Спорт та фізкультура: Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 2
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 2

 

11.jpg

145883987_1857244361093318_2747873437489880813_o.jpg 

Адреса: Узвіз Бузький, 33, Тел. 67-36-86

Директор - Фільварків Максим Михайлович (майстер спорту з веслувального слалому та водного туризму).  Заступник директора з навчально-тренувальної роботи  – Куліш Світлана Володимирівна.Заступник директора з адміністративно-господарської роботи  – Харламов Вадим Ігорович. Інструктор-методист  – Яблонський Богдан Анатолійович.

          МДЮСШ №2 заснована в 1961 році в мальовничому куточку Вінниці – на березі Південного Бугу. Вона створювалась як спортивна база для занять водними видами спорту: веслуванням, плаванням, стрибками у воду. Довгі роки відділення плавання та веслування були провідними у школі. На відділенні плавання займався усі роки своєї блискучої кар’єри відомий олімпієць Павло Хникін. Сьогодні в МДЮСШ №2 функціонують відділення із п’яти видів спорту:  веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах "Дракон". Школа має І кваліфікаційну категорію. З 2004 року МДЮСШ №2 займає призові місця в обласному рейтингу з олімпійських та не олімпійських видів спорту,  в 2013-14р.р. – перше місце з олімпійських видів. За підсумками 2014р. школа посіла 3 місце у Всеукраїнському рейтингу спортивних шкіл серед 1291 ДЮСШ. Спортсмени відділень  веслувального слалому, спортивного орієнтування та радіоспорту незмінно представляють Вінницю у національних збірних. На сьогоднішній день в школі займаються 10 МСУ та 19  КМСУ.
      На відділенні веслувального слалому займаються 37 спортсменів з якими працюють 6 тренерів з вищою спеціальною освітою, старший тренер-викладач відділення – Горільчаний Сергій Олександрович. Відділення було відкрито в травні 2007 року. Заняття відбуваються на водно-веслувальній базі.
      На відділенні веслування на б/к займаються 45 спортсменів, працюють 3 тренери-викладачі, усі мають вищу спеціальну освіту, старший тренер-викладач відділення – Козаченко Людмила Олександрівна. Для проведення навчально-тренувального процесу з веслування школа укомплектована байдарками, каное, катерами з підвісними двигунами та іншим спортінвентарем. 
      На відділенні спортивного орієнтування займаються 45 спортсменів, працює 2 тренери-викладачі. Спортсмени відділення постійно займають призові місця на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях . Очолює відділення Заслужений тренер України Пронтішева Людмила Павлівна.
      На відділенні радіоспорту займається 19  спортсменів,  працює 1 тренер-викладач. Вихованці відділення на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації та радіоспорту 2015р.  вибороли 19 медалей різного ґатунку.
     З 01 вересня 2015 р. відкрито відділення тхеквондо (ВТФ), на якому займаються 27 спортсменів та  працює 1 тренер-викладач.
    Серед кращих спортсменів школи слід відзначити таких: Нагорнюк  Сергій, Бездітний Володимир, Басюк Анастасія, Захарова Поліна, Дзема Катерина, Козел Дмитро (спортивнеорієнтування).  Паламарчук Артем, Марчук Олександр, Вічин Сергій, Зеленська Анастасія, Зеленський Сергій (радіоспорт).  Рудий Максим, Трофімов Ігор, Ніходовська Олена, Криштафович Вікторія, Руденко Костянтин (веслувальний слалом).  Мороз Володимир, СлободянюкМарія, Петров Олег,  Лебедовський Олександр (веслування на байдарках та каноє).

 

http://sportschool2.org.ua/