Спорт та фізкультура: Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 3
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 3

МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 3

123.jpg

Адреса: м. Вінниця, вул. Театральна, 24. Контактний телефон: 67-32-85. Школу очолює директор – Маршук Людмила Григорівна, заступник директора з навчально – тренувальної роботи – Грималовська Юлія Анатоліївна. МДЮСШ № 3 була заснована в 1966 році. Головними завданнями школи було і залишається – забезпечення  зміцнення здоров'я та різнобічного фізичного розвитку дітей, підготовка спортивного резерву для збірних команд України. 

В МДЮСШ № 3 культивуються такі види спорту, як гандбол, волейбол та велоспорт. Для здійснення навчально – тренувального процесу в школі працюють 13 тренерів, з них 4 тренерів – викладачів мають вищу категорію, 2 тренера – викладача - 1 категорію, 3 тренера – викладача мають 2 категорію. Для проведення тренувань використовуються спортивні зали Палацу дітей та юнацтва, спортивного комплексу «Вінниця» та спортивні зали загальноосвітніх шкіл міста №  10, 12, 13, 16, 18, 22, 31, літній майданчик ЗШ № 18 та ЦПК, а також підвальне приміщення загальноосвітньої школи № 31, де розташована база відділення велоспорту.

 

             Збірні команди відділення гандболу дівчат та юнаків успішно виступають на чемпіонатах, першостях міста, області та України. Вихованці відділення гандболу Яскевич Микита, Томашевський Олексій, Козак Владислав, Сухіна Мирослав, Рисіч Андрій, Гудемчук Владислав   входять до складу  команди «Вінниця», що грають у чемпіонаті України Першої ліги серед чоловічих команд. Вихованки відділення волейболу  грають за команду Суперліги м. Вінниці «Білозгар – Медуніверситет», збірна команда дівчат  грають в чемпіонаті України «Дитячої Ліги».

 

Найкращі учні:

Велоспорт- учнями нашої школи були: Качалка Наталя – МСУМК з велоспорту, учасниця 28 Олімпійських ігор 2004 року в Греції; Франчук Віталій – МСУМК з вело шосе; Головащенко Олександр - МСУМК з вело шосе; Заїка Василь - МСУМК з вело шосе, член збірної команди СРСР;Шевченко Євген – МСУ з велоспорту; Демітор Максим, Коберський Анатолій, Романюк Володимир, Грушецький Віталій -  КМС. Найкращими учнями на сьогоднішній день є: Корольов Андрій, МСУ - неодноразовий призер та переможець чемпіонатів, кубків України; Коваленко Надія – МСУ з велоспорту та МСУ з маутенбайку – багаторазова переможниця чемпіонатів та кубків України;, Химич Дар'я – МСУ, Обухівський Володимир - КМСУ; Бережнюк Діана, Упорнікова Анастасія, Дмитрик Олександр, Дмитрик Євгеній, Комендра Олександр, Петін Максим - КМСУ –  призери та переможці  чемпіонатів та  кубків України .

Гандбол- Маркушевська Галина та Ворожцова Тетяна – МСУМК, були вихованками заслуженого тренера України – Поміркованої С.І., вони являються бронзовими призерками 28 Олімпійських ігор в Греції. Озоліна Христина,Волошина Юлія, Мамуня Марія – МСУ, член молодіжної збірної України,Тарасюк Інна – КМС. На сьогодні: Гладун Марія та Коновалова Марина – члени   збірної команди України 1996 р.н.  Мороз Владислав, Кравець Андрій, Білецький Олег, Гудемчук Владислав, Яскевич Микита та діючий тренер – викладач Чурбаков Юрій входять до складу збірної команди «Вінниця», що грає в І лізі чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд, в 2019 зайняла  ІІ місце.

Родзинкою нашої школи є молоді та досвідчені тренери - викладачі, які були вихованцями школи. Старший тренер – викладач відділення гандболу Юрій Чурбаков  – разом зі своїми вихованцями грає в І лізі чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд. Тренер – викладач відділення велоспорту Надія Коваленко постійно приймає участь у чемпіонатах та Кубках України. Тренери – викладачі відділення волейболу Світлана Стразова та Ірина Рогаль в минулому основні гравці команди «Білозгар – Медуніверситет», що грали в Суперлізі.