Соціальний захист: Необхідні документи для оформлення субсидій
Керування дозволамиКерування дозволами

Необхідні документи для оформлення субсидій

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo Субсидії запитай та отримай відповідь.docxСоціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo Субсидії запитай та отримай відповідь.docx

Ознайомтесь з документами для оформлення субсидій:

Заява та деклрація 2021.docЗаява та деклрація 2021.doc

З січня 2019р. розпочинається перший етап монетизації субсидій.

Під дію даної програми підпадають ті домогосподарства міста, які вперше звернуться до департаменту соціальної політики за отриманням  субсидії.

Призначена сума субсидії заявнику буде надходити  на його персональний обліковий запис в Ощадбанку. Держава через Ощадбанк буде розраховуватися  з надавачами комунальних послуг  в межах призначеної домогосподарству суми субсидії  та в смс повідомленнях щомісячно інформувати  заявника про те,  яку суму необхідно сплатити домогосподарству за спожиті комунальні послуги.

Якщо домогосподарство буде заощадливо використовувати енергоресурси, за результатами опалювального (неопалювального) періоду таке домогосподарство зможе отримати залишок коштів на рахунку та використовувати їх на свій розсуд (раніше можна було отримати частину невикористаної суми субсидії).

Домогосподарства, яким субсидія призначена з початку опалювального сезону не потрібно з січня 2019 р. звертатися до управлінь соціального захисту населення. Призначену суму субсидії такі домогосподарства будуть отримувати до  закінчення опалювального сезону, шляхом перерахування департаментом соціальної політики  бюджетних коштів  на рахунки організацій, що надають послуги.