Актуально: До уваги жителів Вінницької міської територіальної громади!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги жителів Вінницької міської територіальної громади!

З 1 січня 2022 року на базі Комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк» буде надаватися послуга раннього втручання.

Раннє втручання – це сімейноорієнтована послуга, у якій поєднано медичну, психологічну, соціальну і педагогічну складові, що надається мільтидисциплінарною командою фахівців дітям раннього віку (від народження до 4 років включно) з обмеженням життєдіяльності або ризиком виникнення таких обмежень та їхнім сім'ям і спрямовується на раннє виявлення та/або профілактику порушень розвитку дітей, підтримку їхніх батьків чи інших законних представників.

Шановні батьки, якщо у Вас є найменші сумніви з приводу розвитку дитини, радимо Вам звернутися до фахівця у «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк» за послугою раннього втручання.

Фахівці, які надають послугу раннього втручання, а саме: логопед, психолог, лікар, фізичний реабілітолог:

  • проведуть всебічну оцінку розвитку дитини;
  • нададуть кваліфіковану консультацію;
  • запропонують  супровід сім'ї – щотижневі зустрічі з фахівцями в зручному для Вас та дитини середовищі (вдома або в Центрі реабілітації «Гармонія» ім. Раїси Панасюк).

За більш детальною інформацією та запис на консультацію звертайтеся за телефоном: 068-213-91-34, (понеділок-п'ятниця з 09.00 до 17.00) або e-mail: rvvingarmony@gmail.com  , адреса: 21009, м. Вінниця, вул. В.Винниченка, 5.