• 01 жовтня 2022
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​  У цей світлий жовтневий день ми висловлюємо щиру подяку педагогічному  колективу Вінницького ліцею №2.  Це справжні майстри своєї справи.  Нашим дітям дуже повезло, що їх навчають справжні професіонали.  Особливо хочеться відмітити роботу нашого директора школи Ірини Володимирівни. Ми бачимо, як швидко і креативно змінюється  школа.  Саме в такій школі хочеться навчатися нашим дітям. Незважаючи, на тимчасові труднощі, які зараз є в нашій країні, ми вітаємо з професійним святом педагогічний колектив нашого закладу. Бажаємо гарного настрою, вдячних учнів та батьків, гідної заробітної плати. Разом до перемоги.                                                        Спільнота батьків Вінницького ліцею №2

   

 • 29 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вінницькому міському голові Сергію МОРГУНОВУ

  електронне звернення

  vinrada@vmr.gov.ua

   

  Трудового колективу «Вінницький міський клінічний пологовий будинок № 2», ініціативна група

   

   

   

  ЗВЕРНЕННЯ

  Просимо Вас допустити представників ініціативної групи трудового колективу «Вінницький міський клінічний пологовий будинок № 2» на засідання чергової сесії Вінницької міської ради, яке відбудеться 30.09.2022 року о 10.00 в приміщенні ВМР та надати час для виступу (10 хвилин) по питанню реорганізації КНП «ВМКПБ № 2» від імені трудового колективу.

  Масковий режим буде дотримано. Всі нижче зазначені особи пройшли вакцинацію від covid-19, включаючи бустерну дозу.

  Просимо допустити в залу засідань наступних представників трудового колективу та делегованих представників ініціативної групи:

  1. Гайструк Наталя Анатоліївна – голова делегації.
  2. Зайченко Ірина Степанівна.
  3. Солоп Ольга Михайлівна.
  4. Михайлова Людмила Василівна.
  5. Ющенко Наталя Василівна.
  6. Віщун Олена Афанасіївна.

  Делегувати члена ініціативної групи Гайструк Наталю Анатоліївну для виступу на сесії від трудового колективу КНП «ВМКПБ № 2» з таймінгом виступу 10 хвилин.

   

  Ініціативна група трудового колективу

  «Вінницький

  міський клінічний пологовий будинок № 2».

  Підписи зборів трудового колективу щодо делегування представників на сесію додаються.

   

  29 вересня 2022 року


 • 29 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​я проживаю напротив 2 школы (памятка архитектуры Винницы), по ул. Соборная 91. на протяжении 2 лет я вижу что вдоль всего фасада 2й школы установлены 4-5 ярусные строительные леса и они затянуты сеткой, но (внимание!!!!) никаких работ не проводится!

  Мне как сумлінному громадянину важно понимать, что
  !!! оплата за все время бездействия подрядчика из городского бюджета не проводится (например аренда лесов и новенький забор из металлопрофиля не оплачиваются).

  Обращаю ваше внимание на этот факт, так как, возможно, за вашей спиной могут существовать коррупционные схемы и нерационально расходуется городской бюджет. Что не допустимо!

 • 28 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович . Звертаюсь до Вас як до очільника та гаранта Нашого міста . Прошу Вас вплинути на закінчення ремонту Сховища  у ДНЗ 25, який розпочався ще 15 серпня !Зараз важкий час для усіх Українців а найважче це Нашим Діткам ! Це  майбутнє Нашої Країни ! 

  Тому ремонтні роботи у Дитячому Садочку повинні бути зроблені як найшвидше ! Фінансування повинно проходити належним чином ! За такий довгий час можна відремонтувати не тільки Сховище а й весь ДНЗ ( маю на увазі не просто пофарбувати а відремонтувати ).   Наголошую зараз Важкий час для Українців  , тому Діти - це Головне !

   Адміністративні будівлі ремонтуються кожен рік . На них фінансування є! А на Дитячі Садочки вже не має  ? Так виходить !!! То де справедливість ! 

  І не потрібно виправдовуватись , що не має грошей, тому що Війна ! Якщо взялися робити ремонт значіть фінансування є ! Його просто правильно потрібно розприділити !

  Тому Шановний Сергій Анатолійович надіюсь на Вашу Допомогу у вирішені закінчення достойного ремонту у ДНЗ 25 де працюють чудові Вихователі!  Яких люблять Наші Діти .

  Життя продовжується навіть у часи Війни і завдяки Нашим захисникам Ми переможемо !

  Дякую .

 • 28 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович!!! До Вас звертаються мешканці мікрорайону Хутір Шевченка, просимо Вашої допомоги у вирішенні питань пов'язаних з транспортом. Так як, від початку війти інтервал між муніципальним автобусом є дві години, а між маршрутним таксі власником якого є Цимбурович 40хв. Просимо добавити ще хоч один автобус для зменшення інтервалу, який був би муніципальним щоб ним могли користуватися, і пільгові категорії мешканців нашого мікрорайону.Ще підкажіть будь ласка, де можна ознайомитися з договором про перевезення пасажирів який заключався з Цимбуровичом, тому що водіями часто порушуються правила, а саме: не виїжджають на маршрут згідно графіку, не зупиняється на зупинках, автобуси брудні. Або допоможіть змінити перевізника. Так як даний перевізник не влаштовує багатьох мешканців.

 • 27 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора Вам. Пане Сергію у нас немае води ніякої!!!. Було відключення з 9 до 20:00 27вересня. Було попередження. Але на жаль робітники чомусь не впоралися!!???? Обіцяють на завтра але не факт!!!! Води немае Верхня Слов'янка і багато вулиць Вінниці. Допоможіть!!!! Розберіться Будь Ласка!!!!!


 • 26 вересня 2022
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Директору департаменту житлового господарства

  Фурману Роману Сергійовичу

  Кротюка Євгена Павловича

  М.Вінниця, просп.Космонавтів 58/46.

  +380962723945          

  evgeniykrotyuk@gmail.com

   

  Скарга

  Шановний Роман Сергійович, звертаюся до Вас від імені усіх мешканців стоквартирного восьмипід'їздного будинку, що знаходиться за адресою просп.Космонавтів 58 із таким питанням. На даний момент маємо проблему із водопостачанням на частину будинку з першого по четвертий під'їзди.  Металева труба діаметром 63мм має критичний стан (фото додаю в кінці скарги) і потребує негайної заміни, в іншому випадку 50 квартир залишиться без водопостачання. Ще наприкінці весни 2022 року наша уповноважена Міхно Н.В. звернулася із письмовою заявою до МКП «УК "ГОСПОДАР ЛЮКС"», щоб виконати ремонт аварійної ділянки водогону.  Управляюча компанія нарахувала за заміну 15 метрів металевої туби на поліпропіленову разом з іншими комплектуючими 16 тис.грн і відмовилася виконати цю роботу, мотивуючи це тим, що по нашому будинку є борг за їхні послуги.

  Також хочу Вам повідомити, що в другому під'їзді знаходиться квартира, в якій ніхто не проживає, а господарка померла. І по цій квартирі дійсно накопичується борг. Але у нас, як добросовісних мешканців, які вчасно щомісяця сплачуємо за послуги управляючої компанії, виникає питання: Чому ми повинні страждати через це? Ми вважаємо, що не повинні нести відповідальність за чужі борги. На це в МКП «УК "ГОСПОДАР ЛЮКС"» є юристи, які повинні займатися питаннями стягнення боргів з боржників різними шляхами.

  На початку вересня 2022 року я разом з нашою уповноваженою повторно звернулися з письмовою заявою до МКП «УК "ГОСПОДАР ЛЮКС"», тому що ситуація з станом труби значно погіршилася і вже в одному місці почала сочитися вода, з дня на день може статися прорив і тоді близько двохсот людей залишиться без води, а підвал затопить. До речі, в двох метрах від аварійної ділянки знаходиться лічильник теплової енергії, який може бути виведений з ладу, якщо станеться аварійний витік води, а через п'ять метрів знаходиться електрощитова. Уявіть собі, будь ласка,  якого масштабу надзвичайна ситуація може статися… На сьогоднішній день ніяка робота не проводиться, а ціна ремонту від управляючої компанії з невідомих нам причин зросла до 32 тис.грн. Для порівняння, приватна організація нарахувала за таку роботу лиш близько 11 тис.грн. Ми просто в розпачі…

  Шановний Роман Сергійович, ми Вас дуже сильно просимо про допомогу у вирішення цього нагального питання, адже воно не вирішується вже впродовж трьох місяців. Наша управляюча компанія бездіє і не реагує на наші звернення. Ми боїмося, що залишимося без води в цей і так нелегкий час. Благаємо, допоможіть нам! Щиро Вам дякуємо!

   

  26.09.2022
 • 26 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу! 
  Звертається до Вас  учасниця ініціативної групи щодо запобігання ліквідації підприємства від колективу Пологового будинку №2 як до вищого гаранта дотримання прав і свобод у нашому вінницькому суспільстві! Нелегкі часи в Україні, важкі ВОЄННІ ВИПРОБУВАННЯ, невідновні втрати й руйнування, глибокі переживання за долю міста…
   Невже це стало поштовхом до рішення 14.09.2022р. Медичною радою при виконкомі Вінницької міської ради (дорадчого органу!)  щодо реорганізації КНП «ВМКПБ №2» шляхом його ліквідації…І це ж того родильного будинку, що першим приймав у свої обійми з 1937 року сотні тисяч вінничан. Що зростав і кращав з Вінницею і страждав… У Другу світову війну ВИСТОЯВ! ВИСТРАЖДАВ! У квітні 1942 фашисти викидали з вікон єврейських дітей – РИДАВ! Але ж... стояв ЗАРАДИ ЖИТТЯ! Розвивався, розбудовувався, вдосконалювався і ніколи не зупинявся на цьому шляху задля щасливого майбутнього нашого міста, разом з ним, крок за кроком…І завжди був потрібен! 2022-ий… Війна… Ракети лягли поруч! Забрали десятки життів! Усім ДОПОМАГАВ! ЛЮДЕЙ РЯТУВАВ!  ВИСТОЯВ!!! 
   Таки діждав біди на свою голову: ліквідації… на 26.09.2022 р. заплановане погодження питання постійною комісією Вінницької міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова: Віктор Вікторович МАЦЕРА) - на підставі наведеного вище рішення Медичної ради; на 30.09.2022 р. запланований розгляд аналогічного питання на сесії Вінницької міської ради – на підставі зазначених вище рішень…
  Чи не вбачається у цих рішеннях ЗРАДНИЦЬКИЙ ЗАДУМ нечистої до наживи руки чи, може, навіть ДИВЕРСІЇ? Краща частина старовинного міста… гарна споруда… медичний заклад, що надає вінничанам та переселенцям безоплатні послуги… під ЧАС ВІЙНИ… 
  Хто знає, що  може статись до того, поки слідство розбереться про імовірне вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст.190, ч. 2 ст. 364 КК України, проєкт рішення може бути ухвалений вже сьогодні! 
  Нині поруч планується Площа вшанування пам’яті, то наш Пологовий мав би стати її частиною! Він точно того заслуговує! І разом символом перемоги життя над смертю!!!
  Ми будемо сьогодні під стінами Міської ради, ми захищатимемо його! І ДУЖЕ СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ ТА  ВАШЕ НАЙВАГОМІШЕ СЛОВО ВЛАДИ У МІСТІ!

  З повагою та сподіваннями учасниця ініціативної групи щодо запобігання ліквідації підприємства,
  Наталія ГАЙСТРУК.


 • 24 вересня 2022
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу!

  Я у свої 85 років не полінувалася і залізла на цей дах, зробила фото і бачу, що ціна питання незначна, щоб залагодити цю діру. МКП "УК "Господар Люкс" розповідає, що потрібно зробити спецоперацію, щоб виконати ремонт. Дуже Вас прошу вийти на головного інженера МКП "УК "Господар Люкс" і пояснити йому, що жодних спецоперацій не потрібно, а просто необхідно залатати невелику діру. Якщо Ви цього не зрозумієте, залишаю за собою право звернутися у вищі інстанції.

  З повагою, пенсіонерка Коваленко А.О., 1936 р.н.

 • 23 вересня 2022
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Просимо надати дозвіл на зрізання дерева, яке знаходиться на прибудинковій території житлового будинку по вул. Замостянська 18 Ж. Дерево - висока береза, знаходиться з ззаду будинку, з боку стадіону "Локомотив". Це дерево аварійне - ми кілька разів обрізали його, але в кожну негоду гілки падають на лавочку, на машини особливо на місця, де знаходяться люди.  Роботи по виконанню зрізання ми виконаємо за свій рахунок. Якщо в екологічної служби будуть зауваження, ми зобов'язуэмось висадити декоративне дерево взамін старого. Так як ми не хочемо, щоб стався нещасний випадок.

  Обслуговуванням даного будинку займається ТОВ "Управляюча компанія Вінницябуд". Директор Мрочко О.О. тел. 097-990-34-06, адреса: м. Вінниця, вул. Театральна, 20

  Відповідальна особа від ТОВ "Управляюча компанія Вінницябуд" - Івчук Р.В., завгосп. Тел. 097-743-28-99 • 23 вересня 2022
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради, просимо посприяти та вжити термінових заходів по завершенню капітального ремонту покрівлі будинку по адресу вул. Антоновича 24 та компенсації за пошкодження майна в результаті затоплення квартир будинку, із-за незакінчених ремонтних робіт будівелньою компанією, з якою департамент в якому ви головуєте підписав договір. 

  Деталі тендеру й договору: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-06-29-001241-a

  На даний момент 23.09.2022 в квартирах будинку по вказаному адресу зафіксовані числені пошкодження штукатурного покриття стелі та стін,  ро зшмокші шпалери, пошкоджені дощовою водою меблі, вздуття підлоги а також коротке замикання електропроводки.

  Прохання не лише посприяти в терміновому завершенні ремонтних робіт, але й у фіксації та отриманні збитків завданих протіканням.

 • 23 вересня 2022
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради, просимо посприяти та вжити термінових заходів по завершенню капітального ремонту покрівлі будинку по адресу вул. Антоновича 24 та компенсації за пошкодження майна в результаті затоплення квартир будинку, із-за незакінчених ремонтних робіт будівелньою компанією, з якою департамент в якому ви головуєте підписав договір. 

  Деталі тендеру й договору: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-06-29-001241-a

  На даний момент 23.09.2022 в квартирах будинку по вказаному адресу зафіксовані числені пошкодження штукатурного покриття стелі та стін,  ро зшмокші шпалери, пошкоджені дощовою водою меблі, вздуття підлоги а також коротке замикання електропроводки.

  Прохання не лише посприяти в терміновому завершенні ремонтних робіт, але й у фіксації та отриманні збитків завданих протіканням.

 • 22 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


                                                                     Міському голові Вінницької  

                                                                       міської ради

                                                                       Моргунову Сергію Анатолійовичу

                                                                       Гнєдого Валерія Павловича    

                                                                         вул. академіка Заболотного 5, кв.33

                                                                         тел. 097-123-28-96

   

  Заява

  Шановний, Сергію Анатолійовичу!

            Звертаюсь до Вас за допомогою вирішити питання відновлення тротуару по вулиці  академіка Заболотного від будинку №3 до вулиці Пирогова. Частину цього тротуару зайняла під стоянку автомобільного транспорту компанія, яка збудувала торгово-офісний будинок на перетині вулиць академіка Заболотного і Пирогова.

            Колись там був асфальтований тротуар, але KredoBank, що напроти, під час свого  будівництва під цім тротуаром прокладав електрокабель. Після закінчення прокладки кабелю тротуар не відновили, але мешканці нашої вулиці протоптали стежку і нею користувалися.

            Під час дощу перейти вулицю Заболотного неможливо, тому що вода з вул. Пирогова затікає на вул. Заболотного і на дорозі утворюється «річка» глибиною до 10-15 см. Тому користуватися цією стежкою (колишнім нормальним тротуаром) було зручно, аби не перетинати дорогу два рази.

            Друге питання. У вище згаданому  торгово-офісному будинку під час дощу уся вода з дахового покриття стікає через три труби у двір 3-х поверхового будинку і далі на подвір'я і присадибну  ділянку приватного будинку №3. У моєму будинку подібний дах і вода стікає по трубі до каналізації.

            Трете питання. На перетині вул. Професора Шульги і вул. Зодчих (де збудовано ряд гаражів) і проїзду до Державної реабілітаційної установи «Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»» з одної сторони проїзду в цьому місті стоїть «мусорка» і залізний гараж, а з другої сторони – ще одна «мусорка» і невелика трансформаторна підстанція. Ширина цього проїзду до 4-х метрів, кут повороту дороги в цому місці приблизно 90 градусів. Під час зустрічі машин на цьому проїзді може статися непоправиме, тому що водії не бачать один одного поки не досягнуть цього проїзду. А як що на цьому проїзді буде їхати інвалід на колясці?     

     З повагою, Гнєдой Валерій Павлович.


 • 21 вересня 2022
  Звернення до:
  Сорокін Андрій Олександрович
  Директор департаменту , Департамент транспорту та міської мобільності  Щодо звернення про блокування проїзду для жителів частини м.Вінниці, 400 приватних ділянок з них 350 фактично проживаючих сім'ями в складі не менше 3 осіб, по вулицях: проїзд Осінній, Рожевий, Барвінок, Труд та ін. фактично обмежено доступ до помешкань та будівель, а саме:

  03.09.2022 року за адресою Шевченка 88А  між 11:00-12:00 (приблизно о 11:29) та між 15:00-16:00 (приблизно 15:20) громадянином Прищепа Руслан номер телефону 0682112229, автівкою марки ЗІЛ темно-зеленого кольору держ номер АВ6990СХ, було привезено глину і висипано на дорогу, чим порушено благоустрій, після чого мешканцями будинку 88А насипано землю тачками на покриття дороги протяжністю 30 метрів та в висоту 1 метр. Зіпсовано гравійне покриття дороги яке власними силами було відновлено мешканцями вказаних вулиць рік тому.  За декілька тижнів до вказаної події цими ж особами було поставлено бетонні стовпи та насипано землі обабіч дороги чим звужено дорогу до неможливості проїзду. Станом на момент звернення дорогу повністю засипано глиною і перекрито проїзд по вулиці Шевченка від магазину Пролісок до мого помешкання, що є прямим порушенням підпункту 8 пункту 6.13.1 Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.

  В цей же день на місце події було викликано працівника Вінницької Міської Варти. Прибув: Шершун Ігор Володимирович. Мешканцями будинку з Шевченка 88А йому було надано пояснення, що за вказаним місцем немає дороги з посиланням на документи які є в наявності старости Вінницько-Хутірського старостинського округу

  Кривешко Владислав Сергійовича. 


  Департамент транспорту та міської мобільності за підписом: Андрій Сорокін від 21.09.22 відповідає, що дорогу розблоковано і вона придатна для проїзду транспортних засобів.  Але дорога перебуває в тому ж стані, що й на момент звернення а саме: на межі вулиці Шевченка та 1-го Рожевого Проїзду  встановлено бетонні стовпи та насипано землі обабіч дороги чим звужено дорогу до неможливості проїзду швидкій медичній допомозі, пожежній машині, та іншим вантажним автомобілям.

  Нагадую, що, згідно Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.


  розділ  6.13. Обмеження при використанні об'єктів благоустрою пункт 6.13.1. На об'єктах благоустрою забороняється:

  підпунктом 

  8) перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами без відповідного на те дозволу виданого в установленому порядку.

  та

  29) вчиняти дії, що тягнуть порушення умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії, заборонені цими Правилами, чинним законодавством України.

  розділу 6.2. Порядок здійснення благоустрою та утримання територій загального користування: пункт 6.2.4. Доріг, вулиць (провулків, узвозів, проїздів).

  підпункт

  4) Власники дорожніх об'єктів або уповноважені ними органи, дорожньоексплуатаційні організації зобов'язані: - своєчасно і якісно виконувати експлуатаційні роботи відповідно до технічних правил з дотриманням норм і стандартів з безпеки руху; - постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об'єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити - невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними, огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих нормативів або припинити (обмежити) рух; - контролювати якість робіт, що виконуються підрядними організаціями; - вирішувати питання забезпечення експлуатації дорожніх об'єктів у надзвичайних ситуаціях, за несприятливих погодно-кліматичних умов, у разі деформації та пошкодження елементів дорожніх об'єктів, аварії на підземних комунікаціях або виникнення інших перешкод у дорожньому русі разом із спеціалізованими службами організації дорожнього руху та за погодженням з Державною автомобільною інспекцією МВС України оперативно вносити зміни до порядку організації дорожнього руху;


  розділу: 7.2.6. Замовники, суб’єкти господарювання у сфері будівництва та інші особи зобов'язані:

  підпункт:

  21) улаштування паркувальних місць на тротуарі, автостоянок, нових доріг, в’їздів, перекриття, зменшення (звуження) проїжджої частини дороги здійснюється за розпорядженням міського голови (рішенням виконкому міської ради), оформленого у встановленому порядку.


  Згідно фото дороги станом на 21.09.2022. вказані правопорушення не усунуто! 

  По цій дорозі не можна проїхати швидкій, пожежній чи вантажній машині через звуження проїзної частини. Також зіпсовано покриття дороги яку мешканці відновили за свій кошт півроку тому(фото додається).

   


  Повторно прошу:


  1. Відібрати пояснення у Шершун Ігор Володимирович по суті відповідей які йому надали мешканці вказаних будинків 03.09.2022  в присутності свідків: Путілова К, Крищук В, Протосовицька О, щодо легітимності перекриття дороги за дозволом Кривешко В.С.,  долучити їх до розгляду справи.  

  2. Опитати Кривешко В.С. на наявність документів які підтверджують відсутність дороги за вказаною адресою, та дозволяють встановлювати штучні перешкоди на вказаній дорозі, долучити їх до розгляду справи. 

  3. Прибрати бетонні стовпи, вивезти насипну землю та глину з проїжджої частини, розблокувати вказану дорогу для можливості проїзду пожежної та швидкої допомоги, відновити дорожнє покриття станом на 20 лютого 2022 року. (Фото додається).


 • 21 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вінницькому міському голові

  МОРГУНОВУ С.А.

   

  21000, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

  Шановний Сергіє Анатолійовичу!

   

  До Вас звертається Хритонюк Олена Михайлівна – голова об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "САДКИ." м. Вінниця, вул. Р.Скалецького, 35/194.

  З початку створення ОСББ "САДКИ." здійснює тісну співпрацю з Вінницьким міськвиконкому з питань благоустрою прибудинкової території.

  Відповідно до рішення міськвиконкому на сьогодні проводяться роботи з реконструкції та благоустрою прибудинкової території будинку № 35/194 по вул. Скалецького м. Вінниці.

  Завдяки цим роботам двір і прилегла до нього наша територія стає просторніше і світліше. Але, на жаль, по вул. Р. Скалецького біля будинку ростуть дві грушки велетні, які завдають шкоду території, людям та спотворюють зовнішній вигляд прибудинкової території.

   

  Шановний Сергіє Анатолійовичу!

   

  Маю до Вас велике прохання надати відповідне доручення щодо проведення санітарної обрізки зазначених грушок.

  Маємо надію на Ваше втручання у наші проблеми та надання допомоги правлінню ОСББ "САДКИ".

   

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ "САДКИ"                                       О. ХАРИТОНЮК


 • 21 вересня 2022
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня,звертаюся до васза допомогою.Коли мій Брат захворів, він звернувся до сімейної лікарки в Бережанах.Вона поставила неправильно діагноз і сказала що у вас ПРИЗОВНИЙ ВІК і вам не потрібно йти у лікарню.Коли йому не стало краще він знову пішов до сімейної,вона відправила на УЗД і аналізи.Але коли до неї принесли результати УЗД вона не звернула увагу.А звернула через декілька днів коли прийшли погані аналізи.А потім звоне і каже що швидко їдьте у лікарню.Брат поїхав у Калинівська лікарню, його поклали в інфекційне відділення 24 серпня.Лікар Інфекціоніст  назначила лікування на декілька днів вперед,бо були в неї вихідні.Іна те те що лікування йому не підходило не звертала увагу.Брат звонив і казав шо мені погано стає після капельниці,а лікарка казала що то нормально.В неділю на ніч його переводять в реанімацію.В нього був передіфаркний стан.В понеділок зранку він вже не розумів що він говорить.А діагнозу у лікарів ще немає.Коли ми проси направлення на Вінницю,лікарі пообіцяли що Вінницькі лікарі приїдуть в Калинівку,але коли зрозуміли що вони нас обманули захотіли самі везти у Вінницу.То нам сказали що він не транспортабельний . Але кажуть що їм порадили взяти аналіз на лєптоспіроз.Але до мами сказали що він вам не потрібно,бо він прийде негативним.Ми самі завезли кров на цей аналіз,і резутат прийшов позитивний.Лікар ніяк на це не відреагував.В вечері йому капали плазму.А у вівторок зранку в нього піднялась температура 40.Вони обклали його льодом і не дочекавшись поки впаде температура,почили ставити зонт через ніс.І як казав лікар випадково зробили ранку.В нього відкрилася внутрішня кровотеча від якої він помер.31 серпня ми поїхали забрати тіло, яке нам не хотіли віддати.Коли ми позвонили до знайомих нам його відводи і нам сказали що був ще рак крові.Але ми просили показати той аналіз,то нам відмовили.Через халатність лікарів ми втратили брата.Йому був лише 21 рік.І ми не віримо у те що в нього був рак крові!!!Прошу вас провести розслідування проти діяльності лікарів!

 • 20 вересня 2022
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрий день. Я. Мисвк Олена Михайлівна, звертаюсь до Вас з таким питанням. Вул.Олега Антонова, буд 18, кв.12. Це п"ятий поверх. Тече дах. Неодноразово зверталися до п.п Бокуд, до директора Олешко Ю.М. трохи більше року тому "майстри" під наглядом старшого Олександра Петровича той дах ремонтували. Були списані певні кошти., але робота була виконана неякісно. І ось 17 серпня 2022 року дах знову потік. У квартирі іде дощ. Звичайно, звернулися до Бокуда з відповідною заявою, яку зареєстрували піл номером С-580 віл 19.08.2022 р. Приходив спеціаліст Заєць Василь та задокументувпав цей факт. Але з того часу нічого не змінилося. протягом місяця я телефонувала до Бокуда. але диспечера мені говорили, що питання розгляждається або що майстра немає. або хтось там у відпустці і т. п. І ось сьогодні знову добряче полило у квартирі. Що нам робити? Ваша співробітниця з міськради порадила самому залізти на дах та якось поправити ситуацію. Я, нажаль, цього зробити не можу, так як не можу самостійно пересуватися (інвалід 2 гр).Батько Сторожєук М. П. з 1934 року народження. 88 років, він може залізти на дах? ХЇочу зазначити, що завжди слачуємо за комунальні послуги та за утримання будинку. Заборгованості у нас ніколи не було. Але усе марно. Піддашок був в аварійному стані, ми самі його за власний кошт відремонтували, бо боялися, що комусь на голову впаде, хочв заяв було напмсвно багато і на ім"я Олешко, і до депутатів, і до Сергія Моргунова. Так само і ремонт у під"зді був зроблений за кошти мешканців, у нас у під"їзді майже усі пенсіонери.. А тут тільки у нас дощ в квартирі та ще на сходинковому майданчику. То тут взагалі на нас, немічних та старих, ніхто не хоче звертати увагу. Якось так. Порадьте, будь ласка, що можна зробити у вирішенні цбого питання. Тільки без поради вилізти на дах, та й самому усунути проблему. її я уже отримала. Сподіваємося на Вашу допомогу. Дякую. З повагою, Сторорожук Михайло Панасович та Мисак Олена Михайлівна, мешканці кв.!2, буд.18 по вул. Антонова.
 • 20 вересня 2022
  Звернення до:
  Іващук Антоніна Янківна
  Начальник відділу , Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

  ​Світ тримається на небайдужих,чуйних людях,завжди готових допомогти і надати підтримку,таких як Антоніна Янківна Іващук! ВІд щирого серця дякуємо за розуміння наших проблем та допомогу,своєчасну і таку необхідну! Будемо сподіватись , що закриті вікна , зруйновані ракетним обстрілом , витримають морози ! 

  Спасибі, що відгукнулись на наше прохання про допомогу, не пошкодували своіх сил, свого часу!Нехай слова вдячності крокують з Вами по життєвому шляху, підбадьорюючи, надаючи сил і енергіі для добрих справ !

 • 20 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Я проживаю по вулиці Антоновича 24 кв  58  в нашому будинку за кошти Вінницької міської ради  проводиться ремонт криші. Я проживаю на 5 поверсі. Коли почались дощі, мою квартиру топить. Оскільки ремонт не дороблений і ніхто його не доробляє. Я захищаю Україну в складі ЗСУ, наразі перебуваю на реабілітації після поранення. А те що мою квартиру топить викликає в мене розпач та почуття несправедливості. Прийміть будь ласка міри в найближчий час 

 • 20 вересня 2022
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Якщо є така можливість - поставте, пліз, на розгляд ситуацію з постійним морем на кінцевій зупинці тролейбусів Миколи Ващука (Dropped pin

  https://maps.app.goo.gl/Cp8t22Rx4UUv5Xpf9?g_st=ic). Там практично немає тротуару, калюжі та болото. І такий «тротуар» аж до «Теремка». Я особисто бачила, як там чоловік штовхає на інвалідній калясці хлопчину: це просто триндець якийсь! 
  Майте совість - там сотні людей щодня скачуть по тих калюжах і вже стільки років ніхто не переймається!
 • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​В доповнення до скгарги від 16.09.2022, зазначаю що мені вдалося поспілкуватися телефоном з меддиректором ВМК ЛШМД Трохименко Б. Так останній категорично відмовив мені як пацієнтну не стаціонару, в лабораторному дослідженні крові, згідно ел/направлення.  Таким чином прошу зясувати законність відмови в приймі лабораторного аналізу.

 • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​На наших міських вуличних шляхах у вечірній час не вмикається належне освітлення. Як пояснили працівники "Міськсвітло",  це нібито передбачено наказом ОВА #105.  Однак в цьому наказі відсутні обмеження освітлення міських вуличних шляхів. Таким чином вважаю відсутні підстави обмежувати освітлення міських вулиць, про що Ви самі публічно закликали. 

  Враховуючи викладене прошу:

  1) вирішити питання належного вуличного освітлення в нашій ОТГ.

  2) винних осіб притягти до юридичної відповідальності. 

  3) розглянути скагу за моєї участі доя чого завчасно узгодити дату й час та запросити на розгляд.

  4) відповідь аргументовану надати в т.ч. на електронну пошту. 

 • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу розглянути питання облаштування зупинки трамвая м-ту 3 в напрямку руху електомережа-Барське шосе,  перед перехрестям з вул. Пирогова, в районі ринку "Урожай". Оскільки там є достатньо місця а питання є нагальним для всіх пасажирів, що намагаються виїхати з мікрорайону "Поділля, електромережа".

  Прошу звернення розглянути за моєї участі для чого завчасно узгодити дату й час, відповідь надати в т.ч., на ел/пошту.

 • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  16.09.2022 я намагався додзвонитися на конт/телефони меддиректора ( 66-58-10) заст/меддиректора з хірургічної роботи (60-40-02) МКЛШМД, однак перший телефон не відповідав, відповідно другий збивався одразу. Моє, в черговий раз, питання щодо проходження дослідження крові тощо, згідно договору з НСЗУ, не можна вирішити оперативно, без втручання працівників ДОЗ ВМР зокрема, приміром, п. Авраменко Н.

  Таким чином є необхідність з'ясувати чому в рабочий час з 09:00 не можливо додзвонитися на роб/телефони (66-58-10; 60-40-20) медичного директора ЛШМД Б.Трохименко, в продовж тривалого часу а саме не менше 30хв.  

  Прошу розгляд скарги провести за моєї участі, для чого завчасно узгодити дату й час, відповідь надати в т.ч., на ел/пошту.

 • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Мончак Юлія Вікторівна
  Начальник відділу , Відділ молодіжної політики

  ​Добрий день!

  У нас сталася неприємна ситуація з Вінсмартом. Ми записалися на заняття з раннього розвитку на Космонавтів 2 вересня. У списку ми були 13. При записі нам сказали, що у групі 12 дітей, але, як правило, хтось завжди відмовляється і ми можем потрапити в групу.

  Нам так ніхто і не зателефонував, але нам стало відомо, що до групи запрошували дітей, які записалися вже після нас.

  Чому так відбулося і є якась чітка процедура прийняття дітей до Вінсмарта? • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Запит на отримання публічної інформації
  - , -

  ​Прошу надати відповідь:

  Чому проекти рішень і рішення міської ради з питань земельних ресурсів, а саме затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність громадянам, відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у передачі земельної ділянки у власність, землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам зі зміною цільового призначення, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянам, відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, поновлення, припинення договору оренди та передачу в оренду земельної ділянки, встановлення земельного сервітуту, поновлення договору про встановлення земельного сервітуту та інші земельні питання відсутні у відкритому доступі на сайті Вінницької міської ради. Ці питання не  є тими, що впливають на обороноздатність країни і мають бути опубліковані.

 • 16 вересня 2022
  Звернення до:
  Запит на отримання публічної інформації
  - , -

  Прошу надати в електронному вигляді наступну інформацію:

  1.Склад Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки.

  2.Які організації та установи делегували своїх представників до складу Ради з питань історії. культурної спадщини та топоніміки?

  3.Протокол засідання Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки від 13 вересня 2022 року.

 • 15 вересня 2022
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович,я мешканець будинку 24 по вул.Антоновича, з його ОСББ і міською радою,був складений меморандум,щодо ремонту покрівлі даного будинку.Після проведення робіт в моїй квартирі,а саме: на балконі і кімнаті,почати протікати стеля,що призвело по пошкодження мого ремонту на майна,працівники з якими зв'язувались неоднократно наш голова ОСББ,відмовляються продовжувати ремонт покрівлі,аргументуючи,що зараз погана погода і припинене фінансування для закінчення роботи,але що робити мені і ще деяким мешканцям в яких після кожного дощу потоп- ніхто не дає відповідь. Дуже прошу Вас вплинути на цю ситуацію,адже зупинка роботи шкодить моєму майну та впливає на матеріальний стан моєї родини...дякую !

 • 15 вересня 2022
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Миколо Вікторовичу! Якщо я помлково звернувся до вас з цією проблемою, то прошу відправити моє звернення до того, хто може його вирішити. Суть проблеми. В нашому будинку, що по вул.Акад. Янгеля, 20 є квартира № 104. В цій квартирі вже більше 3-х років ніхто не проживає, мешканці померли і ми не можемо знайти кому належить ця квартира. За ці роки виросли великі заборгованості цієї квартири по утриманню будинку (більше 17000 грн,), + за ел.ен,+ за опалення тощо.  ЖЕО відказується нам в ремонті комунікацій за боргів. Всі наші звернення до посп. столу, поліції про розшук спадкоємців не дали результатів.  Місяців чотири назад нам прийшлося в присутності поліції, представника ЖЕО і МЧС вскрити цю квартиру, так як з неї затоплювалась нижня квартира № 100.  На даний час двері в цю квартиру відновлені двері і вставлений новий замок, ключі від якого знаходяться в ст. по дому Панькова В.Л. т. 0672700759, кв.№ 24.Повинен же бути якийсь реєстр житлового фонду, де можна знайти спадкоємців. Прошу вас допомоги в вирішенні цієї проблеми. З повагою.

 • 15 вересня 2022
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день! Шановна Оксано Василівно! Звертаюся до Вас за допомогою. Мій син,Шаваран Олексій,навчався у 7 класі ЗОШ 27 м.Вінниці. Через війну в Україні і втрату роботи змушена була виїхати з двома дітьми до Польщі. Тут навчання у місцевій школі обов'язкове. Зараз немає можливості повернутись до Вінниці,бо стоїмо на черзі на слухові апарати (у Олексія приглуховатість 2 ст.),крім того  залишилась без роботи,а сама виховую 2 дітей.  Ми сподівались,що будемо поєднувати навчання у 2 школах,але класний керівник Олексія сказала,що не можна і змусила написати заяву на відрахування,погрожуючи,що нами займеться поліція. Прошу допомогти оформити сина на індивідуальну форму навчання в одній із Вінницьких шкіл,бо у нашій школі немає ні індивідуального навчання,ні екстерната. Олексій навчається на відмінно і не хочу,щоб відстав від шкільної української програми. Дуже буду чекати на позитивну відповідь.

  15 вересня 2022 р.