Актуально: В Україні триває «Місяць цифрової грамотності»
Керування дозволамиКерування дозволами

В Україні триває «Місяць цифрової грамотності»

FaceBook post-1.pngЗ 1 по 30 листопада Міністерство цифрової трансформації запровадило в Україні «Місяць цифрової грамотності» - масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на вивчення цифрових навичок. Ініціатива реалізується в межах національного проєкту «Дія.Цифрова освіта».

Стратегічний партнер — швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Інформаційним партнером став Facebook.

Організатори закликають лідерів думок і соціально відповідальні компанії долучитися до ініціативи.

Щодня впродовж місяця учасники ініціативи спільно з партнерами розповідають про цифрові компетентності та проводять інтерактиви, складають національний тест з цифрової грамотності для громадян, вчителів, медиків, держслужбовців, проводять в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності, організовують освітні онлайн-події та презентують покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів.

Інформацію про активності в межах «Місяця цифрової грамотності» можна відстежити в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.

Організатори закликають долучатися до «Місяця цифрової грамотності», адже це нагода прокачати свої digital-навички за допомогою освітніх серіалів, а також перевірити свої цифрові знання через Цифрограм.

Нагадаємо, однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.