартиру і зберегти автоматику котла? Це продовжується протягом неділі останньої 3 рази на добу. Вніч інколи зранку о 06.00 є тиск. Питала сусідів, в них теж саме.

  Щось роблять з  вищезазначеною проблемою?

 • 29 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергію Анатолієвичу!


  Мешканці будинку №52, по вул. Левка Лукяненко (колишня вул. Ватутіна) в мікрорайоні Тяжилів, неодноразово зверталися до КП “Вінницяміськтеплоенерго” на високу та нестерпну температуру в квартирах. В результаті чого, оплата за тепло в квартирах піднялася майже в 2 рази. Таким способом чиновники КП “Вінницяміськтеплоенерго” - заробляють собі гроші, під час війни.

  Ще 29.12.2022р. (місяць тому назад) мешканці буд №52, запросили представників КП “Вінницяміськтеплоенерго” в індивідуальний теплопункт (ІТП) буд. №52, щоб зменшити подачу тепла із 200 т/ час, до 100 т/час. Після зменшення подачі, в квартирах вказаного будинку, температура в квартирах була приведена до відповідних Норм, Але через - 2 дні, представники КП “Вінницяміськтеплоенерго” знову збільшили подачу тепла на квартири в буд. №52. Керівництву КП “Вінницяміськтеплоенерго” - так вигідно!

  Протягом минулого місяця, мешканці неодноразово телефонували диспетчерам КП “Вінницяміськтеплоенерго” по тел. 43-34-95 та на Віницьку “Цілодобову варту” по тел. 15 - 60. Позитивного еезультату на звернення — не отримали !

  Від нестерпної температури в квартирах, мешканці змушені, частково відкривати фрамуги вікон, тобто “опалювати атмосферу”.

  Хочемо нагадати, керівництву КП “Вінницяміськтеплоенерго” що під час війни треба розумно використовувати паливо для міських котелен, яке так важко дістається, останнім часом, нашій державі!

  Мешканцям будинків №52, уклінно просять Вас, щоб на написане звернення, звернули увагу керівники відповідних служб Вінницького міськвиконкому, а також відповідні котролюючі органи м. Вінниці.

  За здалегідь дякуємо. З повагою, мешканці будинку № 52 • 29 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергію Анатолійовичу!
  Хочемо  звернути  Вашу  увагу  на  те,  що ,  на  базі  КЗ «Вінницький  ліцей  №9»  директор  Козлов  О.Л.  не зважає  на  Ваше  розпорядження  про  заборону  якихось внесків батьків  чи прямої участі в ремонті шкіл, — терміновому чи плановому.  
  Так,  ще  06.10.2021 р., на  зустрічі  «Середа  з  директором»   голів  батьківських  комітетів  3 і 9 класів  з  директором  ліцею  Козловим  О.Л.,   директор  зауважив,  що  школа  потребує  залучення   благодійних  коштів,  які   можна  здавати   як  готівкою,    так  і  на  банківський   рахунок  школи;  проте  просив батьків, які надсилатимуть кошти на рахунок школи не вказувати мету, ціль коштів, оскільки це ускладнить їх зняття за нагальної потреби (ремонт труб, аварійний ремонт по потребі),  що  є порушенням  постанови Кабінету Міністрів України,  де зазначається обов’язковість вказування  цільового призначення   внесених благодійних  коштів.  
           15.12.2021р.  відбулись  збори  голів  батьківських  комітетів  з  директором  ліцею  Козловим  О.Л., де  він  прохав  батьків  долучитись фінансово до  участі  у  капітальному  ремонті  холу  ліцею,  що  є  порушенням  Вашого розпорядження.  Слід  зауважити,  що  директор  розглядав  можливість  залучення  інвесторів,  донорів,  благодійників,  але  наполягав і  на  фінансовій  участі  і  батьків  ліцею.  Після  проведених  зборів  деякі  голови   батьківських  комітетів  одразу  розпочали  збори  коштів  готівкою,  проте, голова  батьківських  комітетів  КЗ «Вінницький  ліцей  №9» Райбман М.М.  відмовлялась   від  їх  збору  у  готівковій  формі  і  наполягала  на  переведенні  на  рахунок  закладу, який   надав  директор Козлов О.Л. 16.12.22.   Станом  на  сьогодні,  не  володіємо  інформацією -  яка  сума  була  зібрана,  чи  були   кошти, зібрані  у  готівковій  формі  переведені  на  рахунок  закладу  та  на  що  були  витраченими. Зрозуміло,  що бір коштів  з  батьків,  на  капітальний  ремонт  холу  ліцею   було  призупинено  через  військове  вторгнення  росії  у  лютому  2022р.
  Окрім  вищезазначеного,  директор Козлов О.Л. порушує Закони  України   «Про повну загальну середню освіту» (статті 5.1, 30.6, 38.4), «Про освіту» (статті 7.1, 26),  Статут  КЗ «Вінницький  ліцей №9» 2021р. (статті 3.10, 6.8, 6.15, 6.16, 6.19, 7.7) та  посадові  обов’язки  директора ліцею.  Усі  деталі, докази  порушень  є  в заяві та додатках, адресованих  директору  Департаменту  освіти  Вінницької  міської  ради  Яценко  О. В.  від  голови  батьківських  комітетів КЗ «Вінницький  ліцей  №9» Райбман М.М. та голови  батьківського комітету 4 – А класу Хранітель  А.В. від 4.01.2023р. 
  Звернення  до директора  Департаменту  освіти  Вінницької  міської  ради  Яценко  О. В.  не  увінчались  успіхом (04.01.23. та 25.02.23.).  З  слів  її  заступника  Божок І. В.  – в  діях  директора  Козлова О.Л.  Департамент  освіти  не  вбачає  порушень!  
  Сергію Анатолійовичу,  просимо  Вас  проконтролювати відповідність  рішень Департаменту  освіти Вінницької  міської  ради  до   Законів  України   «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», Статуту  КЗ «Вінницький  ліцей №9» 2021р., Постанову  Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування", розпорядження  Вінницького  міського  голови Моргунова С.А.,   про  заборону  якихось внесків чи прямої участі в ремонті, — терміновому чи плановому,  та  в разі виявлення  порушень,  -  посприяти  здійсненя  дій  в  рамках  чинного  законодавства України.


 • 27 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора !

  Мешканці будинку Князів Коріатовичів 168 звертаємось до вас повторно з проханням переглянути графік відключень по нашому будинку з єлектро плитами ! Ми не проти єкономії, ми все розуміємо , але просимо будь-ласка переглянути графік відключень -це не можливо за 4години за добу ,приготувати ,зробити всі хатні справи ,накормити дітей, зробити процедури які потребують електроенергії ,наприклад інгаляції !

  В будинку багатоповерхівці багато дітей,є діти інваліди ,є люди похилого віку ,у яких цукровий діабет і вони потребують горячого споживання їжі кожні пару годин, ми вважаємо не варіант в квартирах ставити газові балони,вони не бесспечні і не кожен мешканець може собі їх дозволити придбати тому що не дозволяють пенсії та заробітна плата !

  Зверніть будь ласка увагу на наші звернення ! Ми кожного дня ,кожне відключення телефонуємо на гарячу лінію , нам не можуть ні чим допомогти ! В такий важкий час так не може бути , ми просимо Вас почути Нас !

  За здалегідь дякуємо 

 • 27 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня.
  Дякую вам за відповідь, але у відповіді листі вказані тільки стандартний
  регламентований підхід до відключень світла згідно графіку і т.д., а те що
  в будинках електроплити і те що робити коли маленькі діти і пенсіонери не
  можуть елементарні речі зробити як підігріти чай не говорячи вже про
  приготування їжі, річ не в тому , щоб взагалі не відключали у нас світло,
  тому що є розуміння того, що наразі складна ситуація у нас в країні , а
  хоча б передивились графік відключень виходячи з того , що в будинку і
  поруч в будинках електроплити, можна жити коли відключення по 1 і 2 черзі,
  але коли 3 черга і немає світла з 6-10,00 ранку і ввечері з 18-22,00 самі
  розумієте, що дуже важко. Ще раз попрошу вас ЗВЕРНУТИСЬ до
  ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО і сподіваюсь на позитивну реакцію , а не стандартну
  відповідь.
  Очікую на відповідь.
  Дякую.
  
  
  
  
  Звернення:
  24 січня 2023

  ​Доброго дня.

  Всі наші звернення залишились без уваги і ніхто не може пояснити , яким чином в квартирах з електроплитами приготувати їжу дітям коли по графіку світло вимикають з 6-10 ранку, а також ввечері з 18-22. Будь ласка відреагуйте і ввійдіть в наше положення, якщо цього не станеться ми будемо змушені писати колективне звернення до офісу президента по данному питанню.

  Дякую. 

  Звернення:
  12 січня 2023

  Доброго дня.

  Дякую за відповідь, але ніяких змін не відбулось. Світло виключають згідно графіку і ніхто не звертає увагу на те, що в нашому будинку електроплити.

  Сумно, що так, все таки сподівався бути почутим, але напевно Вас це не хвилює.
  Звернення:
  20 грудня 2022

  Доброго дня.

  Велике прохання допомогти в такому питанні .
  Наразі у нас у Вінниці відключають світло згідно затвердженого графіку. Але ніким не враховується те, що в нашому будинку електроплити і  коли відключають світло, як ви розумієте, ми опиняємось у 18 сторіччі.
  В моїй сім‘ї дві неповнолітні дитини -  5 і 13 років. І при відключенні світла  ні приготувати, ні підігріти їжу немає змоги, або навіть закип‘ятити  воду.
  І в такій ситуації наш будинок та інші,  в яких також електроплити.
  Якщо це в ваших силах - вплинути на графік відключення світла,  в якому буде  враховано, що є будинки в яких електроплити, будемо дуже вдячні.
  Очікую на відповідь.
  Дякую.

  Відповідь:
  28 грудня 2022

  ​Ваше звернення щодо відключень електроенергії опрацьоване департаментом міського господарства міської ради.

  В межах компетенції повідомляємо наступне.

  Вінницька міська рада та її виконавчі органи не розробляють графіки обмеження електроспоживання / відключення електричної енергії.

  Вимоги та процедури щодо дій, які можуть бути застосовані ОСР при виникненні аварійних режимів роботи в системі розподілу або в ОЕС (об'єднаній енергетичній системі) України визначені положеннями розділу Х Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №310 (далі – Кодекс).

  Так, відповідно до п. 10.6.1 Кодексу, аварійне розвантаження оперативним персоналом ОСР здійснюється згідно з такими графіками:

  1) графіком обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ);

  2) графіком обмеження споживання електричної потужності (ГОП);

  3) графіком аварійного відключення споживачів електричної енергії (ГАВ);

  4) спеціальним графіком аварійних відключень (СГАВ);

  5) графіком погодинного відключення (ГПВ).

  ГОЕ, ГОП, ГАВ, ГПВ та СГАВ щорічно складаються оператором системи розподілу (ОСР).

  На даний час обмеження електроспоживання здійснюється оператором системи розподілу (ОСР) шляхом застосування графіку погодинного відключення (ГПВ) відповідно до доведеної НЕК «Укренерго» граничної величини споживання електричної потужності по області.

  В свою чергу, оператором системи розподілу (ОСР) на території Вінницької області є АТ «Вінницяобленерго».

  Водночас, за інформаціє АТ «Вінницяобленерго», з метою забезпечення рівномірного розподілу обсягів зниження споживання між споживачами електричної енергії, АТ «Вінницяобленерго» здійснює подекадну зміну черг діючого графіка погодинних вимкнень електроенергії (ГПВ). Зміна відбулась у третій декаді грудня, а саме з 21.12.2022 року. Відповідні дані розміщені на сайті оператора системи розподілу (АТ «Вінницяобленерго) – voe.com.ua.

  Залишається актуальною можливість відхилень у часі на 20-30 хвилин виконання графіку для проведення перемикань між чергами. За повідомленням АТ «Вінницяобленерго», в разі невідповідності годин відключень згідно графіка (понад 4 години) споживачам необхідно оформляти заявку про відсутність електроспоживання в особистому кабінеті, Viber боті, або телефонувати до Кол-центру підприємства 0 800 217 217.

  З графіком погодинного відключення, черговістю планових відключень та інформацією щодо аварійних відключень Ви можете ознайомитись на сайті ОСР voe.com.ua в розділі Споживачам - Відключення.

  Також, споживачі електроенергії мають можливість отримувати повідомлення про заплановане та фактичне відключення електроенергії через Viber бот (АТ «Вінницяобленерго» в пошуку).

  Водночас, враховуючи викладену у Вашому зверненні інформацію, департамент звернувся до АТ «Вінницяобленерго» із запитом щодо розгляду можливості оптимізації відключень за Вашою адресою проживання у після робочий час для можливості приготування їжі.

  Відповідь:
  27 січня 2023

  Ваші звернення щодо коригування графіку погодинного відключення електроенергії  опрацьоване департаментом міського господарства міської ради.

  В межах компетенції повідомляємо наступне.

  Повторно інформуємо, що міська рада, її структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства не розробляють графіки відключення електричної енергії.

  На даний час обмеження електроспоживання здійснюється оператором системи розподілу (ОСР, АТ «Вінницяобленерго») шляхом застосування графіку погодинного відключення (ГПВ) відповідно до доведеної НЕК «УКРЕНЕРГО» граничної величини споживання електричної потужності по області.

  Відтак, департамент звернувся до адміністрації АТ «Вінницяобленерго» із запитом щодо коригування графіку погодинного відключення для негазифікованих житлових будинків, обладнаних електроплитами.

  За повідомленням АТ «Вінницяобленерго», складені підприємством та погоджені Вінницькою ОВА графіки погодинного відключення (ГПВ) відповідають вимогам «Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії», затвердженої наказом Міністерства енергетики та ВГІ України від 15.10.2015 №654 та розміщені на офіційному сайті АТ «Вінницяобленерго». Для рівномірного розподілу участі споживачів у заходах з розвантаження ГВП складаються з трьох пропорційних черг для можливості їх почергового введення. З метою недискримінаційного підходу до усіх споживачів АТ «Вінницяобленерго» прийнято рішення щодо подекадного зміщення годин відключення черг ГПВ. Копія листа АТ «Вінницяобленерго» додається.

  Також інформуємо, що відповідно до статті 2 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами, далі – Закон) державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб'єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зокрема діяльності з виробництва, передачі, розподілу, постачання електричної енергії, зберігання енергії здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  Перевірка суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, може проводитися Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до обґрунтованих звернень споживачів. 

  Додаток: копія АТ «Вінницяобленерго» на 1 арк. в 1 прим (надіслано на електронну скриньку).

 • 26 січня 2023
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ЗВЕРНЕННЯ

  Я, Нестеренко Ірина Миколаївна, проживаю за адресою: м. Вінниця, провулок Семена Олійничука, буд.11 (бувший провулок Сергєєва-Ценського), звертаюсь до вас з проханням встановити індивідуальний графік погодинних відключень світла для нашого мікрорайону.

  Наше будинковолодіння згідно з щоденним графіком планових відключень АТ «Вінницяобленерго» відноситься до 3-ї черги, згідно якої світла немає 4 години поспіль, потім 2 години є, і так чергується протягом доби починаючи з 21.01.2023р. (00:00-04:00, 06:00-10:00, 12:00-16:00, 18:00-22:00). До 21.01.2023 графік був іншим, також 4/2, де 4 години світло відсутнє, 2 години – світло є, але проміжки коли світло є були зручнішими (00:00-02:00, 04:00-08:00, 10:00-14:00, 16:00-20:00, 22:00-00:00). Тобто з 24 годин на добу світло є тільки 8 годин!!!

  Я працююча мама, маю 3х місячне немовля, і при графіку відключень 4/2 дуже важко, в час коли майже 90% нашого життя залежить від електроенергії, підлаштуватись до 2-годинного ввімкнення світла. Я в такий важкий час вимушена працювати, а не знаходитись у декретній відпустці, їжджу на офіс з немовлям працювати, іноді працюю дистанційно при такому графіку вночі (що дуже шкідливо для організму годуючої мами), при цьому офіційно сплачую податки з заробітної плати, які є хоч і невеликою, але підтримкою нашої держави наразі. Протягом багатьох років завжди вчасно помісячно сплачувала комунальні послуги, боргів з оплати комунальних послуг не маю і не мала, тому маю повне право на отримання послуг від комунальних господарств в повному обсязі. Коли приходиш з роботи, або йдеш на роботу – саме відключене світло згідно з графіком і ти не маєш змоги ні помитись, ні приготувати їжу, так як тепла вода залежить від електроенергії. При відключенні з 18:00-22:00, приходиш додому з роботи в холодний будинок з маленьким дитям і натемну мусиш робити якісь домашні справи. Обігрів дому також залежить від електроенергії. При графіку 4/2 – будинок швидко охолоджується і не встигає нагріти температуру для нормального існування, особливо 3х місячної дитини, дуже холодно, щоб її переодягати, холодно щоб покупати, будинок просто не встигає набрати тепло, температура яку він встигає нагнати за 2 години не підходить для повністю роздягненого малюка такого віку.  Також я зціджую молоко і мені потрібна доба щоб назбирати порцію для подальшого зберігання, при відключеннях 4/2 мені це не вдається, так як при відключенні світла протягом доби по 4 години зціджене молоко навіть у холодильнику псується.  Потрібно прати і прасувати речі немовляти, і ці процеси також залежать від електроенергії, особливо коли малюкові речі потрібно прати при температурі води 60 градусів за Цельсієм, а це режим прання також на 1,5 години часу. А яким чином просушити випрані малюкові речі в охолодженому будинку? Електрорушникосушка відповідно не працює при відключенні. Кормління малюка через 3 години і вночі при годуванні, коли світло відключене холодно просто годувати мені дорослій, не кажучи вже про манюню. Морально і фізично дуже важко підлаштуватись під такий графік з 3х місячним немовлям при цьому працюючи і сплачуючи податки.

  Вчора, 25.01.2022р., коли по графіку ввімкнули світло о 16:00, котел який мав би обігріти будинок хоча б трохи за ці 2 години світла, не ввімкнувся, так як стало відстутнє газопостачання, плита не загорається, котел відповідно також. 20 хвилин не було газу, без попередження населення, з газом так не роблять, це дуже небезпечно! Через 20 хвилин газ з'явився малим полумям і тоді котел запустився на обігрів дому. Причина такого перебою в газопостачанні невідома, до відома мешканців не доведена.

  Незважаючи на важку ситуацію в країні, пов'язану з воєнним станом та агресією країни-нападника, графіками відключень АТ «Вінницяобленерго» порушуються права розділу ІІ Конституції України навіть під час воєнного стану.

  Враховуючи вищевикладене, і також повністю розуміючи ситуацію, яка склалась в країні з важким розподілом енергонавантаження прошу:

  • встановити індивідуальний графік погодинних відключень світла для нашого мікрорайону (тому що розумію, що для одного будинку графік не встановлять);
  • графік зробити з меншими проміжками відключення світла, не 4 години, а 2/2;
  • декілька днів на тиждень залишити взагалі без всіляких відключень.

  Ставлячись з повагою і розумінням до ситуації, що склалась в нашій країні в зв'язку з навантаженням на енергосистеми, також розумію, що планові відключення АТ «Вінницяобленерго» є цілком виправданими, але знов таки прошу в індивідуальному порядку розглянути моє звернення і винести його на розгляд.

  Відповідь у письмовому вигляді прошу надіслати на електронну адресу: ryrysik@gmail.com

  Також прошу присвоїти вхідний номер даному зверненню і також повідомити мені на вказану вище електронну адресу для подальшого розгляду.

  Копія звернення надіслана в АТ «Вінницяобленерго»

  26.01.2023р.                                                                                    З повагою, Ірина НЕСТЕРЕНКО (067-680-67-52)


 • 26 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  Прибудинкова територія по вулиці (проспект) Космонавтів, 34 давно потребує ремонту, розширення дороги біля будинку та встановлення паркувальних місць для автомобілей мешканців будинку. Натомість маємо вузеньку стару асфальтову  дорогу біля під'їздів та велику ділянку абсолютно занедбаної зеленої зони, на якій постійно вигулюють собак й не прибирають за своїми домашніми улюбленцями та відсутність паркомісць (адже парковки біля прозорого офісу по Космонавтів та біля блакитної офісної будівлі постійно зайняті автомобілями працівників обох офісних споруд, а мешканці змушені лишати авто в сусідніх дворах або у невстановлених для того місцях). Не можливо елементарно розгрузити авто, наприклад, з меблями/будматеріалами, приїзд швидкої допомоги, і вже водії не можуть розминутись і змушені об'їжджати цілий квартал, щоб потрапити додому.

  Просимо надати відповідь як можливо вирішити це питання. Дякую

 • 26 січня 2023
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня!

  Маю таку ситуацію, що повинна виїхати за кордон на тривалий термін(1 рік) , молодшу дитину 8 років, з собою взяти не можу,так як не взмозі буду належним чином доглядати за сином (дати йому належне виховання та освіту ) тому залишаю на батька дитини  в Україні ( його згоду маю)

  Яким чином можу офіційно оформити повну опіку(  спільне проживання, утримання і т.д.) на батька дитини? З чого почати? Куди звертатись?

  Дякую!


 • 26 січня 2023
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Доброго дня. 
  В період з 4 по 17 січня 2023 року наш батько і дідусь перебував на лікування в урологічному відділенні міської клінічної лікарні невідкладної медичної допомоги. За цей час йому була надана вся необхідна медична допомога в тому числі проведена операція з видалення аденоми передміхурової залози. Ми побачили високий професійний рівень завідуючого відділенням Балацького Романа Костянтиновича та його колег-урологів, лікаря - анестезіолога Али Володимирівни, лікаря-кардіолога Анастасії Федорівни, старшої медичної сестри Світлани Василівни, чуйне ставлення до хворих всього медичного персоналу. Щире спасибі вам, шановні. З повагою, діти та внуки Бахура Анатолія Івановича. 

 • 26 січня 2023
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Доброго дня. 
  В період з 4 по 17 січня 2023 року наш батько і дідусь перебував на лікування в урологічному відділенні міської клінічної лікарні невідкладної медичної допомоги. За цей час йому була надана вся необхідна медична допомога в тому числі проведена операція з видалення аденоми передміхурової залози. Ми побачили високий професійний рівень завідуючого відділенням Балацького Романа Костянтиновича та його колег-урологів, лікаря - анестезіолога Али Володимирівни, лікаря-кардіолога Анастасії Федорівни, старшої медичної сестри Світлани Василівни, чуйне ставлення до хворих всього медичного персоналу. Щире спасибі вам, шановні. З повагою, діти та внуки Бахура Анатолія Івановича. 

 • 25 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день! Від імені працівників та керівництва закладу культури ВЦКС Малі Крушлинці, хочу висловити щиру подяку депутату Вінницької міської ради Мацері Віктору Вікторовичу за сприяння у придбанні  оргтехніки, зокрема ноутбука,  для роботи нашого закладу. Дякуємо за чуйність, розуміння та людяність. 

 • 25 січня 2023
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня! Звертаюсь до Вас з проханням з ясувати кому належить сквер( там є табличка що це сквер),який знаходиться між прибудинковою територією дому Янгеля 68 та набережною. Справа в тому що його перетворили на смітник!!! Прибрати його своїми силами вже неможливо!Там потрібен трактор!Там рубають дерева,гілки залишають,зверху кидають листя,побутове сміття іт.ін.Сподіваюсь,що моє звернення не залишиться без уваги! Дякую!

 • 24 січня 2023
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  Шановний  Микола Вікторович! 

  Ознайомились з  відповіддю на наше звернення від 05,01,2022р.

  Певно помічник, який готував відповідь, написав  її  без зв'язку з вищеназваним зверненням.

  Звернення базувалось на тому факті, що мешканці вже заключили договір з ЖЕО про надання послуг з управління нашим будинком, то навіщо інформувати у відповіді як це зробити так довго? Мета звернення - допомогти подолати байдужість до вимог мешканців, та бездіяльність окремих працівників ЖЕО, намагання «зірвати» під виглядом платних послуг додаткові кошти з  мешканців на користь кишенькової структури ЖЕО. У зверненні не пропонується міськраді втручатись у господарчу діяльність ЖЕО.

  Стосовно даху. Причини протікання даху викладені в акті складеним мешканцями будинку. А виникли вони з того що не проводився технічний огляд і відповідно поточний ремонт які передбачені у ЖЕО. При звернені мешканців про протікання даху в ЖЕО не встановили причини а запропонували виконати роботи на платній основі. Але виконали ремонт неякісно,  і звинуватили мешканців що хтось механічно пошкодив дах. До речі Олег Вікторович, який приходив переконати мешканців, що все було виконано добре,  так і не дав письмової відповіді, як обіцяв. На словах  сказав: «безкоштовно робити не будем, збирайте три тисячі і приходьте»

  Мешканці звернулись до незалежного сертифікованого експерта, який підтвердив причини, які співпадають з висновками акту мешканців. Одночасно порадив, щоб не витрачати лишні гроші на офіційну експертну оцінку, звернутись в прозорий офіс, що ми і зробили.  На жаль  змістовної відповіді не отримали, а тільки відписку.

  Що стосується ремонту ліфта. Незрозуміло  чому у відповіді пояснюється як виконати капітальний ремонт ліфта? ЖЕО листом від 15 грудня 2022 р. № 879 повідомило, що ліфт 1 під'їзду знаходиться в аварійному стані. Потрібно провести поточний ремонт - замінити канатоведучий шків, вартість якого 16200 грн. Але в зв'язку з заборгованістю мешканців будинку  по комунальним платежам провести його на платній основі. Але поточний ремонт виконується підрядником, який експлуатує ліфт згідно договору, не пов'язуючи з заборгованостю по комунальним платежам в цілому.  ЖЕО не аналізує стан коштів по цій статті а зразу  пропонує провести його на платній основі. Ліфт не працює майже 2 місяці але розмір комунальних платежів не змінився як того вимагає договір при неповному наданні послуг. (2050 грн місяць) У листі не вказано  чи будуть додаткові кошти мешканців зараховані у майбутньому в оплату за експлуатацію ліфта. По інформації попередньої організації  Вінниця-ліфт, яка здійснювала експлуатацію до 01.10.2022р, цей ремонт повинні виконувати за рахунок регулярних  платежів. ЖЕО не повідомило мешканців про зміну організації на ТОВ «ІНВАРВІН» (статутний капітал якого  870 грн вид діяльності: технічні випробування та дослідження.)

  Як альтернативний варіант ЖЕО пропонує підняти тариф 1 м2 на 1 грн. Але знов не надало ніяких розрахунків, як то вимагає договір. (на протязі дії договору тариф вже підняли на 11%)

  Дійсно заборгованість у мешканців  під'їзду є, але це двоє мешканців з 8 кв. – 21000  за 59 місяців та 29 кв 4606 грн. за 12 місяців (це без грудня 2022р.). Але ЖЕО не приймає мір по ліквідації заборгованості. Невже законодавством не передбачені впливові заходи? 

  З повагою мешканці 1 підїзду


 • 24 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  Всі наші звернення залишились без уваги і ніхто не може пояснити , яким чином в квартирах з електроплитами приготувати їжу дітям коли по графіку світло вимикають з 6-10 ранку, а також ввечері з 18-22. Будь ласка відреагуйте і ввійдіть в наше положення, якщо цього не станеться ми будемо змушені писати колективне звернення до офісу президента по данному питанню.

  Дякую. 

  Звернення:
  12 січня 2023

  Доброго дня.

  Дякую за відповідь, але ніяких змін не відбулось. Світло виключають згідно графіку і ніхто не звертає увагу на те, що в нашому будинку електроплити.

  Сумно, що так, все таки сподівався бути почутим, але напевно Вас це не хвилює.
  Звернення:
  20 грудня 2022

  Доброго дня.

  Велике прохання допомогти в такому питанні .
  Наразі у нас у Вінниці відключають світло згідно затвердженого графіку. Але ніким не враховується те, що в нашому будинку електроплити і  коли відключають світло, як ви розумієте, ми опиняємось у 18 сторіччі.
  В моїй сім‘ї дві неповнолітні дитини -  5 і 13 років. І при відключенні світла  ні приготувати, ні підігріти їжу немає змоги, або навіть закип‘ятити  воду.
  І в такій ситуації наш будинок та інші,  в яких також електроплити.
  Якщо це в ваших силах - вплинути на графік відключення світла,  в якому буде  враховано, що є будинки в яких електроплити, будемо дуже вдячні.
  Очікую на відповідь.
  Дякую.

  Відповідь:
  28 грудня 2022

  ​Ваше звернення щодо відключень електроенергії опрацьоване департаментом міського господарства міської ради.

  В межах компетенції повідомляємо наступне.

  Вінницька міська рада та її виконавчі органи не розробляють графіки обмеження електроспоживання / відключення електричної енергії.

  Вимоги та процедури щодо дій, які можуть бути застосовані ОСР при виникненні аварійних режимів роботи в системі розподілу або в ОЕС (об'єднаній енергетичній системі) України визначені положеннями розділу Х Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №310 (далі – Кодекс).

  Так, відповідно до п. 10.6.1 Кодексу, аварійне розвантаження оперативним персоналом ОСР здійснюється згідно з такими графіками:

  1) графіком обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ);

  2) графіком обмеження споживання електричної потужності (ГОП);

  3) графіком аварійного відключення споживачів електричної енергії (ГАВ);

  4) спеціальним графіком аварійних відключень (СГАВ);

  5) графіком погодинного відключення (ГПВ).

  ГОЕ, ГОП, ГАВ, ГПВ та СГАВ щорічно складаються оператором системи розподілу (ОСР).

  На даний час обмеження електроспоживання здійснюється оператором системи розподілу (ОСР) шляхом застосування графіку погодинного відключення (ГПВ) відповідно до доведеної НЕК «Укренерго» граничної величини споживання електричної потужності по області.

  В свою чергу, оператором системи розподілу (ОСР) на території Вінницької області є АТ «Вінницяобленерго».

  Водночас, за інформаціє АТ «Вінницяобленерго», з метою забезпечення рівномірного розподілу обсягів зниження споживання між споживачами електричної енергії, АТ «Вінницяобленерго» здійснює подекадну зміну черг діючого графіка погодинних вимкнень електроенергії (ГПВ). Зміна відбулась у третій декаді грудня, а саме з 21.12.2022 року. Відповідні дані розміщені на сайті оператора системи розподілу (АТ «Вінницяобленерго) – voe.com.ua.

  Залишається актуальною можливість відхилень у часі на 20-30 хвилин виконання графіку для проведення перемикань між чергами. За повідомленням АТ «Вінницяобленерго», в разі невідповідності годин відключень згідно графіка (понад 4 години) споживачам необхідно оформляти заявку про відсутність електроспоживання в особистому кабінеті, Viber боті, або телефонувати до Кол-центру підприємства 0 800 217 217.

  З графіком погодинного відключення, черговістю планових відключень та інформацією щодо аварійних відключень Ви можете ознайомитись на сайті ОСР voe.com.ua в розділі Споживачам - Відключення.

  Також, споживачі електроенергії мають можливість отримувати повідомлення про заплановане та фактичне відключення електроенергії через Viber бот (АТ «Вінницяобленерго» в пошуку).

  Водночас, враховуючи викладену у Вашому зверненні інформацію, департамент звернувся до АТ «Вінницяобленерго» із запитом щодо розгляду можливості оптимізації відключень за Вашою адресою проживання у після робочий час для можливості приготування їжі.

 • 22 січня 2023
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня, шановна Людмила Анатоліївна,я як батько,хочу звернутися до вас по допомогу за неналежне виховання моєї дитини,яка проживає з матір'ю після розлучення. Мати перебуває у іншому шлюбі,має другу дитину,проте про сина вона не піклується,використовує аліменти дитячі в інших цілях,які не йдуть на сина,дитина позбавлена нормальної їжі,одягу,засобів особистої гігієни,свого місця для відпочинку,також дитина страждає від постійного морального тиску та фізичної розправи,він не має можливості навчатися нормально як усі інші діти,гроші йдуть не на дитину. Дитина скаржиться на постійні фізичні розправи зі сторони матері та її чоловіка,дзвонить плаче що йому не дають хліба до супчику,заставляють бавити постійно меншу дитину,а мама постійно сидить в інтернеті. Він не зобов'язаний бути нянькою,а має повне право по закону на своє дитинство. Прошу перевірити дану особу і вжити всіх необхідних заходів.

  Надаю дані для перевірки,якими володію.

  Мати: Степанець Альона Олегівна, проживає в с. Стадниця,Вінницька область,Вінницький район. Прописана у с.Мізяківські Хутори, Вінницька область, Вінницький район.

  Дитина,яка переживає постійне насилля зі сторони матері та вітчима:Сяба Дмитро Олександровича,9.09.2015 року народження.

  Прошу перевірити умови для проживання дитини,санітарні умови, наявність у дитини одягу,взуття,продуктів харчування та звіт куди йдуть дитячі аліменти,коли дитині нічого не купується,дитина ходить в ношеному одягу,який хтось віддає.

 • 21 січня 2023
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний,Романе Сергійовичу!Надайте, будь- ласка, роз'яснення, щодо постанови номер 994 від 22.09.2021 року, а саме, в питанні, щодо прибирання і послуг з обслуговування прибудинкової території співвласниками багатоквартирного будинку, якщо прибудинкова територія не є їх власністю. Хто буде утримувати і прибирати цю територію в будинках, де не має ОСББ? Дякую!

 • 21 січня 2023
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Respected Sir ,

  I Akshat Dedha, Native (Indian Citizen), I am a student of "National Pirogov Memorial Medical University, Vinnitysa", here I study Medicine, currently I'm at 4th Course 8th Semester.

  I want to continue my remaining studies from the same University, but here my family is not able to pay my previous pending Financial Debt of University Fee's.

  Also now our Foreign Dean told us to pay previous Financial Debt otherwise they expell me from University.

  Please Sir, It's my humble request to you please help me, here in my family there is a huge financial crisis after Covid-19 and here my Father is the only source who earns but at this situation he's not able to pay my previous pending fee's 

  will pay fee's from my upcoming Semester but please help me to grant my Pending Fee's Concession from my University.

  Sir it's my humble request to you, I need your help please contact my University to grant me Concession of Previous Financial Debt, so I continue my studies from here without interruption because of Financial Debt   .

  If you could it's really helpful for me and my parents for your kind decision.

  thank you

  Yours Sincerely,

  Akshat Dedha,

  Contract Number :- 469M/19.

 • 21 січня 2023
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Respected Mam,

  I Akshat Dedha, Native (Indian Citizen),

  I am a student of "National Pirogov Memorial Medical University, Vinnitysa", here I study Medicine, currently I'm at 4th Course 8th Semester.

  I want to continue my remaining studies from the same University, but here my family is not able to pay my previous pending Financial Debt of University Fee's.

  Also now our Foreign Dean told us to pay previous Financial Debt otherwise they expell me from University.

  Please Mam, It's my humble request to you please help me, here in my family there is a huge financial crisis after Covid-19 and here my Father is the only source who earns but at this situation he's not able to pay my previous pending fee's 

  will pay fee's from my upcoming Semester but please help me to grant my Pending Fee's Concession from my University.

  Mam it's my humble request to you, I need your help please contact my University to grant me Concession of Previous Financial Debt, so I continue my studies from here without interruption because of Financial Debt   .

  If you could it's really helpful for me and my parents for your kind decision.

  Thank You,

  Yours Sincerely,

  Akshat Dedha,

  Contract Number :- 469M/19.

 • 21 січня 2023
  Звернення до:
  Очеретний Андрій Михайлович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Respected Sir,

  I Akshat Dedha, Native (Indian Citizen),

  I am a student of "National Pirogov Memorial Medical University, Vinnitysa", here I study Medicine, currently I'm at 4th Course 8th Semester.

  I want to continue my remaining studies from the same University, but here my family is not able to pay my previous pending Financial Debt of University Fee's.

  Also now our Foreign Dean told us to pay previous Financial Debt otherwise they expell me from University.

  Please Sir, It's my humble request to you please help me, here in my family there is a huge financial crisis after Covid-19 and here my Father is the only source who earns but at this situation he's not able to pay my previous pending fee's 

  will pay fee's from my upcoming Semester but please help me to grant my Pending Fee's Concession from my University.

  Sir it's my humble request to you, I need your help please contact my University to grant me Concession of Previous Financial Debt, so I continue my studies from here without interruption because of Financial Debt  .

  If you could it's really helpful for me and my parents for your kind decision.

  Thank You,

  Yours Sincerely,

  Akshat Dedha,

  Contract Number :- 469M/19.

 • 21 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Respected Sir,

  I Akshat Dedha, Native (Indian Citizen),

  I am a student of "National Pirogov Memorial Medical University, Vinnitysa", here I study Medicine, currently I'm at 4th Course 8th Semester.

  I want to continue my remaining studies from the same University, but here my family is not able to pay my previous pending Financial Debt of University Fee's.

  Also now our Foreign Dean told us to pay previous Financial Debt otherwise they expel me from University.

  Please Mam, It's my humble request to you please help me, here in my family there is a huge financial crisis after Covid-19 and here my Father is the only source who earns but at this situation he's not able to pay my previous pending fee's 

  will pay fee's from my upcoming Semester but please help me to grant my Pending Fee's Concession from my University.

  Sir it's my humbly request to you, I need your help please contact to my University to for grant me Concession of Previous Financial Debt, so I continue my studies from here without interruption because of Financial Debt .

  If you could it's really helpful for me and my parents for your kind decision.  Thank You, 

  Yours Sincerely,

  Akshat Dedha,

  Contract Number :- 469M/19.


 • 20 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​На лист К/21/991/01-21 від 20.01.2023 зазначаю, що мої факти підтвердилися однак жодного рішення від керівництва КП "ВТК та Департаменту ЕТтаММ щодо встановлення генераторів на кп., де продаються гарячі обіди водіям- не прийнято.  Відповідальності за ті факти, шо мали місце, ніхто не поніс чомусь, адже водії були позбавлені гарячих обідів.

  За таких обставин є необхідність провести повторно розгляд моєї скарги від 04.01.2023 вищою посадовою особою. За її результатами встановити винних посадових осіб КП "ВТК", прийняти спільне рішення з конкретною метою недопущення в подальшому таких фактів, встановлення генераторів для безперебійного енергоживлення буфетів та підігріву їжі.

 • 20 січня 2023
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович, пишу Вам звернення від власників будинку 29,по вул.Шевченка,2підїзду.Неодноразово зверталася на гарячу лінію міської ради,а все без результатно.Унас під'їзд виходить на дорогу ,тобто , вул.Шевченка,між 2підїздом і магазином на асфальті утворилася яма, поставили люди колесо і вазон,щоб туди ніхто не впав,там постійно діти бігають.Будь ласка прозьба від усіх жителів,допоможіть рішити це питання,а то нікому немає до нас діла.Дякуємо.

 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день!

  Звертаюся з приводу стану пішохідної дороги вздовж вул. Келецької від пр. Юності до вул. Політехнічної, особливо ближче до останньої (там, де кафе "Тєрємок", клініка "Аксіс").

  У період дощів або відлиги по цій дорозі неможливо пройти, особливо з дітьми, бо вона перетворюється місцями на суцільні калюжі та болото (треба або йти по воді і набирати воду у взуття, або обходити по багнюці поза пішохідної дороги).

  Питання: відповідальні особи міської ради знають про стан даної ділянки і чи є у міської ради плани по її ремонту для приведення у нормальний стан, придатний для пересування за будь-яких погодних умов?

 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергію Анатолійовичу!

  Прошу розглянути можливість на місцевому рівні заборонити виконання вуличними артистам пісень російських виконавців. Наявність російських пісень на вулицях м. Вінниці дає негативний психо-емоційний ефект на жителів та гостей міста. 
  Прецедентом можна вважати заборону виконання на вулицях м. Івано-франківськ.
  Паралельно звернусь до директора департаменту культури із даним питанням.

  Дякую наперед за розгляд та чекаю зворотнього зв'язку. 


 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Доброго дня, Максиме Валерійовичу!

  Прошу розглянути можливість на місцевому рівні заборонити виконання вуличними артистам пісень російських виконавців. Наявність російських пісень на вулицях м. Вінниці дає негативний психо-емоційний ефект на жителів та гостей міста. 
  Прецедентом можна вважати заборону виконання на вулицях м. Івано-франківськ.
  Паралельно звернусь до міського голови із даним питанням.

  Дякую наперед за розгляд та чекаю зворотнього зв'язку. 

 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Скарга. 19.01.2023р. 

   Від Крижанівської Аліни Валеріївни. Місце проживання : місто Вінниця, вулиця Олексія Береста 21, контактний номер телефону 0937738819. 
  krijanovskyi2444@gmail.com
   Знову звертаюсь про допомогу, 5.01.2023 року я вже писала скаргу і мені надала відповідь Саєнко Людмила Іванівна з департаменту хорони здоров’я, про те щоб я звернулась до дитячого стоматолога в районній лікарні Герасимчук Валентини Василівни, за адресою Хмельницьке шосе 96б. Моїй дитини провели консультацію та дали відповідь, що дитині потрібно негайне лікування 8 зубів, з них 4 зуба пульпітні, і це потрібно  робити тільки під загальним знеболенням. Є ренген знімок, що це підтверджує. В моєї дитини кожного дня болять зуби, не може ні їсти, ні спати в ночі від болі!
  Після цього огляду, я знову звернулась в департамент охорони здоров’я до Саєнко Людмили Іванівни і чітких подальших дій мені не надали.  
  Особисто розбираючись в цій темі, в інших областях, таких як Тернопільська, Одеська та Київська процедура лікування зубів під загальним знеболенням проводиться, а у нас ні. 
  В адміністрацію дитячої областноі лікарні  зверталась, мені сказали що стоматологічний амбулаторний пакет не закуплений в цьому році, але я дізналась, що цей пакет до лікування немає ніякого відношення.  
   Прошу Вас негайно вирішити це питання в наданні медичної допомоги моїй дитині, та іншим дітям які цього потребують, так як це нестерпна зубна біль в діток!


 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Скарга. 19.01.2023р. 

   Від Крижанівської Аліни Валеріївни. Місце проживання : місто Вінниця, вулиця Олексія Береста 21, контактний номер телефону 0937738819. 
  krijanovskyi2444@gmail.com
   Знову звертаюсь про допомогу, 5.01.2023 року я вже писала скаргу в департамент охорони здоров'я і мені надала відповідь Саєнко Людмила Іванівна з департаменту хорони здоров’я, про те щоб я звернулась до дитячого стоматолога в районній лікарні Герасимчук Валентини Василівни, за адресою Хмельницьке шосе 96б. Моїй дитини провели консультацію та дали відповідь, що дитині потрібно негайне лікування 8 зубів, з них 4 зуба пульпітні, і це потрібно  робити тільки під загальним знеболенням. Є ренген знімок, що це підтверджує. В моєї дитини кожного дня болять зуби, не може ні їсти, ні спати в ночі від болі!
  Після цього огляду, я знову звернулась в департамент охорони здоров’я до Саєнко Людмили Іванівни і чітких подальших дій мені не надали.  
  Особисто розбираючись в цій темі, в інших областях, таких як Тернопільська, Одеська та Київська процедура лікування зубів під загальним знеболенням проводиться, а у нас у Вінницькій області ні. 
  В адміністрацію дитячої областноі лікарні  зверталась, мені сказали що стоматологічний амбулаторний пакет не закуплений в цьому році, але я дізналась, що цей пакет до лікування немає ніякого відношення.  
   Прошу Вас негайно вирішити це питання в наданні медичної допомоги моїй дитині, та іншим дітям які цього потребують, так як це нестерпна зубна біль в діток!


 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Скарга. 19.01.2023р. 

   Від Крижанівської Аліни Валеріївни. Місце проживання : місто Вінниця, вулиця Олексія Береста 21, контактний номер телефону 0937738819. 
  krijanovskyi2444@gmail.com
   Знову звертаюсь про допомогу, 5.01.2023 року я вже писала скаргу і мені надала відповідь Саєнко Людмила Іванівна з департаменту хорони здоров’я, про те щоб я звернулась до дитячого стоматолога в районній лікарні Герасимчук Валентини Василівни, за адресою Хмельницьке шосе 96б. Моїй дитини провели консультацію та дали відповідь, що дитині потрібно негайне лікування 8 зубів, з них 4 зуба пульпітні, і це потрібно  робити тільки під загальним знеболенням. Є ренген знімок, що це підтверджує. В моєї дитини кожного дня болять зуби, не може ні їсти, ні спати в ночі від болі!
  Після цього огляду, я знову звернулась в департамент охорони здоров’я до Саєнко Людмили Іванівни і чітких подальших дій мені не надали.  
  Особисто розбираючись в цій темі, в інших областях, таких як Тернопільська, Одеська та Київська процедура лікування зубів під загальним знеболенням проводиться, а у нас ні. 
  В адміністрацію дитячої областноі лікарні  зверталась, мені сказали що стоматологічний амбулаторний пакет не закуплений в цьому році, але я дізналась, що цей пакет до лікування немає ніякого відношення.  
   Прошу Вас негайно вирішити це питання в наданні медичної допомоги моїй дитині, та іншим дітям які цього потребують, так як це нестерпна зубна біль в діток!


 • 19 січня 2023
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Галина Анатоліївна,  цікавить ситуація щодо початку офлайн навчання у 11- ії школі. Коли планується початок навчання, чи ведеться підготовка чи пошук приміщення що забеспечить безпеку дітям під час тривоги? Більшість шкіл приступили до навчання, а у школі номер 11 ніяких зрушень. Дякую.

 • 18 січня 2023
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада
  Доброго дня! Шановний Сергій Анатолійович ! ,  вперше звертаємось до Вас із наболівшим питанням, а саме: коли буде виконано капітальний ремонт прибудинкової території ж/б по вул. 600-річчя,26 (асфальтування, паркомісця)? Були збори років три назад, приходили заміряли все, малювали план, рохраховували кількість паркомісць, мали зробити.. але наш будинок відсунули у зв'язку із Корона-вірусом... Посунули так, що вже й забули за нас? Куди потрібно звернутись,щоб таки згадали і зробили, те що було заплановано?