Керування дозволамиКерування дозволами

Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

На платформі «Дія. Цифрова освіта» можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички. Загалом близько 70 курсів для людей елегантного віку, вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів, і це неповний перелік. 

Також на порталі доступний національний тест на цифрову грамотність Цифрограм та 3 спеціалізовані тести: Цифрограм для вчителів, Цифрограм для держслужбовців та Цифрограм для медиків. Сертифікатом про складання Цифрограму можна підсилити резюме та підвищити шанси на працевлаштування. За основу для Цифрограму 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.).

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали за участі експертів та відомих осіб. Серіали, спрямовані на новачків, батьків, вчителів, державних службовців, школярів, підлітків, бізнес і стартапи, активних громадян, майбутніх тренерів з цифрової освіти, креативних користувачів соцмереж і блогерів тощо, надають базові, професійні, спеціальні, безпекові цифрові навички у доступній формі в онлайн-режимі. 

У 2021 році Міністерство цифрової трансформації України об’єднує представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи для проведення масштабної комунікаційної та освітньої кампанії з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта.  

Стежте за новинами в соціальних мережах:
✔️Facebook: https://www.facebook.com/diia.education
✔️Instagram: https://www.instagram.com/diia.education/  
✔️Telegram: https://t.me/diia_education