Актуально: Повідомлення про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади для участі в громадських слуханнях з обговорення проєктів ПЕСР та бюджету ВМТГ на 2022 рік
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади для участі в громадських слуханнях з обговорення проєктів ПЕСР та бюджету ВМТГ на 2022 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які проживають в м.Вінниці,  селах Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Писарівка, Щітки, Стадниця та селищі Десна, і бажають взяти участь у громадських слуханнях з обговорення проєктів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік, які відбудуться 07.12.2021р. о 15-00 год. за адресою: вул.Соборна, 59

виконання бюджету.jpgДепартаменти економіки і інвестицій та фінансів Вінницької міської ради завершують роботу по підготовці проєктів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік.

В умовах карантину під час організації та проведення громадських слухань рішенням виконавчого комітету від 17.09.2020р. №1912 запроваджено додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань для  забезпечення належних умов проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які проживають в м.Вінниці, селах Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Писарівка, Щітки, Стадниця та селищі Десна, і які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях  здійснюється за допомогою:

- Google Форми  за посиланням: https://forms.gle/fSCMBDaSMfbuCB8L6;

 - електронної пошти: vinmfu@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові та місця проживання (домашня адреса);

- за телефонами: 59-51-96, 59-52-02, 59-52-03.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 листопада 2021 року).

Організаторами громадських слухань визначені департамент фінансів та департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

Проєкти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіально ї громади на 2021 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік» та «Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік» в повному обсязі будуть розміщені з 03.12.2021р. на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua в розділах «Громадські слухання» та «Актуально».


Департамент фінансів Вінницької міської ради
Департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради.