Спорт та фізкультура: Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 1
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 1

МДЮСШ №1 лого.jpg

1.jpg

Школа знаходиться за адресою : м. Вінниця, вул. Хлібна, 1 ЦПКіВ, тел. 67-12-47

Директор школи – майстер спорту Таранчук Сергій Олександрович.

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи – майстер спорту Сташко Галина Миколаївна. Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Сінюгін Валерій Вікторович. Головний бухгалтер Євтєєва Алла Григорівна. Головний інженер Коваль Олег Віталійович.

В школі працюють:

39 працівників:

9 чол. – адміністрація;

22 чол. – тренерів-викладачів;

8 чол. – технічний персонал.

«МДЮСШ №1» культивує чотири види спорту: легка атлетика, гімнастика художня, хокей на траві і теніс настільний. В школі займається 350 вихованців. 20 досвідчених тренерів-викладачів докладають багато зусиль для розвитку видів спорту, здоров'я  дітей та підвищення майстерності спортсменів нашого міста.

Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 1 була заснована у 1945 році. Пройдено великий спортивний шлях. У нашій школі розпочинали роботу велика плеяда визнаних тренерів-викладачів та спортсменів. Протягом існування школи розпочинали свій розвиток такі види спорту як баскетбол, волейбол, спортивна стрільба, акробатика (започаткована саме у МДЮСШ №1), спортивна гімнастика, легка атлетика та ін.

Спортивні досягнення.

Вихованець Андрій Краковецький:

4 місце чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів у 2019 році.

1 місце чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

А також Андрій Краковецький виконав норматив МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ на Всеукраїнських змаганнях «Гран-прі» з легкої атлетики який проходив у м. Кропивницький 11 червня 2019 року.

Також на чемпіонаті України з кросу серед дорослих, молоді та юніорів команда нашої школи посіла 1 місце серед 26 ДЮСШ України.

На чемпіонаті України з хокею на траві в приміщенні серед молоді 2001-02 р.н. команда МДЮСШ № 1 виборола 1 місце.

На чемпіонаті України з хокею на траві серед молоді 2001-02 р.н. команда МДЮСШ № 1 зайняла 2 місце.

На чемпіонаті ЄВРОПИ з хокею на траві «Hockey-5S» серед юнаків до 16 років команда МДЮСШ № 1 зайняла 5 місце.

У червні 2019 року у м. Коростень відбувся чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2009-10 р.н. Команда МДЮСШ № 1 зайняла 2 місце.

У червні 2019 року на командному чемпіонаті України з гімнастики художньої серед дорослих та юніорів в м. Київ вихованки МДЮСШ №1 в загальнокомандному заліку зайняли 3 місце, а в групових вправах серед МС та КМС 2 місце.

У червні 2019 року у м. Чернігів відбувся чемпіонат України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2007 р.н. Вихованці МДЮСШ №1 в командному заліку зайняли 2 місце, а також вихованка Потапова Лариса (парний розряд) зайняла 3 місце.

Безумовною перевагою школи є наявність сучасної спортивної бази олімпійської підготовки з хокею на траві та легкої атлетики. Спортивна база включає в себе поле для хокею на траві, легкоатлетичні доріжки та сектори, 11 облаштованих роздягальнь з душовими, приміщення для роботи суддів та секретаріату, медичний кабінет, глядацькі трибуни на 2076 місць, тренажерний зал, складські приміщення.  Спортивна база знаходиться у робочому стані і відповідає сучасним вимогам, на якій проводяться більшість загальноміських заходів, змагання з легкої атлетики та хокею на траві  міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Весь колектив школи працює на одну мету – залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, набуття навичок здорового способу життя та підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

0-02-0a-be783eb2ed2cca035dfee7781a67e4ce294e9dfc4aa9d4bfa39434f214cb80e6_3b333802.jpg 

ДЮСШ1.jpg

ДЮСШ 1 2.jpg

ДЮСШ 1 4.jpg

ДЮСШ 15.jpg