Спорт та фізкультура: Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 6
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 6

 

 

33.jpg

 

89.jpg

Адреса: вул. Театральна, 24. тел.67-54-87.

Директор – Боднар Микола Миколайович

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи – Ющук Олександр Геннадійович

Заступник директора з господарської частини – Цимбал Ігор Григорович

Інструктор-методист – Пдоренко Анна Михайлівна

Головний бухгалтер – Квятковська Наталія Миколаївна

МДЮСШ № 6 була відкрита в 1992 році. Школа спеціалізується на шахах та шашках. За результатами досягнень школа входить в 3-ку кращих шкіл України з даних видів спорту. За цей період МДЮСШ №6 виховала біля 20-ти чемпіонів та призерів світових та європейський чемпіонатів. На базі школи регулярно проводяться шахові та шашкові турніри високих рівнів: міжнародні та майстерські турніри, чемпіонати та кубки України.

Останні досягнення наших спортсменів: Шкатула Денис – чемпіон світу серед молоді, Матвіїшен Віктор – 2-разовий чемпіон Європи з шахів серед юнаків, Шпанко Надія – чемпіонка України та призерка Європи з шахів, Біляк Вікторія – чемпіонка України з шахів, Герус Ярослав – чемпіон України з шашок – 100 серед юнаків, Китайчук Поліна – чемпіонка України з шашок, Леонтьєв Лев – чемпіон України з шашок та призер чемпіонату світу, Батунін Михайло – призер чемпіонату України з шашок.

На відділенні шахів працюють:   Яворський Анатолій Петрович – майстер спорту,Вусатюк Володимир Олександрович – майстер спорту, Шафір Михайло Володимирови - кандидат в майстри спорту з шахів,Чекай Валентин Францович – тренер  з шахів, Роєнко Артур Олегович – кандидат в майстри спорту України, Митурич Василь Максимович – тренер-викладач з шахів.

На відділенні шашок працюють: Мариненко Дмитро Сергійович – заслужений тренер України з шашок, Леонов Микола Всеволодович – майстер спорту з шашок. Ющук Олександр Генадійович – тренер- викладач з шашок. 

Заняття та змагання проводяться 2 турнірних залах, в 3 навчальних класах на базі школи МДСЮШ№6 та в ЗШ №23, клуб «Романтик» (ЖЕК №6).

Найкращі учні за історію школи: Федорчук Сергій, Нижник Ілля, Шкатула Денис, Швайгер Юлія, Віктор Матвіїшен, Лукіянчук Владислав, Шпанко Надія, Пікіняр Василь, Леонтьєв Лев, Леонов Кирило та Китайчук Поліна. В 2011-2012 рр. вихованець школи Нижник Ілля був наймолодшим шаховим гросмейстером в світі. 

09.jpg

Рисунок1.jpg

Рисунок2.jpg

Рисунок3.jpg